Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Види скла для пластикових вікон

31 Серпня 2019 року
Переглянуто: 2327

Віконна конструкція більш ніж на 80% складається зі скла. З першою появою металопластикових вікон багато покупців приділяли особливу увагу міцності і надійності профілю. Однак активний розвиток сучасних технологій дозволило розширити асортимент стандартних моделей, надаючи можливість підібрати флоат скло або спеціальні сонцезахисні скла. Компанія «Лінія Вікон» надає послуги по монтажу віконних конструкцій, а також є заводом-виробником. В результаті фахівці пропонують до продажу різні види стекол, актуальні для ПВХ-конструкцій. 

Щоб виконати замовлення, необхідно:

 1. Зателефонувати за вказаними номерами телефонів на сайті компанії «Лінія Вікон».

 2. Домовитися з менеджером про точний час приїзду замірника.

 3. Дочекатися зморщок, який проведе заміри віконної конструкції.

 4. Ознайомитися із запропонованими видами стекол для пластикових вікон.

 5. Оформити замовлення на виготовлення вікон з сучасними міцними стеклами.

 6. Отримати замовлення і скористатися послугами майстра по установки вікон.

Довіряючи установку ПВХ-конструкцій справжнім професіоналам, вдасться уникнути можливих проблем під час подальшої експлуатації вікон. 

Види скла 

Процес виробництва скла на увазі використання кварцового піску, як основного матеріалу. Даний пісок нагрівається до необхідної температури плавлення. Далі, в цю масу додають всілякі добавки, які дозволяють отримати конструкцію будь-якої форми і сприяють швидкому охолодженню маси.За рахунок добавок скло також знаходить необхідні фізичні, механічні та хімічні властивості. 

Крім того, майстри компанії « Лінія Вікон » використовують різні покриття, які наносяться на вже готові листи скла. Отримані листи фіксують між собою, створюючи єдину міцну і надійну конструкцію, яка називається склопакетом. Саме склопакет займає більшу частину сучасного вікна. Таким чином, досягти певних властивостей скління отвору можна завдяки тому, які саме скла будуть використані в конструкції.

Тому, вибираючи металопластикові вікна, важливо звернути увагу на різні види скла, які можуть бути використані в будь-який з віконних конструкцій.Певний тип стекол дозволяє створити в приміщенні бажаний інтер'єр, доповнюючи заданий стиль.

Стандартний варіант - флоат-скло 

Флоат-скло - це стандартне скло листового типу, яке проводиться в процесі застосування розплавленого олова. Це високоякісні вироби, які мають відмінні показники прозорості, а також ідеально гладку поверхню. Як правило, таке скло використовують в якості основи для подальшого виготовлення одно- і двокамерних склопакетів. 

Представлене флоат-скло високої якості характеризується відмінними показниками надійності, стабільності і практичності. За рахунок його тривалої експлуатації, таке скло повсюдно використовують для більшості пластикових вікон.

Сонцезахисні скла для ПВХ-вікон 

Сучасне сонцезахисний скло використовується для склопакетів, призначених для приміщень, де відзначають підвищені вимоги до інсоляції. У список сонцезахисних стекол входять такі різновиди:

 • скла, пофарбовані в масі; 

 • тоновані стекла;

 • скла, на поверхню яких наноситься додатковий шар сонцезахисного напилення.

Тоновані моделі можуть бути виконані з тонованим або бронзовим відтінком. В результаті така захисна поверхню «відбиває» сонячні промені, не дозволяючи їм проникати через скло в кімнату. Це позитивно позначається на збереженні оптимальної температури в приміщеннях, на балконах або лоджіях в літній сезон.

Загартовані скла 

Скло загартованого типу відносяться до категорії ударопрочних конструкцій і є одним з їх видів. Процес виробництва таких виробів здійснюється завдяки методу сильного нагріву матеріалу до високих температурних показників, а потім - різке охолодження.

Представлені скла активно використовують для скління приміщень, де відзначають температурні перепади і коливання рівня вологості: сауни і лазні, котельні та інше. Загартоване скло здатне утримувати відкрите полум'я до 30 хвилин, при цьому абсолютно не деформуючись. Це пояснюється продуманою технікою виготовлення за рахунок якісної термообробки.

Крім того, такі скла вважаються безпечними, так як під час їх пошкодження осколки не розлітаються в різні боки і не мають гострих країв. 

Сучасне рішення - енергозберігаючі скла 

У список енергозберігаючих стекол прийнято відносити такі моделі, які мають високі теплоізоляційні характеристики. Це здійснюється завдяки можливості відображати теплове випромінювання, що виходить від опалювальних приладів. Таким чином, тепле повітря знову повертається всередину приміщення і не виходить назовні.

Щоб створити максимальну ступінь теплоізоляції, виробник закачує інертний газ між стеклами. Як правило, мова йде про аргоні, проте в деяких випадках застосовують криптон.

У категорії енергозберігаючих стекол є два підвиди:

 • К-скло. Такі конструкції виготовляються із застосуванням оксиду олова. Друге, не менш популярна назва цих стекол - скла з твердим покриттям.Однак популярність цієї продукції поступово зменшується.

 • На зміну К-склі прийшли затребувані І-скла. Це енергозберігаючі моделі нового покоління, в основі яких - нізкоеміссионноє напилення, виготовлене із застосуванням іонів срібла. Друга назва цієї продукції - скло з м'яким покриттям. Таке скло користується особливою популярністю в процесі скління більшої кількості житлових споруд, розташованих в першій кліматичній зоні.

Коли необхідно засклити об'єкти, до яких пред'являються високі вимоги по теплоізоляції, використовують двокамерні склопакети, які доповнені відразу двома енергозберігаючим склом. В інших ситуаціях можна використовувати двокамерні склопакети, в яких встановлено тільки одне енергозберігаюче скло.

Особливості армованих стекол 

Армоване скло - це скло, доповнене металевою сіткою, яка надійно захована усередині конструкції. В процесі виробництва скла, фахівці використовують сітку паралельно скляній поверхні - на 1,5 мм від поверхні. Сітка може бути різною: з осередками квадратної або шестикутної форми.Така сітка виготовляється із сталевого дроту, яка має захисне антикорозійне покриття.

Незважаючи на те, що армовані моделі не відносяться до ударостійким конструкцій, наявність вбудованої сітки робить скло більш безпечним - під час удару осколки не розлітаються, а утримуються на дроті. 

Застосування сітки дозволило зробити скло стійким до займання. Наявність надтонкою дроту позитивно впливає на те, щоб температура рівномірно розподілялася по всій поверхні скла. Армування силікатне може впоратися з максимальними температурними показниками - до 870 градусів. 

Триплекс 

Триплекс - модель, яка складається з декількох шарів листового (в деяких випадках використовується загартоване) скла. Всі верстви надійно з'єднуються за рахунок застосування полімерного матеріалу. Це скло вважається ударостійким і безпечним, так як при пошкодженні не розлітається на осколки.

Триплекс прийнято використовувати під час виконання процесу скління балконів і інших об'єктів, до яких пред'являються високі вимоги безпеки (магазинні вітрини, ресторани і кафе, котеджі). Крім того, багатошарові моделі стекол часто використовують разом зі звукоізоляційними склопакетами.Це пояснюється тим, що багатошаровість матеріалу моментально гасить будь-які звукові коливання. 

Вітражні конструкції 

Для декоративних цілей прийнято використовувати вітражне скло. В результаті для ПВХ-вікон можуть застосовувати справжні вітражі (конструкції, що складаються з різнокольорового скла) або псевдовітражі (конструкції, в яких використовуються плівкові вітражі).

Компанія «Лінія Вікон» на замовлення виготовить будь-який вид скла для сучасних пластикових вікон. Таким чином, кожен клієнт зможе замовити унікальні вікна для квартири, будинку або офісу. 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані