Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Вікна з підігріванням

10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 3096

Теплими вікнами називають сучасні технологічні конструкції, які можуть дозволити не тільки позбутися від конденсату і морозних візерунків в холодну пору року, але і мають у своєму розпорядженні кількома додатковими найважливішими функціями.


Окна с подогревом

Пристрій склопакетів з підігрівом

Склопакет з підігрівом - це одно- або двокамерну вікно, яке обладнане працює в автоматичному режимі системою електроопалення. Технологічне рішення було придумано в спробі позбавити власників вікон від появи конденсату.

З точки зору фізики, для виключення процесу появи вологи на склі потрібно прогріти поверхню. При цьому температура повинна перевищувати "точку роси", після чого конденсат на вікнах не з'являється.

Як причини появи вологи на склі виділяють кілька основних. Волога з'явиться:

• При перепаді температурного режиму в квартирі і на поверхні скла: якщо в оселі зберігається тепло, а на вулиці температура нижче нуля.

• Якщо протягом доби в квартирі температура "скаче". При цьому різкий перепад температури викликає появу крапель вологи на стеклах.

У таких випадках волога починає накопичуватися на склі і повільно стікати вниз. Для запобігання цього ефекту або підсилюють циркуляцію повітря в квартирі, або підігрівають скла. Один з варіантів вирішення проблеми - розміщення радіаторів і батарей прямо під вікном.

В такому випадку потік теплого повітря йде вгору і підвищує температуру на поверхні вікна. Однак в такому випадку необхідно посилене опалення квартири, що провокує перевитрата енергії. Більш того, з урахуванням наявності підвіконь в квартирах підігріте повітря повинен потрапити на скло, але саме підвіконня стає перешкодою на шляху теплого повітря, який не здатний в потрібному обсязі досягти поверхні скла.

Намагаючись вирішити цю проблему, інженери придумали ефективніший варіант - вікна з підігрівом. Вони дозволять забути про проблеми з появою конденсату на укосах і стеклах ваших вікон.

Як саме?

Такі системи засновані на підключення електрики до склопакету і підігріву поверхні вікна до необхідної температури. У них використовуються спеціальні скла, які навіть при відключенні електроенергії можуть зберігати тепло, володіючи властивостями збереження енергії.

За допомогою зазначеного підходу вирішується проблема, яка обертається серйозними незручностями і дискомфортом під час життя. Не дозволяйте неприємним факторів псувати ваш комфорт і зручність.

Ціни на пластикові вікна в києві в компанії "Лінія вікон" найдемократичніші. Вони постійно оновлюються на нашому сайті.

При цьому середня вартість вікна з підігрівом досягає 3500 гривень: на підсумкову вартість впливає кілька основних факторів:

• розмір вікна

• фірма виробник

• особливості конструкції

У деяких випадках компанії оцінюють склопакет відповідно до його розмірами. Ринкова ціна квадратного метра металопластикового вікна з підігрівом становить близько 1500-1900 гривень.

Переваги вікон з підігрівом

Вперше почувши про можливість встановити в своїй квартирі вікна з підігрівом, наші клієнти все частіше роблять вибір на їхню користь. Згідно з останніми дослідженнями, близько 40% тепла залишає квартиру через вікна. При цьому монтаж спеціальних склопакетів може значно зменшити втрати тепла.

Більш того, в нашому розпорядженні є технології, які дозволять повністю виключити будь-які втрати тепла через вікна. І це не перебільшення. В якості головних переваг склопакетів з підігрівом ми виділяємо кілька:

• Ви зможете особисто проводити регулювання температури підігріву, яка протягом короткого часу підніметься до необхідного рівня (аж до 50 градусів Цельсія)
• Ви зможете значно зменшити витрати на опалення своєї квартири. Навіть незважаючи на підігрів вікна та витрата електрики, ви компенсуєте витрачені гроші, мінімізуючи витрати на опалення, яке коштує значно дорожче.

• Ви зможете використовувати скла з підігрівом в якості додаткових джерел опалення своєї квартири. При цьому експерти офіційно спростовують дані про те, що теплі вікна з підігрівом потрібно підтримувати постійно включеними. Навіть вимкнені, вони можуть ефективно підтримувати температуру в приміщенні і захищати його охолодження.

Додатковим джерелом економії грошей енергозберігаючі склопакети можуть стати влітку і захистити квартиру від перегріву і спеки, працюючи в якості кондиціонера. Вам не буде потрібно додатково охолоджувати житло.

При цьому ймовірність утворення конденсату на склі зводиться до мінімуму. При рівновазі температурних режимів всередині квартири і на вулиці, поряд зі збільшенням температури вище "точки роси", можливість утворення конденсату повністю виключається.

Вікна з електрообігрівом є рішенням, яке дозволяє створити неймовірний комфорт і затишок у вашій квартирі. Технологія підігріву дозволяє підвищити температуру на поверхні вікна до 50 градусів. Потужність при цьому знаходиться в межах 50-430 Вт на квадратний метр.

Потужність можна варіювати в цьому діапазоні, підвищуючи або знижуючи температуру на поверхні вікна. Згідно з нашою статистикою, середнє електроспоживання однієї віконної конструкції дорівнюватиме споживання лампи розжарювання потужністю в 60 Вт.

Як працюють вікна з підігрівом

Процес нагрівання скла проходить на всій поверхні: саме з цієї причини утворення морозних візерунків на вікнах також виключено.

Нагрівання відбувається рівномірно і досягає обраної температури, яка регулюється в залежності від температури за межами вашої квартири. При цьому ви зможете підвищувати температурний режим до рівня, який буде комфортним особисто для вас.

Наші фахівці часто звертають увагу клієнтів на відсутність на вікнах видимих ​​нагрівальних пристроїв. Це дуже важливий фактор. На вигляд на рамі змонтований звичайний склопакет. Це є значним конструктивним перевагою вікон з електрообігрівом.

Згідно з отриманими в ході досліджень даними, близько 40% тепла з вашої квартири йде через віконний проріз. При цьому тип склопакета з електрообігрівом здатний повернути це тепло назад у вашу квартиру. У той же час на стеклах буде утворюватися конденсат, що додасть вікнам приємний вигляд, а також дозволить сонячного світла проникнути в квартиру значно ефективніше.

Більш того, в нашій компанії ви зможете вибрати проект, який дозволить включити в віконну систему електропідігрів стекол одночасно з різними видами додаткових декоративних елементів.

Наші технології виробництва дозволяють створювати скла матовими і затемненими. Це дозволить захистити вашу приватне життя від сторонніх поглядів.

У той же час в холодні місяці, якщо опалювальний сезон ще не настав, але в квартирі вже стало холодно, вікно з електропідігрівом дозволить створити затишок і комфорт завдяки збільшенню температури в ній.

Захист від обмерзання

Вікна з підігрівом користуються великим попитом завдяки функції захисту від обмерзання. Склопакет нагрівається і підвищує температуру віконної конструкції, що може запобігти не тільки налипання снігу на скло, а й захистити від утворення льоду на поверхні вікна.

Купуючи вікна з електропідігрівом, вам більше не доведеться очистити їх поверхню від снігу і крижаного нальоту. При цьому наші фахівці завжди виконують процес гідроізоляції зовні вікна максимально ретельно, тому що в противному випадку сніг буде танути і утворювати на підвіконні невеликі калюжі.

Це не тільки зажадає від вас постійно витирати вологу, але і може привести до серйозної проблеми короткого замикання. В такому випадку віконну систему необхідно буде повністю замінити.

 

Саме тому установкою вікон з електрообігрівом повинні займатися професіонали з великим досвідом роботи. Не ризикуйте своїми грошима: зверніться в компанію "Лінія Вікон" прямо зараз.

Встановивши вікна з електропідігрівом, ви забудете про освіту на стеклах вологи і зможете втримати в своїй квартирі температуру на комфортному рівні.
Однак це не єдиний плюс.

Часто взимку від вікон віє холодом, перетворюючи простір біля вікна в не найкомфортніше місце. При цьому господарі квартир на зимовий період здійснюють перестановку, пересуваючи ліжка та меблі подалі від вікна.

Вікна з електропідігрівом дозволять вам позбавитися від цієї клопіткою і неприємної операції, оскільки місце біля вікна буде комфортним і теплим протягом усього року. Ви зможете отримувати задоволення і насолоджуватися видом з вікна взимку так само, як і влітку.

Захист від конденсату

Встановивши вікна з електропідігрівом, ви зможете назавжди забути про освіту конденсату на стеклах. Підтримання стабільної температури всієї віконної конструкції дозволить позбутися від вологості і утворення крапель води на склі.

Часто на пластикових вікнах може утворюватися почорніння в нижній частині скла через регулярного утворення конденсату. Однак оснащені підігрівом вікна завжди будуть сухими і чистими, повністю позбавивши вас від освіти вологи на стеклах.

Відносно обладнаних електропідігрівом вікон поширена помилкова думка про те, що склопакети необхідно тримати постійно в робочому стані. Але це помилка: такі вікна навіть у вимкненому стані здатні повертати тепле повітря назад в квартиру і підтримувати оптимальну температуру всередині вашого житла.

Точно так же вказаний тип вікон працює і в літню спеку. Проникнути в квартиру розігріте повітря не зможе, зберігши ваше житло в режимі приємної прохолоди. Таким чином, ви будете економити гроші за рахунок відсутності кондиціонера, оскільки пластикові склопакети легко справляються з функцією збереження прохолоди в жарку погоду.

Захист від прослушки

Для багатьох наших клієнтів важливим буде дізнатися про можливості захистити квартиру або офіс від прослушки. Вікна з електропідігрівом володіють такою специфічною, але все більш затребуваною функцією. Спосіб прослушки за допомогою зняття вібрації зі скла лазерним променем на склопакетах з електропідігрівом не функціонує.

Таким чином, установка віконної конструкції з захистом від прослушки пов'язана не тільки з комфортом, але й зі збереженням конфіденційних даних.

Міцність вікон

Вікна з електрообігрівом конструктивно складаються зі спеціального скла, яке дуже стійко до зовнішнього механічного впливу. Розбити його дуже складно, однак якщо зловмисникам все ж вдалося це зробити, миттєво спрацює сигналізація, оскільки система передасть сигнал про вихід з ладу.

Таким чином, замовлення вікон з електропідігрівом має величезну кількість переваг, якими ви зможете скористатися, зробивши вибір на їхню користь. Звичайні пластикові вікна не володіють подібним функціоналом і таким великим кількістю важливих опцій.

Після установки віконної системи з підігрівом у вашій квартирі збережеться комфортна температура, що дасть можливість насолодитися затишком. Такі вікна зможуть утримати оптимальний рівень температури не тільки взимку, але і влітку. Ви назавжди забудете про освіту конденсату, налипання на стекла снігу і льоду з зовнішньої сторони вікна. Таким чином, ви зможете одним кроком досягти відразу кілька цілей.

Отримати консультацію та зробити замовлення ви зможете, зв'язавшись з нашими фахівцями по телефону (067) 659-11-23. Ви отримаєте вичерпну інформацію про продукцію фірми "Лінія Вікон" і зможете вибрати склопакет з електропідігрівом, оптимальним для вашої квартири.

Крім того ви зможете дізнатися актуальні акції та дисконтні програми, які постійно діють в нашій компанії і регулярно оновлюються на сайті. Якість роботи буде ідеальним, а заплачена вами ціна за виготовлення і установку - найнижчою в Києві.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані