Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Утеплення вікон зовні

10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 2685

Проблема утеплення металопластикових вікон ще недавно для значної кількості людей здавалася зовсім безглуздою. У момент появи пластикових вікон на українському ринку абсолютна більшість була впевнена в тому, що утеплення вікон з приходом нових технологій залишиться в далекому минулому.


Утепление окон снаружи

Однак уже через кілька років велика частина встановили пластикові вікна в своїй квартирі зіткнулася з необхідністю додаткового утеплення своїх квартир.
Чому ж пластикові вікна можуть продовжувати пропускати холодне повітря в квартиру?

Чому вікна необхідно утеплювати

Ми, як компанія, яка займається виготовленням та встановленням вікон протягом більше 16 років, можемо перерахувати кожну з причин, істотно впливає на втрату тепла.

Найбільш поширена причина - допущені помилки при монтажі пластикових вікон. Установка віконних конструкцій є вкрай складним і трудомістким процесом, який вимагає високої кваліфікації монтажної бригади. В процесі установки металопластикових вікон необхідно строго дотримуватися певних правил і нормативи.

При цьому безграмотний монтаж здатний обнулити високі параметри теплоізоляції металопластикових вікон.

Якщо бригада працівників безвідповідально поставилася до монтажу вікон у вашій квартирі і погано закрила щілини монтажною піною, а також не провела герметизацію монтажних швів з допомогою спеціальної ущільнювальної стрічки, проблема швидко проявиться. Ймовірним є варіант, при якому працівники взагалі прийняли рішення заощадити на ущільнювачі.

Таких фірм в Києві, на жаль, чимало.

При цьому своєчасно не оброблені укоси зовні незабаром стануть причиною того, що монтажна піна буде руйнуватися після впливу на неї вологи, вітру і перепадів температури.

Несприятливі чинники навколишнього середовища будуть постійно надавати негативний вплив на піну, внаслідок чого вона буде систематично руйнуватися.

Іншими причинами виникнення проблем може стати відсутність правильного догляду за віконною конструкцією. Наприклад, ущільнювач на вікні потрібно кілька разів на рік регулярно обробляти гліцеринової рідиною. Якщо цього правила не слідувати, то вже протягом кількох найближчих років ущільнювач може втратити еластичність і потріскатися.

Закрита стулка почне пропускати холодне повітря всередину квартири.

При цьому холод може проникати у ваше житло навіть в тому випадку, якщо притискної механізм вікна був ослаблений і недостатньо добре притискає стулку до профілю. В такому випадку наші фахівці зможуть виправити проблему і відрегулювати фурнітуру на вашому вікні.

Достатньо лише викликати нашого майстра до себе в квартиру для оцінки проблеми і розробки варіантів її вирішення.

Фахівці компанії "Лінія вікон" можуть виконати для вас утеплення балкона, лоджії і пластикових вікон.

При цьому ціни на вікна в Києві у нас найнижчі.

Як утеплити вікно зовні

Процес утеплення пластикових вікон полягає в утепленні укосів вікна і його відливів з зовнішньої сторони квартири. У разі, якщо утеплення укосів зовні не було проведено, будь-яке ваше дію з внутрішніми схилами не принесе результат, і холодне повітря почне поступово проникати в вашу квартиру.

Більш того, якщо укоси зовні утеплити, "точка роси" буде утворюватися на внутрішній частині квартири і стіни почнуть поступово покриватися вогкістю. Це спровокує появу цвілі і грибка, який негативно впливає на здоров'я і може зіпсувати ремонт, а також комфортне проживання в квартирі.

Згодом вивести грибок буде дуже непросто. При цьому спроби замазати щілини зовні не будуть достатньо ефективними: штукатурка почне з часом тріскатися, а монтажна піна кришитися і руйнуватися.

Процес утеплення укосів зовні

Один з найбільш доступних способів утеплення зовнішніх укосів досить простий: це можна зробити за допомогою сітки для армування, клею і пінопласту.

Листи пінопласту клеяться на зовнішню поверхню укосів, при цьому кожна щілина щільно заповнюється клеєм. Після цього зверху кріпиться сітка для армування, на яку накладають штукатурку.

Таким чином, виконується один з найпростіших способів утеплення укосів. Згодом верхній шар можна покрити шпаклівкою, а також фарбою, вибираючи необхідний відтінок.

Однак поспішаємо відзначити, що процес утеплення краще довіряти фахівцям, які мають великий досвід і необхідну кваліфікацію.

При цьому незалежно від якості демонтажу старих віконних конструкцій, на схилах в будь-якому випадку з'являться тріщини різної глибини. Вони можуть стати серйозною проблемою в спробі зберегти квартиру від втрати тепла.

Ще раз відзначимо: несприятливі умови зовнішнього середовища, а також ультрафіолетові промені викликають руйнування монтажної піни з утворенням пір і пустот, які дозволять вологи та холоду проникати в вашу квартиру.

Рано чи пізно постраждають вже внутрішні укоси, на яких регулярно з'являтиметься конденсат і промерзання. Як причини необхідності утеплити пластикові вікна зовні ми виділимо чотири головних:

• Запобігти появі конденсату на стеклах. У такому випадку ви зможете продовжити термін служби металопластикових вікон, оскільки вологість у квартирі не перевищить нормативи. При цьому грибок і пліснява у вашій квартирі не з'являться.

• При герметизації зовнішніх швів в процесі утеплення ви зможете підвищити теплоізоляцію вікон своєї квартири відразу в кілька разів.

• Утепливши вікна зовні з обробкою укосів, ви зможете різко збільшити рівень шумоізоляції своєї квартири. Закриті порожнечі і щілини стануть надійним захистом вашого житла від проникнення в нього сторонніх звуків з вулиці.

• Після проведення утеплення пластикові вікна отримають акуратну зовнішню обробку, що дозволить зробити вашу квартиру набагато більш привабливою і красивою з боку вулиці, надавши їй оригінальний і охайний зовнішній вигляд.

При утепленні металопластикових конструкцій з боку вулиці найважливішим пунктом стає безпеку. Під час утеплення квартири на верхніх поверхах багатоповерхових будинків з'являється серйозний ризик випасти з вікна.

Найчастіше люди без досвіду проведення висотних робіт піддають своє життя небезпеці. Цей невиправданий ризик необхідно виключити і звернутися до досвідчених професіоналів, які мають відповідну кваліфікацію та обладнання.

Фахівці компанії "Лінія вікон" оперативно зможуть виконати утеплення вашої квартири за найнижчою ціною в Києві, не піддаючи при цьому ваше життя небезпеці.
У разі, якщо ваша квартира знаходиться на першому поверсі, ви можете спробувати провести роботи з утеплення самостійно, скориставшись доступною в мережі інформацією.

Однак публікуються в інтернеті дані не завжди достовірні. Крім того, помилку можете допустити і ви, вибравши неправильний матеріал або послідовність дій.
У будь-якому випадку кращим варіантом буде звернення до професіоналів, які зроблять роботу швидко, якісно і за прийнятною для вас ціною.

Утеплення укосів пінополістиролом зовні

Часто навіть після установки якісних пластикових вікон в квартирі все одно продовжує відчуватися прохолода. Найпоширенішою причиною її появи є недостатність герметизації швів.

Однією з найбільш ефективних заходів її усунення є процес утеплення укосів пінополістиролом. За допомогою цієї процедури можна не тільки зберегти тепло всередині житла, але і зробити його набагато більш комфортним. При цьому ви додатково захищаєте поверхню вікна від різкого перепаду температур всередині і з зовнішньої сторони будівлі.

Відбувається усунення можливості появи конденсату, який провокує утворення цвілі. При цьому цвіль і грибок можуть не тільки зіпсувати ваш ремонт, але і негативно позначитися на здоров'ї людини.

Утепливши пінополістиролом вікно, ви зможете встановити здоровий мікроклімат в квартирі і різко знизити втрати тепла. Якщо цей процес виконаний професійно, то втрати можуть скоротитися в кілька сотень разів.

Сучасний ринок будівельних матеріалів надає широкий асортимент продукції, за допомогою якої можна проводити утеплення. На українському ринку найпопулярнішими є пінопласт, пінополістирол і мінеральна вата.

Замазування наявних щілин не дасть вам значного ефекту, так як монтажна піна з часом почне руйнуватися, а штукатурка тріскатися і обсипатися. При цьому спроба утеплити укоси лише зсередини не дозволять отримати прийнятний результат.

Тепле повітря продовжить залишати вашу квартиру.

Рішенням проблеми є утеплення укосів з зовнішньої сторони будівлі. Яким матеріалом і як утеплити вікно? Фахівці нашої компанії рекомендують використовувати пінополістирол. Ми маємо великий досвід його використання: він регулярно доводив свою високу ефективність.

Пінополістирол або пінопласт: що вибрати

При цьому не варто плутати пінополістирол і пінопласт, оскільки вони мають цілий ряд відмінностей між собою. Матеріали відрізняються один від одного:

Водопоглинанням. Пінополістирол рівно в 10 разів менше поглинає вологу. Чому це так важливо? Саме волога провокує руйнування матеріалу, збільшуючи його вагу. Таким чином, пропорційно зростає навантаження конструкції на кожен кріпильний елемент. У той же час волога поверхня з більшою швидкістю віддає тепло, а значить, переважно вибрати матеріал з найменшим коефіцієнтом водопоглинання.

Теплопровідністю. Саме цей параметр є одним з визначальних при оцінці ефективності утеплювача. Пінополістирол значно перевершує пінопласт і дозволяє знизити втрати тепла на 27-46%. На тлі низької щільності і невеликої ваги показник теплопровідності у пінополістиролу знаходиться на рівні 0,028 Вт / (м.К). Тому ми вважаємо цей матеріал ідеальним вибором для утеплення.

Межею міцності. Кожен хоче, щоб процес утеплення укосів був максимально ефективним і виправданим, а утеплена конструкція змогла служити довготривало. Саме тому ми рекомендуємо використовувати пінополістирол, оскільки він перевершує пінопласт в 5 разів. Це справедливо не тільки для межі міцності, а й для стиснення. Експлуатація пінополістиролу також перевершує за часом пінопласт в 2-5 разів.

Важливою перевагою пінополістиролу є його екологічна безпека. Він не представляє ніякої загрози для вашого здоров'я.

Як утеплювач не робить негативного впливу на людину навіть після зміни температури і вологості.

Таким чином, пінополістирол значно перевершує пінопласт, а значить, в процесі утеплення вибір є очевидним.

Деякі фахівці рекомендують використовувати мінеральну вату як утеплювач, оскільки вона володіє значно меншою ціною.

Таким чином, може здатися, що її використовувати вигідніше. Однак високою теплоізоляційної здатністю володіють тільки мінераловатні плити, вартість яких перевищує пінополістирол.

Як підсумків

Утеплення вікон стане справжнім подарунком для вас і членів вашої сім'ї. Це сильно підвищить здатність вікон утримувати тепло у вашій квартирі, а значить, підвищить і комфорт проживання в ній.

Замовивши послугу утеплення у нас, ви отримаєте якісний результат за найнижчою ціною в Києві. При цьому ви зможете заощадити значну суму грошей в довгостроковій перспективі, знизивши свої витрати на опалення. Це дуже важливо, оскільки ціни на газ в Україні щорічно збільшуються.

Співпраця з нами обернеться економією грошей для вас на кожному етапі.

Наші фахівці проведуть роботи швидко і якісно, ​​після чого утеплять вікно і закриють всі щілини, одночасно продовживши термін експлуатації пластикових вікон.
Фахівці компанії "Лінія вікон" з радістю допоможуть вам впоратися з цим завданням і чекають вашого дзвінка. Не втрачайте дорогоцінний час, зателефонуйте нам по телефону 067-964-57-65 та зробіть правильний вибір прямо зараз.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані