Особливості металопластикових вікон

Яка конструкція краще: багато інсценує склопакетів або профіль з кількома камерами?
При виборі недорогих металопластикових вікон в Києві зверніть увагу на кількість камер профільних систем і на те, який склопакет краще за інших впорається з поставленим завданням.
П'ять камер краще трьох. Чи це правда?
Перед покупкою металопластикових вікон визначитеся з кількістю камер склопакета і профілю. Як правило, замовники завжди задають фахівцям одні і ті ж питання: «Скільки камер краще і від чого залежить їх кількість в склопакеті?», «Наскільки такі вікна будуть дорожче?» та інші питання.
Фахівці стверджують, що різниця в теплоізолюючих властивостей вікон із трьох або п'ятикамерний профіль в цілому не суттєва. Але чомусь багато покупців впевнені, що від більшої кількості камер можна очікувати більшого якості. Спробуємо з'ясувати, для чого ж в металопластикових вікнах використовують кілька камер?
У перших моделях металопластикових вікон спочатку було всього дві камери, іноді навіть одна камера, без перегородок. Але перед виробниками вікон була поставлена задача – підвищити функціональність виробу і досягти високих показників теплозбереження. В процесі вдосконалення світлопрозорих конструкцій конструктори прийшли до висновку: з великою кількістю камер зберігається більше тепла. Простіше кажучи, камери як своєрідні перешкоди, які припиняють теплообмін між зовнішнім простором і внутрішнім приміщенням.
На даний момент лідерами і фаворитами продажів є 3-х камерні профілі (тобто з двома перегородками). Вони користуються величезним попитом на ринку світлопрозорих конструкцій. У різних куточках нашої планети клімат коливається від помірного і до суворого. Залежно від цього деякі виробники виготовляють спеціальні профілі — чотири-, п'яти-, а іноді і шестикамерні склопакети.
Відповідно, за підрахунками профіль з чотирма камерами повинен підвищувати показники теплозбереження на 20% (по відношенню до профілю з трьома камерами). Ці 20% можуть варіюватися і залежать від конфігурації армуючого профілю, ширини камер, профілю та інших деталей. В результаті ви отримаєте масивні і громіздкі вікна, при цьому наявність додаткових камер в профілі всього лише на кілька відсотків зменшить тепловтрати.
Як впливає кількість камер в склопакеті на його вартість.
Кількість камер в склопакеті в основному позначиться на вартості вікна.
Варто враховувати ще один важливий фактор– в точці примикання рам до укосів можлива поява конденсату, а це в свою чергу може привести до появи такого неприємного явища, як грибок.
Річ в тому, що монтажна ширина профілю має суттєвий вплив, особливо якщо її збільшити до 70-80 мм або більше. Чим більше ця ширина, тим менше ризик виникнення грибка при нормальній вентиляції або провітрювання приміщень.
З огляду на той факт, що склопакет складає 80% площі металопластикових вікон, то багато інсценує склопакет набагато важливіше профілю з декількома профілями. Склопакет грає вирішальну роль в збереженні тепла в приміщенні, а зовсім не профіль. Ясно, що одинарне скло – не найкращаий захист в мороз і завірюху. Як показує практика, 40— 50% тепла втрачається через неякісний або дуже тонкий склопакет. Численними експериментами встановлено, що в порівнянні зі звичайними вікнами використання склопакетів з двома енергозберігаючим склом спостерігається зменшення втрати тепла в чотири рази.
Як стверджують фахівці, для тієї кліматичної зони, в якій ми з вами живемо, зі своїм завданням відмінно впораються склопакети, що складаються з двох камер (c трьома стеклами). Однокамерні склопакети, що складаються з двох стекол без енергозберігаючого шару, не зможуть повною мірою захистити ваш будинок від тепловтрат і добре ізолювати звук. Такі вікна не придатні до застосування в житлових будинках галасливих міст і мегаполісів (наприклад, Києві та придорожніх селах області).
Якщо у вікнах для вас важливий не тільки рівень теплозбереження, але і шумоізоляції, тоді варто звернути увагу на різнокамерні склопакет. В такому випадку дистанція між стеклами одного склопакета буде різна.
Якість скла (чистота і рівність) і його властивість теплозбереження — головний критерій якості всього склопакета. Марка такого скла не повинна бути нижче М1. Наступні марки М2 і М3— дуже крихке і малопрактичних скло. В Україні неписаним стандартом скла для склопакетів є флоат-скло М0 товщиною 4 мм.
Корисні статті та відео


Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?
Читати далі

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.
Читати даліГотові рішення від компанії Лінія Вікон
Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!
Про нашу компанію
Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.