Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Скільки коштує робота обшивка вагонкою?

23 Лютого 2021 року
Переглянуто: 196

обшивка вагонкой


   При впорядкуванні балконів і лоджій обшивка вагонкою в останні роки стала одним з найбільш затребуваних варіантів фінішної обробки. Цей матеріал володіє численними перевагами. Перш за все вагонка в інтер'єрі дуже ефектно виглядає. І це справедливо по відношенню і до натуральних дерев'яних дощок, і до аналогів із пластику (ПВХ-панелі).

   Важливо, що такий ремонт балкону займає небагато часу: система «шип-паз» спрощує укладання, а використовувані кріплення (скоби, кляймери або саморізи) ховаються під наступною розміщуваною планкою. Відносна легкість монтажу викликає інтерес до самостійного благоустрою. Хоча, як показує практика, все ж краще дізнатися, скільки коштує робота обшивки вагонкою і довірити її досвідченим професіоналам нашої компанії.

   «Лінія вікон» — виробник металопластикових віконних конструкцій в Києві, який займається не тільки склінням, а й пропонує широкий спектр затребуваних послуг. Звертайтеся до нас, якщо вас цікавить обшивка вагонкою або балкон під ключ, тобто комплексний ремонт, в який входить винесення по підлозі або плиті підстави, висококласне утеплення, виготовлення меблів та багато іншого. Ми гарантуємо кращі ціни в столиці і дотримання обумовлених термінів.

   Наші ціни становлять від 338 гривень за м2 для ПВХ-вагонки, і від 473 грн. за м2 для дерев'яної. Звертаємо увагу: це розцінки за роботу вже разом з вартістю витратних матеріалів.

Обшивка вагонкою: найкраща ціна і еталонна якість

   Щоб балкон був естетично приємним і стильним, потрібно не тільки встановити якісні металопластикові віконні конструкції, але і вибрати матеріали для фінішної обробки. Часто вибір падає саме на вагонку — тонкі обшивальні дошки зі з'єднанням «шип-паз».

   Якщо раніше пропонувалися тільки варіації з натуральної деревини (різних, в тому числі і цінних порід), то сьогодні досить популярні різновиди з полівінілхлориду. Пластикові панелі отримують методом екструзії.

   До загальних переваг відноситься наступне:

 • універсальність застосування;
 • красива зовнішність (дерев'яна вагонка в інтер'єрі забезпечує особливу атмосферу, а пластикова — вражає різноманіттям кольорових гам, дозволяє домогтися імітації різних натуральних матеріалів, включаючи камінь);
 • швидкий монтаж за рахунок практичної системи з'єднання;
 • проста подальша експлуатація і легкий догляд;
 • довговічність і зносостійкість;
 • доступність.

    Ще один плюс обшивки вагонкою — ціна, яка часто нижче, ніж при використанні інших декоративних матеріалів. Пов'язано це з меншою трудомісткістю укладання, відсутністю необхідності вирівнювання стін і т.д.

   Натуральні дерев'яні дошки — екологічний, натуральний матеріал з презентабельною зовнішністю. ПВХ-панелі, як правило, дешевше за ціною, не бояться вологи (не потребують додаткової захисної обробки), трохи простіше в монтажі (як мінімум, планки легше по вазі, їх простіше розкроїти на необхідні розміри).

Скільки коштує обшити балкон вагонкою?

   Щоб визначити сумарні витрати на такий вид облаштування, доведеться розібратися з двома ключовими моментами:

 • скільки обійдеться сам матеріал, який сьогодні досить варіативний;
 • скільки коштує робота обшивки вагонкою.

    Аналогічно визначається ціновий діапазон на більшість будівельних послуг: витрати на матеріали і сама праця майстра.

На вартість також прямо впливають такі аспекти:

 1. Площа, яку потрібно обшити. Стосовно балконів мова йде про розміри цього неопалюваного приміщення. Логічно, що чим він більший, тим вище витрата облицювання і більше зусиль буде потрібно від майстрів.
 2. Необхідність утеплення. Часто безпосередньому укладанню вагонки передує утеплення. Додатковий ізолятор рекомендується використовувати при обшивці стелі і парапету. А ось у випадку з декоруванням стін, що примикають до суміжного приміщення, використовувати утеплювач немає потреби, адже він буде красти і так не дуже вільний простір.
 3. Спосіб монтажу. Якщо потрібно утеплення, то вагонку фіксують на обрешітку (спеціальний каркас з брусків). Такий варіант кращий і при серйозних нерівностях поверхонь. Як альтернативний варіант фіксації виступає посадка на клей.
 4. Складність конкретного завдання. Припустимо, укладання на стіни технічно менш складний процес, ніж обшивка стелі. Підвищувати або знижувати трудомісткість можуть і інші чинники, які, як правило, носять індивідуальний характер.

Скільки коштує робота обшивка вагонкою?

     Оплата роботи — це та сума, яку ви платите майстрам. Вона традиційно спочатку вказується не за весь проект, а з розрахунку за 1 квадратний метр. До виконання всіх вимірів на об'єкті точно визначити площу обшивки часто проблематично.

   Фінішне облицювання завжди передбачає багато різних змінних факторів, через що і точну ціну заздалегідь визначити непросто. На вартість впливає наступне:

 • використовуваний матеріал. Наприклад, з дерев'яною дошкою працювати трохи складніше, вона більше за вагою, її не так легко розпилювати, як пластикові панелі;
 • поверхню, яку належить обшити. Як вже було сказано вище, стелю обшивати складніше, ніж стіни;
 • необхідність утеплення. У цьому випадку обов'язково робиться решетування, закуповується утеплювач. Просто укласти між дерев'яними брусами пінопласт або інший ізолятор — мало, додатково, як правило, потрібно подбати про волого- і гідроізоляцію, а саме укладання спеціальних плівок або інших листових матеріалів;
 • додаткові фактори, на зразок монтажу плінтусів, облаштування розеток і вимикачів і т.д.

   Всі ці моменти обговорюються в індивідуальному порядку на попередньому етапі. Клієнт розповідає про свої побажання, наші фахівці пропонують можливості для вирішення. Тільки після цього можна сказати, скільки коштує робота по обшивці вагонкою в конкретному випадку.

Ціна на матеріали

    Підсумковий бюджет на облицювання багато в чому залежить і від обраної вагонки. Насамперед потрібно вирішити, дерев'яні або пластикові варіації брати. За інших рівних умов пластик обійдеться дешевше.

    Плюс потрібно враховувати, що дерев'яні панелі також бувають дуже різними. До основних класів відноситься:

 • євро. Вона не передбачає якихось візуально помітних дефектів;
 • А-клас. Відрізняється відмінним зовнішнім виглядом, але один сучок на 1.5 метра довжини припустимо, як і кілька інших дрібних огріхів (непрямі тріщини і смоляні кишеньки);
 • В клас. Дефекти вже більш помітні на тлі висококласних аналогів;
 • С-клас. Може бути більше сучків, контрастних смуг і плям, допустимі навіть незначні пошкодження планок.
 • Євро і А-клас найдорожчі, але і виглядають вони бездоганно.
 • Сорт деревини також впливає на цінник. Найприйнятнішим варіантом буде соснова вагонка, яка одночасно якісна і за вартістю цілком адекватна. Ціни варіюються від 140 до 300 грн за погонний метр.

   Якість пластикової вагонки в найбільшій мірі залежить від виробника. Відомі марки — це гарантія відмінних експлуатаційних властивостей, отримання сертифікованої продукції і відсутності токсинів в складі. Від підозріло дешевих ПВХ-панелей краще відмовитися: вони можуть швидко змінити колір, схильні до деформацій і інших проблем. В середньому ціни стартують від 140-160 гривень за погонний метр.

Кращі ціни на матеріал і роботу в "Лінії вікон"

   Ми спеціалізуємося на комплексному благоустрої балконів, тому обшивка вагонкою — те, з чим ми стикаємося регулярно.

   Наші ціни на роботу і матеріал складають від 338 грн за м2 (пластик) і від 473 грн за м2 (натуральне дерево). Таке замовлення під ключ краще з кількох причин:

 • найпривабливіша вартість на тлі конкурентів в Києві і області;
 • тільки перевірена продукція. Ми замовляємо вагонку у кращих українських та зарубіжних постачальників. Це сертифіковані вироби з відмінними експлуатаційними властивостями, підтвердженими на практиці;
 • якісна укладка в максимально стислі терміни. Регулярна практика дозволяє нашим майстрам робити все якісно і швидко, а значить бажаний гарний інтер'єр ви отримаєте вже через кілька днів після початку реалізації проекту.

   Якщо ви хочете знати, скільки коштує робота обшивка вагонкою, а скільки самі панелі, зв'яжіться з нашими представниками будь-яким зручним для вас способом.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1470

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані