Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Чому пітніють (плачуть) пластикові вікна

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 364

Звідки на вікнах ПВХ береться конденсат або лід? Чому пластикові вікна запотівають?

   Запотівання, або конденсат, яке зазвичай утворюється на склі з внутрішньої сторони вікна  малоприємна річ. Але ця неприємність може виникати та відразу ж після установки металопластикових конструкцій. Існує кілька причин появи конденсату, тому позначити якусь одну причину досить складно. Саме тому, щоб назавжди позбутися від конденсату на вікнах, слід з'ясувати причину його появи. Усуньте причину  зникне конденсат.


Чому виникає конденсат на вікнах і як з цим боротися?

   Причиною запотівання металопластикових вікон є зміна температури конденсації вологи. Це досить простий процес. При високій температурі в конденсаті міститься певна кількість пара (рідини у вигляді пари), а коли температура падає, повітря починає гірше утримувати вологу і там, де температура найнижча, утворюються крапельки вологи. Якщо ж температура дуже низька, то ці крапельки перетворюються в лід. Таким чином, основною причиною появи запотівання на пластикових вікнах є підвищена вологість повітря. Вологість повітря для комфортних умов життя повинна становити 50-60%, тому повністю висушити повітря неможливо, до того ж це і зашкодить здоров'ю.

Як підтримувати нормальний рівень вологості?

   Варто регулярно провітрювати приміщення, тим самим дозволяючи повітрю постійно циркулювати. Що стосується льоду на вікнах, то все дуже просто: чим вище буде температура повітря в приміщенні, тим рідше буде з'являтися лід.

   Виникає питання, а чому ж не пітніють старі вікна?  Відповідь проста: нові металопластикові вікна герметичні та в закритому стані практично не пропускають повітря. Таким чином, природна циркуляція повітря в приміщенні неможлива. І коли Ви вирішуєте поміняти старі дерев'яні вікна на нові пластикові, циркуляція повітря (природна) порушується. Ось тому надлишки вологи та скупчуються на віконних поверхнях. Але і ця проблема вирішувана. Завдяки сучасній німецькій фурнітурі можна забезпечити необхідну в приміщенні циркуляцію повітря. Для цього існує вентиляційний клапан або механізм мікропровітрювання.

Як боротися з конденсатом?

   Провітрювання є найпростішим і ефективним способом позбавлення від запотівання вікон. При цьому слід пам'ятати, що чим вище вологість повітря в приміщенні, тим частіше його потрібно провітрювати.

   Компанія «Лінія вікон» пропонує своїм клієнтам склопакети з найкращими характеристиками, на яких ймовірність появи конденсату буде мінімальною. Наші консультанти допоможуть Вам підібрати віконні блоки, які будуть ідеально підходити для Вашого приміщення. Отримати консультації професіоналів можна в будь-якому офісі компанії «Лінія вікон».

Що потрібно врахувати, встановлюючи металопластикові вікна?

   Якщо Ви вирішили встановити у своєму будинку металопластикові вікна, Ви зробили правильний вибір. Але для того, щоб установка пройшла якомога швидше та ефективніше, до неї необхідно завчасно підготуватися. Якщо Ви знаєте, що вікна, які Ви замовляли, вже готові та Ви очікуєте приходу монтажників, доцільно буде:

  • Виділити місце, куди можна було б складати після демонтажу старі віконні рами. Намагайтеся складати їх далі, щоб вони не заважали під час монтажу нових вікон.
  • Попередити сусідів, що Ви збираєтеся встановлювати вікна. Зазвичай установка супроводжується шумом, так що заздалегідь заручитися розумінням Ваших сусідів.
  • Часто монтаж металопластикових конструкцій займає не один день, адже крім монтажу потрібно ще привести в порядок віконні укоси. Тому плануйте установку вікон так, щоб Ви були вдома.
  • Якщо у Вас на підлозі дороге покриття, підлогу рекомендується застелити картоном, а меблі накрити плівкою, щоб на неї не осідала будівельний пил.
  • Звільніть підвіконня і зніміть з вікон штори та фіранки.
  • Переконайтеся, що електрична розетка знаходиться поруч і до неї можна легко дістатися.
  • Простежте, щоб під час установки поблизу не було домашніх тварин, дітей та членів сім'ї, які страждають алергією на пил або астмою.

Виконавши всі вищевказані вимоги, Ви істотно полегшите установку конструкції майстрам і створите оптимальні умови для їх роботи.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 526

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 476

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані