Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Особливості металопластикових вікон

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 670

  Яка конструкція краще: багато інсценує склопакетів або профіль з кількома камерами?

   При виборі недорогих металопластикових вікон в Києві зверніть увагу на кількість камер профільних систем і на те, який склопакет краще за інших впорається з поставленим завданням.


   П'ять камер краще трьох. Чи це правда?

   Перед покупкою металопластикових вікон визначитеся з кількістю камер склопакета і профілю. Як правило, замовники завжди задають фахівцям одні і ті ж питання: «Скільки камер краще і від чого залежить їх кількість в склопакеті?», «Наскільки такі вікна будуть дорожче?» та інші питання.

   Фахівці стверджують, що різниця в теплоізолюючих властивостей вікон із трьох або п'ятикамерний профіль в цілому не суттєва. Але чомусь багато покупців впевнені, що від більшої кількості камер можна очікувати більшого якості. Спробуємо з'ясувати, для чого ж в металопластикових вікнах використовують кілька камер?

У перших моделях металопластикових вікон спочатку було всього дві камери, іноді навіть одна камера, без перегородок. Але перед виробниками вікон була поставлена ​​задача – підвищити функціональність виробу і досягти високих показників теплозбереження. В процесі вдосконалення світлопрозорих конструкцій конструктори прийшли до висновку: з великою кількістю камер зберігається більше тепла. Простіше кажучи, камери як своєрідні перешкоди, які припиняють теплообмін між зовнішнім простором і внутрішнім приміщенням.

   На даний момент лідерами і фаворитами продажів є 3-х камерні профілі (тобто з двома перегородками). Вони користуються величезним попитом на ринку світлопрозорих конструкцій. У різних куточках нашої планети клімат коливається від помірного і до суворого. Залежно від цього деякі виробники виготовляють спеціальні профілі — чотири-, п'яти-, а іноді і шестикамерні склопакети.

   Відповідно, за підрахунками профіль з чотирма камерами повинен підвищувати показники теплозбереження на 20% (по відношенню до профілю з трьома камерами). Ці 20% можуть варіюватися і залежать від конфігурації армуючого профілю, ширини камер, профілю та інших деталей. В результаті ви отримаєте масивні і громіздкі вікна, при цьому наявність додаткових камер в профілі всього лише на кілька відсотків зменшить тепловтрати.

Як впливає кількість камер в склопакеті на його вартість. 

   Кількість камер в склопакеті в основному позначиться на вартості вікна.

Варто враховувати ще один важливий фактор– в точці примикання рам до укосів можлива поява конденсату, а це в свою чергу може привести до появи такого неприємного явища, як грибок.

Річ в тому, що монтажна ширина профілю має суттєвий вплив, особливо якщо її збільшити до 70-80 мм або більше. Чим більше ця ширина, тим менше ризик виникнення грибка при нормальній вентиляції або провітрювання приміщень.

   З огляду на той факт, що склопакет складає 80% площі металопластикових вікон, то багато інсценує склопакет набагато важливіше профілю з декількома профілями. Склопакет грає вирішальну роль в збереженні тепла в приміщенні, а зовсім не профіль. Ясно, що одинарне скло – не найкращаий захист в мороз і завірюху. Як показує практика, 40— 50% тепла втрачається через неякісний або дуже тонкий склопакет. Численними експериментами встановлено, що в порівнянні зі звичайними вікнами використання склопакетів з двома енергозберігаючим склом спостерігається зменшення втрати тепла в чотири рази.

   Як стверджують фахівці, для тієї кліматичної зони, в якій ми з вами живемо, зі своїм завданням відмінно впораються склопакети, що складаються з двох камер (c трьома стеклами). Однокамерні склопакети, що складаються з двох стекол без енергозберігаючого шару, не зможуть повною мірою захистити ваш будинок від тепловтрат і добре ізолювати звук. Такі вікна не придатні до застосування в житлових будинках галасливих міст і мегаполісів (наприклад, Києві та придорожніх селах області).

   Якщо у вікнах для вас важливий не тільки рівень теплозбереження, але і шумоізоляції, тоді варто звернути увагу на різнокамерні склопакет. В такому випадку дистанція між стеклами одного склопакета буде різна.

   Якість скла (чистота і рівність) і його властивість теплозбереження — головний критерій якості всього склопакета. Марка такого скла не повинна бути нижче М1. Наступні марки М2 і М3— дуже крихке і малопрактичних скло. В Україні неписаним стандартом скла для склопакетів є флоат-скло М0 товщиною 4 мм.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані