Захист металопластикових вікон від злому

21 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 460

как защитить окна от взлома 

   Два з трьох незаконних проникнення в житло з метою грабежу здійснюються за рахунок злому вікон і дверей на балконах або лоджіях. І на те, щоб розкрити стулку або балконний дверне полотно звичайної ПВХ-конструкції (не кажучи вже про старі дерев'яні аналоги), досвідченому квартирному злодієві потрібно десь півхвилини. Про що ж свідчать ці два факти? Захист металопластикових вікон від злому – це не опціонна примха, а реальна необхідність. Особливо якщо ви живете на перших або останніх поверхах багатоквартирного будинку або в приватному будинку.

   Пам'ятайте, що протизламні вікна – не 100-процентна можливість захиститися від грабіжників. Зловмисники завжди зможуть знайти обхід найпередовіших і сильних захисних систем. Але, по-перше, хороший захист вікон від злому – це додаткова перешкода, яка вимагає більше часу і сил на її подолання, а значить підвищує ризики упіймання грабіжників. По-друге, з двох квартир або котеджів злодії швидше за все виберуть той об'єкт, в який простіше проникнути. Ось чому протизламні рішення для вікон і дверей ПВХ актуальні, важливі і потрібні.

Як зловмисники проникають через вікна?

   Звичайна металопластикова віконна конструкція в очах обивателя виглядає досить добре захищеною: запірних елементів не видно, загальна стійкість рами до механічних впливів на висоті. Але для досвідчених злочинців вона аж ніяк не еталон невразливості. Так, найчастіше зломщики, щоб проникнути всередину через вікна в Києві, використовуються наступні методи:

  1. Розкривають (віджимають) стулку. Допомагаємо їм в цьому монтування або прості викрутки. З їх допомогою вони злегка відводять стулку від рами, а потім притискають фурнітуру, що і дозволяє відкрити вікно. Процес вимагає мінімум часу і здійснюється без найменшого шуму.

  2. Свердлять ручку з зовнішнього боку. У цьому випадку застосовується дриль, тобто певний шум все ж буде (але сусіди можуть списати його на ремонтні роботи). Отвір в рамі проробляється в місці розташування ручки, в результаті у зловмисників з'являється можливість повернути її з вулиці і відкрити стулку.

  3. Видавлюють склопакет. Реалізувати це не дуже складно у випадку з високими і вузькими стулками. Тут кілька послідовних натискань в одному з кутів дозволяють змістити і повністю витягти склопакет.

  4. Розбивають склопакет. Це самий галасливий варіант, але для грабежу віддалених від сусідів заміських особняків або дачних будиночків він цілком підходить. Також до нього вдаються при імпульсивних крадіжках. Розбити звичайне сучасне 4-міліметрове скло не так вже й просто, але молоток, цегла, камінь і інші підручні засоби допоможуть в цьому.

  5. Видавлюють раму цілком. Спосіб може бути реалізований, якщо була порушена технологія монтажу або ж встановлена ​​тимчасова віконна конструкція, яка не закріплена в отворі належним чином.

   Захист пластикових вікон від злому може бути спрямована на всі перераховані «вузькі місця» конструкції. До того ж пряме відношення до безпеки має як загальну якість самого виробу, так і професіоналізм монтажу.

Базовий захист вікон від злому: надійні комплектуючі і правильна установка

   Якщо ви живете в благополучному районі і не перебуваєте в зоні підвищеного ризику проникнення через отвір (припустимо, ваша квартира на 5 поверсі дев'ятиповерхівки), то, як мінімум, не варто додатково «спокушати» зловмисників проблемними вікнами. Щоб вони такими не були, потрібно наступне:

  1. Профільна система з якісним армуванням. В ідеалі потрібен профіль з глибиною 70 мм, а металевий вкладиш всередині повинен мати замкнутий контур і товщину металу від 1.5 мм. Такий виріб характеризується високою стійкістю до статичних і динамічних навантажень.

  2. Склопакет зі склом 4 мм. Сьогодні менша товщина не використовується, але деякі недобросовісні віконники можуть «хитрувати» і намагатися економити на витратах.

  3. Якісний монтаж. До основних протівовзломним складовим відноситься надійна фіксація рами в прорізі з дотриманням правильного кроку між анкерними пластинами (50-70 см одна від одної і віддаленість від кутів не більше 15-20 см).

   Якщо ці моменти будуть дотримані, то крім базового противовзломной захисту можна розраховувати на тривалий термін служби і на те, що ремонт вікон не буде потрібний завчасно. Ось чому варто купувати віконні конструкції у нас. Компанія «Лінія вікон» займається виробництвом, гарантуючи найкращі ціни в Києві, а також пропонує висококласні комплектуючі ПВХ-вікон і здійснює професійний монтаж з дотриманням всіх актуальних норм.

Решітки та ролети

   Установка металевих решіток – це традиційний і цілком актуальний захист металопластикових вікон від злому, особливо тоді, коли конструкція вже встановлена, а ви раптом згадали про ризики грабежу. Спосіб є досить надійним, а обійти перешкоду швидко і без шуму вкрай непросто. Але решітки з металу знижують світлопропускання, серйозно впливають на естетику і можуть негативно впливати на психо-емоційний стан мешканців. Власне тому такий варіант сьогодні стає все менш популярним.

   Альтернатива грат – рольставні, які вмонтовані в отвір. Полотно можна повністю підняти, коли ви вдома, тобто рівень природного освітлення буде максимальним. На ніч або період тривалої відсутності рольставні закриваються, забезпечуючи непоганий захист вікна. Мінуси теж є: ручне управління вельми клопітке, а автоматизоване – дороге задоволення. Через це подібні рішення частіше зустрічаються в приватному житловому будівництві і нежитлових (комерційних) об'єктах.

Найактуальніший захист металопластикових вікон від злому

   За цілком прийнятні гроші і досить ефективно підвищити противовзломну безпеку житла можна за допомогою спеціалізованих комплектуючих. У цьому випадку захист пластикових вікон від злому спрямований на усунення основних загроз, які ми перерахували вище: віджимання стулки, видавлювання або розбиття склопакету і т.д.

До основних захисних засобів, які можна включити в комплектацію вікна, відноситься:

  • блокування за допомогою спеціальних ручок з замками або інших рішень. Вони відчутно збільшують рівень безпеки і роблять стулки або дверні полотна менш уразливими. Найпоширеніший варіант – це використання не простої ручки, а аксесуара з кнопковим блокуванням або замком, що замикається на ключ. Крім цього може застосовуватися система з тросами (нагадує дверні замки з ланцюжками) або врізні замки в профілі. Подібні рішення також корисні для сімей з дітьми, адже не дозволяють допитливій дитині, залишеній на час без нагляду, самостійно відкрити вікно;

  • противовзломная фурнітура для пластикових вікон. На відміну від звичайних елементів тут збільшується як число запірних цапф, так і їх форма. Головки зовні схожі на гриб, а не круглі. Грибоподібні цапфи підвищують загальну надійність і не дозволяють «віджати» стулку за допомогою викрутки або монтування. Але щоб такий захист металопластикових вікон від злому був ефективним, спеціальна фурнітура повинна розташовуватися не з одного боку, а зверху, знизу і збоку рухомої секції;

  • металеві пластини всередині профілю або зовнішні накладки. Вони використовуються для того, щоб ускладнити висвердлювання пластика і запобігти можливому доступу до ручки із зовнішнього боку вікна. Цей метод рекомендується поєднувати з блокуванням стулки за допомогою ручок з замками;

  • міцне скло. Вищими противовзломними властивостями володіє загартоване і багатошарове (триплекс) скло. Перше в 10 разів міцніше за звичайне, що забезпечується спеціальною термообробкою в процесі виготовлення. Триплекс – це багатошарове скло, де для з'єднання шарів в одне ціле застосовуються спеціальні засоби, що клеять. Розбити такий виріб вкрай складно, до того ж воно не розлітається на дрібні уламкки: їх тримають в єдиній площині полімерні речовини. Крім того, може використовуватися броньоване скло або спеціальне антивандальне скло. Але перше більше підходять банкам або ювелірним салонам (і коштує дорого), а друге – менш надійне.

   В якості альтернативи або доповнення нерідко застосовуються і охоронні сигналізації. Це може бути як датчик відкриття або розбиття, встановлений на вікні, так і комплексні системи безпеки з детекцією рухів і попередженням господарів і/або співробітників охоронних фірм.





Корисні статті та відео



Переваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 2190

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 2048

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі





Перейти до списку всіх статей





У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RUUA