Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Захист вікон від злому

13 Квітня 2021 року
Переглянуто: 121

   захист вікон від взлому

       Зазвичай, щоб підвищити безпеку свого житла, власники максимальну увагу приділяють дверям.  Вони вибирають броньовані моделі, складні замкові механізми і т. д. Однак найчастіше трапляється так, що людина повертається додому, відкриває двері ключем і розуміє, що грабіжники винесли всі цінності. Злочинці проникають через вікно, лоджію або балкон. За статистикою правоохоронців, саме так і відбувається більшість крадіжок.  Отже, захист вікон від злому  не менше, а на практиці навіть більш важлива і потрібна задача.

      Наявні віконні рішення для підвищення противовзломной безпеки постійно удосконалюються. Компанія-виробник «Лінія вікон» пропонує своїм клієнтам в Києві кращі комплектуючі для захисту від несанкціонованого проникнення. У нас ви можете замовити надійні профільні системи, ударостійкі склопакети, спеціальні грибоподібні цапфи, замки і блокіратори відкривання та інші аксесуари за найкращими цінами.  Відповідні комплектуючі для вікон ми обов'язково доповнимо професійним монтажем.

Основні віконні уразливості

     Досвідчені зломщики здатні відкрити буквально будь-який замок і обійти найпрогресивніші системи безпеки. Тому потрібно розуміти, що спеціальні віконні конструкції та/або додатковий захист вікон своїми руками не є панацеєю на 100%. Взяти можна навіть саму неприступну фортецю, питання тільки в кількості спроб і часу, яке на це відводиться.

    Отже, потрібно розуміти призначення додаткового противовзломной захисту. Він зводиться до створення для потенційних зломщиків максимуму незручностей. Вони збільшать трудомісткість (а значить, у служб охорони або поліції буде більше шансів встигнути приїхати і зловити злодіїв на гарячому) або змусять вдатися до гучних дій (їх почують сусіди або інші небайдужі люди, а це небажану увагу явно не на руку злочинцям).

    Такого роду ризики злодіям не потрібні, тому в більшості випадків вони відмовляться від проникнення, вважаючи за краще об'єкт простіше, тобто той, де захист вікон від злому відсутній. Тут вони застосовують один з наступних методів:

  • віджимання стулки (відкриття її з вуличною боку);
  • розбивання скла (варіант вельми грубий і не тихий, але для дач, котеджів і відокремлених приватних будинків все одно відповідний);
  • видавлювання віконної рами з отвору цілком.

    Проти цих трьох способів незаконного проникнення і повинні бути спрямовані головні заходи власника житла. Найкраще задуматися про ефективність відсічі злодіям ще на етапі скління, але навіть якщо вікна з ПВХ вже встановлені, їх, як правило, можна грамотно модернізувати з точки зору підвищення протизламної безпеки.

Як перешкодити зломщикові відкрити стулку

      Середньостатистичну віконну стулку вмілі злодії можуть за лічені секунди відкрити з боку вулиці. Вони віджимають її від рами за допомогою ломика і монтировки.  Процес тихий, він не привертає особливої ​​уваги, а в результаті такого механічного впливу на стулку відбувається зміщення запірних цапф, вони виходять з відповідних їм зворотніх планок — і шлях відкритий.

      Щоб захиститися від цього методу, потрібно спочатку вибирати пластикові вікна з якісною профільною системою. Для цього потрібен профіль А-класу, який характеризується товщиною зовнішньої стінки від 2,8 мм і більше. Він не тільки добре тримає свою початкову форму і покращує теплоізоляційні характеристики конструкції, але і потребуватиме великих зусиль від зловмисників для віджимання. В цьому полягає важлива відмінність якісної заводської продукції від маловідомої і тим більше «кустарної».

      Навіть до хорошого профілю рекомендується додати спеціальну взломостійку фурнітуру. Йдеться про грибоподібні запірні цапфи і відповідні їм зворотні планки.  Їх використання практично виключає можливість віджимання стулки: при наявності грибовидної фурнітури вивести її із зчеплення можна, тільки лише доклавши зусилля в півтори тонни, а це ні один лом або монтування не забезпечить.

     Крім цього, відкрити вікно з вулиці можна за рахунок висвердлювання отвору в районі ручки. Потім на вісь надівається саморобна ручка, що дає можливість повернути рукоятку і відчинити стулку.  Щоб виключити цей метод, в віконну раму пропонується встановити спеціальну металеву пластину, що захищає ручку від висвердлювання отвору.

    Крім цього, не зайвим буде встановити замки або блокатори відкривання з внутрішньої сторони. Вони, як правило, потрібні для захисту від дітей (щоб цікаве чадо не відкрило вікно), але також збільшують і зламостійкість конструкції.

Розбите вікно: як уберегти себе

      Будь-які вікна передбачають скло або склопакети, в зв'язку з чим очевидним методом злому залишається їх розбиття. У ситуаціях, коли виникає при цьому шум не є додатковою небезпекою для зловмисників, вони охоче вдаються до цього способу.

    Який захист вікон від злому в цьому випадку? Рекомендується використовувати не звичайне скло, а спеціальне, міцне.  Сьогодні до цієї категорії відносять три види скляних полотен:

  1. Загартовані.  На відміну від звичайного, таке скло ще на етапі виготовлення піддається додатковій високотемпературній обробці (загартуванню). Лист нагрівається до значень вище 650 °C, а після швидко охолоджується холодним обдувом. За рахунок цього і забезпечується приріст міцності. Розбити склопакет з таким склом дуже складно.
  2. Армовані (за допомогою металевої сітки).  В цьому випадку в процесі виготовлення скляна маса піддається армуванню. Спеціальна металева сітка з товщиною прутів до 0,45 мм виявляється всередині скла (на глибині 1,5 мм). Рівень міцності виробу підвищується. Якщо його вдасться розбити, то армована сітка утримає уламки в площині скління.  Правда, потрібно враховувати, що таке скло не повністю прозоре і відрізняється специфічним зовнішнім виглядом. Тому його вкрай рідко використовують в житлових приміщеннях (зазвичай на різних службових об'єктах, а також для скління дверних полотен).
  3. Триплекс. Це багатошарове скло, де в одне полотно об'єднується кілька листів (зазвичай два або три). Як сполучна речовина виступають спеціальні полімерні плівки, а процес склеювання здійснюється під високим тиском і при високих температурах. Отримується скло не тільки дуже міцне, але і таке, що не розлітається на уламки. Крім цього, через збільшену товщини склопакети з триплексом відрізняються поліпшеними показниками звукоізоляції.

     Крім цього, можливий додатковий захист вікон своїми руками за допомогою наклеювання на звичайне скло захисних плівок.  Однак вони лише злегка ускладнюють процес проникнення (утримують уламки). Такого ж високого захисту, як загартоване скло або триплекс, вони не забезпечують.

Як перешкодити витягнути вікно

      У деяких ситуаціях зловмисники можуть не тільки намагатися відкрити стулку, але і видавлюють (виймають) з отвору раму цілком.  Подібний варіант можливий досить рідко, а саме встановлення тимчасових віконних конструкцій (в період капітального ремонту) або якщо на етапі монтажу були допущені серйозні помилки.

    Щоб виключити подібні ризики, потрібно відповідально підходити до вибору віконної фірми. Тільки перевірені компанії, такі як «Лінії вікон», гарантують кваліфікований монтаж з дотриманням актуальних норм і вимог. В результаті використовується потрібна кількість анкерних пластин з рекомендованою дистанцією між ними. Після цього монтажний шов належним чином герметизується, а для ще більш надійної фіксації встановлюється підвіконня, обробляються укоси і т. д.

     Якщо ви встановлюєте тимчасові конструкції в отворі (для захисту від опадів), то автоматично піддаєте себе на ризик. У цій ситуації зберігати цінні речі і/або залишати без нагляду дорогий будівельний інструмент не рекомендується.

Підсумки

    В ідеалі захист вікон від злому повинно бути комплексним завданням для власників.  Спочатку потрібно оцінити ризики (поверх і самітність житла, рівень злочинності в районі і т. д.), а потім вибрати потрібні захисні рішення.

     До базових відносяться:

  1. якісний профіль А-класу;
  2. фурнітура від перевіреного виробника (бажано з протизламними цапфами);
  3. професійний монтаж.

    Додатково вітається установка віконних замків, замовлення склопакетів з удароміцним склом, використання металевих пластин в рамі, що захищають ручку.  Ці комплектуючі можна доповнити загальними системами безпеки: датчиками розбивання/відкривання, сигналізацією, відеоспостереженням і т. д.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані