Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Теплий монтаж вікон

21 Жовтня 2020 року
Переглянуто: 212

теплі вікна


   Пластикові вікна недостатньо грамотно вибрати, їх ще потрібно правильно встановити. Без цього навіть еталонні експлуатаційні властивості можуть залишитися тільки на папері, а в реальності власник зіткнеться з різними проблемами, починаючи від появи конденсату на склі і закінчуючи продування або навіть утворенням криги.

   Виконати професійну установку віконних конструкцій вкрай важливо як для забезпечення їх загальної довговічності і надійності, так і для досягнення еталонних теплоізоляційних властивостей, що гарантують комфортний мікроклімат в оселі. А якщо енергозбереження на першому плані, то ще бажаніше подбати про теплий монтаж вікон (він же Евромонтаж).

   Фахівці «Лінії вікон» – компанії, у якої є власне виробництво вікон в Києві, виконують таку установку не перший рік. Тому клієнтам гарантовані як кращі ціни, так і бездоганну якість віконних конструкцій в столиці. Спираючись на накопичений досвід, ми розповімо, про теплий монтаж вікон, ціна якого в повній мірі виправдана приростом теплоізоляційних характеристик.

Тандем теплих вікон і теплого монтажу: докладніше про терміни і переваги

   Якщо говорити про теплі вікна, що це таке вже знає більшість потенційних замовників. Фактично це такі конструкції, які забезпечують прийнятні енергозберігаючі властивості. Для опалювальних житлових приміщень металопластикове вікно можна вважати теплим, якщо воно складається хоча б з:

 • профільної системи з глибиною від 70 мм і п'ятьма камерами;

 • двокамерного склопакету мінімум з одним енергозберігаючим (низькоемісійним) склом;

 • якісної металевої фурнітури (бажано, від перевірених брендів).

    Коефіцієнт опору теплопередачі вироби з такими комплектуючими буде не менше 0.75 м2 К/Вт, котрого більш ніж достатньо для українського клімату і наших зим (за умови наявності централізованого опалення і відсутності індивідуальних приладів їх обліку). Для приватних домоволодінь часто цілком доцільно домогтися ще більш високих значень опору передачі тепла, щоб економити гроші на обігріві. Досягти цього можна різними способами, включаючи вибір вікна з підігрівом, але це тема для окремої розмови.

   Щоб уникнути містків холоду в отворі і виключити інші потенційні проблеми, бажано виконати теплий монтаж пластикових вікон. Що ж це таке?

   Де-факто це така установка, в ході якої забезпечуються високі тепло- та гідроізоляційні властивості, а значить підвищений захист від тепловтрат. Але ця ж мета в ідеалі повинна переслідуватися і в ході звичайного професійного монтажу. У чому ж різниця і чи є вона? Відмінності є і полягають в тому, що теплий монтаж вікон передбачає більш якісний захист монтажного шва – місця стику рами зі стіною отвору. Зазвичай він просто запінюється, але цього недостатньо, щоб уникнути всіх негативних впливів ззовні і зсередини.

   Підтвердженням цьому виступає і статистика звернень і скарг власників пластикових вікон. Більшість нарікань на світлопрозорі конструкції з ПВХ і якість робіт по установці прямо пов'язані саме з проблемним монтажем швів, який і викликає зростання тепловтрат і інших пов'язаних з цим проблем, на кшталт виникнення конденсату, плісняви, продувань і т.д. Ретельна додаткова його герметизація і є ключовою відмінністю теплого монтажу вікон від звичайного.

Використання технології установки, в ході якої особлива увага приділяється шву, гарантує такі переваги, як:

 • забезпечення комфортного мікроклімату круглий рік, включаючи холодну зиму;

 • мінімізація ризику виникнення конденсату на склі;

 • 100% захист від утворення полою й промерзання стін прорізу;

 • скорочення витрат на додатковий обігрів і/або опалення в цілому (при наявності індивідуальних опалювальних систем або персональних приладів обліку тепла).

Теплий монтаж пластикових вікон: технології реалізації

   Така установка включає виконання всіх традиційних етапів. Послідовність дій також майже не відрізняється. Але на підготовчих етапах і безпосередньо при герметизації монтажного шву здійснюються додаткові дії.

   Традиційний монтаж передбачає застосування монтажної піни. Вона дозволяє закрити всі порожнечі і щілини, наявні між металопластикової рамою і стіною. Власне піна і є головним ізолюючим складом. Але, якщо всередині її потім, як правило, закривають обробкою (укосами), то зовні нерідко проріз залишається в початковому відкритому вигляді. Піна через перепади температур, ультрафіолету, дощу і снігу з часом втрачає свої початкові високі теплоізоляційні властивості і вже не справляється із захистом від холоду так, як раніше.

   Теплий монтаж вікон дозволяє виключити подібну ситуацію. Монтажний шов додатково ущільнюється за рахунок використання декількох ізоляційних шарів і спеціальних матеріалів. Вони з одного боку виступають своєрідним захистом для піни, а з іншого – максимально підвищують герметичність стику рами і стіни.

   В ході євромонтажу шов отримує не один (тільки піна), а відразу 3 ізоляційних шари:

 1. Зовнішній. Він потрібен для того, щоб мінімізувати негативні атмосферні впливи на піну і сам стик. Він «бере на себе» ультрафіолет, скачки температур, вологу. Також він дозволяє вивести надлишок вологи назовні. Роль зовнішнього шару найчастіше виконують ПСУЛ-стрічки. Вони водо- і паронепроникні, не бояться прямих сонячних променів, виводять пар назовні. Крім ПСУЛ можуть використовуватися інші паро- і водонепроникні стрічки, різні герметики.

 2. Середній. Ним є монтажна піна, як і при звичайній установці. Її завдання – гарантувати високі тепло- і звукоізоляційні властивості стику і вікна в цілому.

 3. Внутрішній. Даний шар необхідний для того, щоб захистити шов і піну від потенційно негативних впливів з боку приміщення. До таких найчастіше відноситься надмірна вологість і пар, який може проникнути в піну і послабити її. На практиці роль внутрішнього шару найчастіше виконують стрічкові паронепроникні герметики. Крім цього тут можуть застосовуватися силіконові склади або ж виконуватися укладання утеплювачів перед обробкою відкосів.

   До речі, додаткова герметизація і теплоізоляція може бути спрямована не тільки на бічні і верхній стик, але і на нижню частину прорізу. Тут рама стикається з підвіконням. А в ролі сполучної ланки між ними, як правило, виступає підставочний профіль. Замість звичайного можна застосовувати так званий теплий підставочний профіль. Він відрізняється матеріалом виготовлення – зроблений з щільного екструдованого пінополістиролу. Така «підставка» підвищує теплоізоляційні характеристики вікна, мінімізує ймовірність протягів і промерзання в підвіконної зоні.

   Важливо, що такий підставочний профіль має невелику вагу і високі характеристики, що не накладає особливих обмежень на можливості його застосування і не викликає складнощів з його перевезенням та установкою.

   У загальних рисах послідовність теплого монтажу вікон така:

 1. Підготовка отвору, в тому числі видалення забруднень після демонтажу, усунення серйозних нерівностей за допомогою грунтовки і т.д.

 2. Приклеювання стрічкових герметиків до рами: відповідно ПСУЛ-стрічки із зовнішнього боку, а пароізоляції – з внутрішньої.

 3. Розміщення вікна в отворі з вирівнюванням по горизонталі і вертикалі.

 4. Фіксація вікна за допомогою анкерів.

 5. Виконання герметизації стику зовні за рахунок приклеювання ПСУЛ-стрічки до стіни з боку вулиці. Для надійної фіксації по периметру можна пройтися гумовим валиком, що сприяє якісному притиску стрічкового герметика.

 6. Запінення монтажної щілини. Для прискорення полімеризації і поліпшення її пористої структури, рекомендується попередньо виконати зволоження поверхонь шва.

 7. Внутрішня герметизація за рахунок приклеювання стрічкового герметика, який розташовується з боку приміщення. Після процедури перевіряється якість прилягання стрічки до основи по всій ширині і довжині.

 8. Завершення процедури монтажу з навішуванням стулок, установкою підвіконня, як перевірити працездатність фурнітури і т.д.

   Евромонтаж позитивно позначається і на довговічності укосів, адже вони менш схильні до дії вологи і перепадів температур. І все це ще один вагомий аргумент для замовлення у нас ПВХ-вікон з послугою теплого монтажу.

 
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані