Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Відображаюча плівка на вікна

21 Вересня 2020 року
Переглянуто: 711

   Для боротьби з прямими сонячними променями використовуються різні способи, починаючи від дідівських методів, до яких відноситься фольга на вікна, і закінчуючи самими прогресивними – установкою сонцезахисних склопакетів. Але, якщо віконна конструкція вже стоїть, то міняти склопакети хочеться далеко не всім. Ось чому одним з кращих і найбільш популярних рішень стала відображаюча плівка на вікна.


захисна плівка на вікна

   Подібні аксесуари мають чимало плюсів. По-перше, не потрібний навіть косметичний ремонт вікон. По-друге, коштують такі плівки недорого. По-третє, вони і від сонця захищають, і додаткові переваги можуть забезпечити, включаючи підвищення механічної захисту скла і/або декоративний ефект. Власне тому плівка на вікна нерідко зустрічається як в комерційних об'єктах (офісах, магазинах, торгівельних центрах), так і в різних житлових приміщеннях.

  Але, перш ніж закрити вікна від сонця подібними аксесуарами, варто розібратися в їх плюсах і мінусах, дізнатися більше про різновиди і виробників. Цим ми з вами і займемося.

З чого робиться сонцезахисна плівка на вікна?

   Найпоширенішим віконним аксесуаром для захисту від сонця є тонувальні плівки. Їх основою виступають полімерні матеріали (найчастіше поліестер), на які наносяться спеціальні напилення. Зазвичай в їх ролі виступає шар металу, в тому числі алюмінію, нікелю або титану, трохи рідше можна зустріти срібне і бронзове напилення. Власне, цим металевим шаром і слід наклеювати плівки на вікна, щоб отримати максимальний відображаючий ефект. А ще таке правильне обклеювання виступає запорукою легкого демонтажу в подальшому.

   Ще відображаюча плівка на вікна нерідко має і додаткові шари. Вони присутні в тих випадках, коли аксесуар не просто прозорий, а пофарбований в якесь забарвлення. Різні шари пов'язують в єдине ціле за допомогою ламінатора – обладнання, яке серед іншого підвищує загальну механічну міцність і стійкість виробу до зовнішніх впливів.

Тонування вікна: плюси і мінуси

   Захист вікна від сонця за допомогою тонуючих плівок користується чималою популярністю не випадково. До переваг тонування відноситься наступне:

 1. Ефективний захист від прямих сонячних променів. В результаті вирішується проблема відблисків, вигорання оббивки меблів і/або оздоблювальних матеріалів, продовжується життя кімнатних рослин і т.д. Тонування простіше і краще, ніж закрити вікна від сонця шторами, які сильно затемнюють приміщення, часто коштують дорожче, збирають пил, не дозволяють насолоджуватися пейзажем за вікном.

 2. Зниження нагріву, запобігання ефекту «лазні». Відображаюча плівка на вікна не тільки перешкоджає проникненню яскравого світла, але і виступає перепоною для тепла, що дозволяє економити гроші на кондиціонуванні влітку.

 3. Підвищення приватності (якщо використовується дзеркальна сонцезахисна плівка). У денний час з вулиці буде не видно, що відбувається в приміщенні.

 4. Доступна вартість. Конкретні цифри залежать від багатьох факторів, включаючи виробника і тип плівки. Але, в будь-якому випадку ціна за розмір невисока і нижче, ніж покупка склопакету з сонцезахисним склом або традиційних штор.

 5. Додаткові можливості. Звичайне тонування дозволяє захиститися від проблеми уламків, що розлітаються під час розбиття. До того ж можна придбати спеціальні броньовані плівки з підвищеною механічною міцністю. Також на аксесуар можна нанести фотодрук або інший малюнок, тим самим вирішивши декоративні завдання.

Недоліки у тонувальних плівок також є. Ось основні:

 • зниження кількості світла. В результаті в приміщеннях, які виходять на північну сторону або сильно затінені деревами, буде досить похмуро;

 • збільшення часу на прогрів в холодну пору;

 • необхідність дотримуватися технологію монтажу і демонтажу. Інакше на вікні можуть бути помітні повітряні бульбашки, хвилі і інші дефекти.

Відображаюча плівка на вікна: яку вибрати?

   Пропоновані сьогодні аксесуари, що забезпечують тоніровочний ефект і захист від сонця, можуть відрізнятися. Різним може бути як принцип монтажу, так і матеріали виготовлення або їх функції.

Перш за все виділяють такі плівки:

 • зовнішні. Їх клеять із зовнішнього боку, що підвищує захист від сонця і теплового впливу. Але монтаж з вулиці складніше, а самі вироби мають мати підвищену стійкість до атмосферних впливів: опадів, вітру, перепадів температур, для чого передбачають додатковий захисний шар;

 • внутрішні. Наносяться на скло, яке знаходиться всередині приміщення. Вони простіше в монтажі, зазвичай доступніше за ціною, ніж зовнішні.

Ще для вікон плівка буває наступних різновидів:

 1. Дзеркальна. Як і звичайні тонувальні, виготовляється з металізованих полімерних матеріалів. Вони ефективно затримують ультрафіолет, тобто не пропускають в приміщення як яскраве світло, так і сонячну радіацію. Дзеркальний відображаючий ефект також допомагає уникнути перегріву приміщення влітку. Важливою відмінністю дзеркальних аксесуарів від інших є підвищення конфіденційності, так як з вулиці перехожі будуть бачити в склі своє відображення. Правда, коли ввечері в квартирі вмикається світло, то дзеркальний ефект пропадає.

 2. Сонцезахисна плівка на вікна. Ключовою особливістю такого виробу є захист від яскравого світла і нагріву приміщення від сонця при забезпеченні прийнятного світлопропускання. Виробники заявляють, що такі плівки утримують ультрафіолет (близько 98%) і тепло, яке передається з інфрачервоним випромінюванням (до 95%), але пропускають в приміщення видиме світло (до 75%). Клеїти їх рекомендується на конструкції, які виходять на південну сторону. До речі, взимку аксесуар теж може бути корисний, адже допомагає віконному отвору краще утримувати тепло всередині.

 3. Захисна. Це тонувальна плівка з додатковими протизламними властивостями. Використовувати покриття цього виду варто мешканцям перших або останніх поверхів. Відмінною особливістю таких плівок є більш товстий шар полімерного матеріалу, що і забезпечує різні класи захисту від А1 до А3. Ясна річ, розбити таке скло все одно можна, але потрібно більше зусиль. Трохи менш популярними є і інші захисні покриття, в тому числі з протипожежними властивостями, здатністю мінімізувати негативні наслідки від вибуху і т.д.

 4. Матова і декоративна плівка. Основне призначення цих аксесуарів – прикраса інтер'єру і/або екстер'єру приміщення. Матове покриття обійдеться набагато дешевше, ніж використання повноцінного матового скла. Декоративні вироби дозволяють або надати той чи інший відтінок, або прикрасити віконний проріз малюнками. В даному випадку сонцезахисна функція виражена в меншій мірі і виступає своєрідним бонусом.

Ключові критерії вибору сонцезахисної віконної плівки

   Яка саме відображаюча плівка на вікна вам підійде, залежить не тільки від її додаткових функцій. Важливе значення має щільність, колір і ім'я виробника. Розглянемо ці параметри детальніше:

 1. Від щільності матеріалу прямо залежить рівень світлопропускання. Він вказується в процентах, і чим вище, тим більше природного світла проникне всередину приміщення. Логічно, що для затіненого житла потрібні максимальні показники світлопропускання, інакше через плівку буде досить похмуро і некомфортно.

 2. Кольорову гаму зазвичай вибирають виходячи з індивідуальних переваг. Вибір відтінків великий, починаючи від сріблястих і закінчуючи фіолетовими або зеленими. Але врахуйте, що конкретний колір впливає не тільки на візуальне сприйняття простору, але і на світлопропускання. Припустимо димчастий колір знижує прозорість на 20%, фіолетовий на 15%, а сріблястий в залежності від відтінку від 15 і до 50%.

 3. Виробник. Віддавати перевагу слід продукції перевірених марок. До таких належать американські Armolan, Ultra Vision і Eastman Chemical, південнокорейська Professional Window Film і британська Sun Control. Їхня продукція коштує трохи дорожче, але в даному випадку спрацьовує правило «скупий платить двічі». Низькосортні аналоги програють по ефективності, мають нерівномірне напилення, доставляють складнощі при демонтажі. А з якісними плівками подібного не виникне.

   Придбати сонцезахисні плівки високої якості ви можете в «Лінії вікон». Ми не тільки виробляємо ПВХ-вироби, а й пропонуємо різні аксесуари для них, причому за найкращими цінами в Києві.

 
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані