Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Продукція компанії REHAU, асортимент профілів для металлопластикових вікон

26 Квітня 2017 року
Переглянуто: 544

   Компания REHAU была основана в 1948 г., и основным видом деятельности стала разработка инновационных технологий полимеров и производство полимерных изделий.

 
   В Украине REHAU появилась в Киеве в 1997 году. С тех пор представительства REHAU открыты в Днепре, Львове, Одессе, в Симферополе и Донецке. Кроме традиционных моделей профильных систем в Украину поставляют современные новейшие профили:

  • С 2010 года – энергоэффективная система Rehau GENEO;
  • C 2014 года – Rehau ECOSOL-Design 70;
  • C 2015 года – Rehau SYNEGO.

 

   Номенклатура компании в Украине представлена 8 позициями

Brillant-Design

 

   Профильные системы ПВХ с монтажной шириной рамы - 70 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 5/5 соответственно.

Ecosol-Design 60

 

   Профильные системы ПВХ с монтажной шириной рамы - 60 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 3/3 соответственно.

ECOSOL-Design 70

 

   Профильные системы ПВХ с монтажной шириной рамы - 70 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 5/5 соответственно.

Euro-Design 60

 

   Металлопластиковые профильные системы с монтажной шириной рамы - 60 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 3/3 соответственно.

Euro-Design 70

 

   Металлопластиковые профильные системы с монтажной шириной рамы - 70 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 5/5 соответственно.

Geneo

 

   Металлопластиковые профильные системы с монтажной шириной рамы - 86 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 6/6 соответственно.

Geneo PHZ

 

   Металлопластиковые профильные системы с монтажной шириной рамы - 86 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 6/6 соответственно.

Synego

 

   Металлопластиковые профильные системы с монтажной шириной рамы - 80 мм, и кол-вом камер – для рамы/створки - 7/6 соответственно.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1355

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1292

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані