Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Коли необхідний ремонт вікон

29 Листопада 2018 року
Переглянуто: 433

Пластикові вікна  відмінно зарекомендував себе продукт, який досить швидко витіснив на ринку скління традиційно популярні в нашій країні дерев'яні конструкції. До переваг ПВХ відноситься надійність, довговічність, простота догляду, відмінні експлуатаційні властивості. Але це не означає, що не доведеться виконувати сервісне обслуговування або терміновий ремонт вікон.

Коли потрібні ремонтні роботи?

Причини, через які доводиться ремонтувати металопластикові вікна, можна умовно розділити на кілька груп:

  1. Порушення правил експлуатації. Якщо дозволяти дітям «висіти» на стулках, прикладати надмірну силу для закриття, не дотримуватися базові рекомендації виробників по використання або догляду, то рано чи пізно буде потрібно ремонт та регулювання пластикових вікон.
  2. Фізичний знос. Нічого вічного ще не придумано, тому якщо інтенсивно користуватися вікном, то рано чи пізно воно може вийти з ладу. «Вузьким місцем» часто виступає фурнітура, ущільнювачі гумки, скла.
  3. Механічні пошкодження. Пошкодити сам профіль досить складно, непросто і розбити склопакет. Але ситуації, при яких з'являються відколи або тріщини на склі все ж трапляються. Рішенням в даному випадку, як правило, стає заміна склопакета. Також зрідка деформується і профіль, що вимагає відновлення вихідної геометрії.
  4. Дефекти самих ПВХ конструкцій. Віконний ринок багатогранний, поряд з перевіреними виробниками профілю, склопакетів і фурнітури є і пропозиції від сумнівних фірм. Їхня продукція частіше схильна до зламу та заводського браку, який раніше потребують ремонту металопластикових вікон.

Самостійно або силами професіоналів

При виявленні будь-яких відхилень від нормального функціонування ПВХ вікна в ідеалі потрібно вживати відповідних заходів. Ремонт вікон варто довірити професіоналам, а не намагатися усунути несправність самостійно. Досвідчені майстри швидко визначають причини тих чи інших дефектів і знають, які дії зробити. Новачок і не розбирається в ремонті людина витратить більше часу на діагностику і спроби ремонту, а також ризикує погіршити ситуацію. Надалі майстер буде змушений не тільки ремонтувати віконну конструкцію, але і усувати допущені раніше помилки.

Як вибрати ремонтників? Оптимальний варіант  звертатися до віконників, що пропонують не тільки монтаж і / або продаж. Наприклад, в Києві плановий і терміновий ремонт вікон з ПВХ профілем виконують представники компанії «Лінія вікон» - успішного виробника з власним заводом, привабливими цінами та широким набором потрібних послуг для клієнтів.

Ремонт вікон в Києві

Ремонтних і сервісних віконних робіт досить багато. Ось найбільш потрібні:

  • регулярне обслуговування, яке зводиться до змащування елементів фурнітури, які труться, перевірці працездатності виробу в цілому;
  • регулювання стулок. Вона на відміну від повноцінного ремонту, передбачає простіші коректувальні роботи. Найчастіше своєчасно виконане регулювання щільності притиску або розташування стулки у вертикальній або горизонтальній площині (за допомогою налаштування петель) дозволяє уникнути більш дорогого і трудомісткого ремонту, наприклад, з відновленням геометрії, розклиненням склопакета і т.д.;
  • заміна ущільнювачів. Ще один досить простий вид роботи. Ущільнювальна гума відповідає за герметичність і надійність притиску стулки до рами. З часом ущільнювач зношується, втрачає початкову пружність. Логічним і досить доступним по грошах рішенням в такому випадку виступає заміна ущільнювача;
  • усунення поломки фурнітури. Найменший термін служби серед головних елементів пластикового вікна мають фурнітурні елементи. Виходити з ладу можуть окремі частини механізму або відразу кілька деталей, які працюють разом. У більшості випадків рішенням стає заміна фурнітури, яка зносилася, на нову, справну. В інших ситуаціях продовжити життя механізму допомагає регулювання або інші хитрощі майстрів;
  • усунення дефектів скла. Якщо склопакет тріснув або повністю розбився, то необхідний терміновий ремонт вікон. В такому випадку необхідно викликати ремонтників, які зроблять виміри та замовлять новий виріб. Навіть якщо пошкодилося тільки одне скло, зазвичай змінюють весь склопакет, так як герметичний виріб і його розбирання і подальша збірка з відкачуванням повітря може виявитися навіть більш найдорожчою роботою. Заміна склопакета може бути виконана не тільки при зламу, а потреби поліпшити тепло-, і / або звукоізоляційні властивості пластикового вікна.

Без обслуговування і ремонту віконна конструкція з ПВХ при сприятливих умовах прослужить без нарікань 5-10 років, а якщо запрошувати періодично фахівців, то виріб може радувати користувачів бездоганною працездатністю набагато довше.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 479

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 435

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані