Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Устаткування для виробництва вікон

22 Липня 2020 року
Переглянуто: 675При розмові про якість віконних конструкцій з ПВХ зазвичай дискутують про профілі, склопакети і фурнітуру. Все логічно, адже це основні елементи, з яких складається сучасне вікно. Але є і ще один найважливіший критерій – процес виготовлення. Від нього безпосередньо залежить дотримання технологічних стандартів, ймовірність виникнення пошкоджень, довговічність, надійність і т.д. І тут дуже багато залежить від того, яке обладнання для виробництва вікон використовується. Інформації про це у покупців вкрай мало, але ми спробуємо усунути цю прогалину.

Послідовність виготовлення

  Щоб предметно розмовляти про обладнання для виробництва металопластикових вікон, насамперед потрібно хоча б у загальних рисах розуміти, як відбувається виготовлення віконних конструкцій, які етапи виділяють.

Стандартна послідовність дій, яка дозволяє отримати готове ПВХ-вікно, включає наступні етапи:

 • підготовка профілю під конкретні розміри. З полівінілхлоридних хлистів профільної системи і несучих конструкцій з металу (армування) роблять заготовки з урахуванням виконаних на об'єкті замовника вимірів. На цьому етапі найважливішу роль відіграє точність нарізки. Якщо її не дотримуватися, то виробництво вікон в Києві багато в чому втрачає сенс: адже яким би якісним не був виріб, якщо воно не відповідає розмірам прорізу, висококласного скління не одержати;
 • резерування. На поверхні профільної системи створюються канавки, пази і отвори під розміщення склопакета і фурнітури, установку ущільнювачів, створення водовідведення;
 • зварювання (з'єднання) профілів. На цьому етапі з окремих заготовок створюється рама (опорна частина) майбутньої віконної конструкції. Для цих цілей використовується спеціальне зварювальне обладнання;
 • зачистка профілю і фіксація імпостів. Після зварювання стики частин металопластикової рами мають не найпривабливіший зовнішній вигляд. Власне тому і виконується зачистка.
 • Далі здійснюється кріплення імпостів горизонтальних і вертикальних роздільників, які підвищують загальну механічну міцність виробу. Вони фіксуються на механічні з'єднувачі з використанням шуруповертів або дрилів. Також на цьому ж етапі здійснюється монтаж фурнітури;
 • установка склопакетів з заготівлею штапиків, які використовуються для надійної фіксації скла в площині профілю.

Чтобы выполнить все эти процессы, требуется такое оборудование для производства окон:

 • верстати для нарізки профілю;
 • фрезерні або копіювально-фрезерні верстати;
 • зварювальні апарати;
 • пристосування для зачистки швів після зварювання;
 • різне додаткове устаткування (в тому числі пневматичне);
 • складальний стенд.

   При цьому потрібно розуміти, що різні цехи з виготовлення ПВХ-вікон можуть сильно відрізнятися один від одного. І багато в чому визначальним критерієм тут виступають сумарні виробничі потужності.

Виробництво вікон в залежності від потужностей

   Асортимент сучасного обладнання, що використовується для виготовлення віконних конструкцій, дійсно великий. Виробники при його виборі, як правило, відштовхуються від наявних фінансових можливостей, планів і амбіцій, виробничих потужностей.

   Так, відносно невеликий компанії (припустимо, в маленькому містечку) може цілком вистачити простих верстатів, а ряд операцій, включаючи кріплення імпостів і т.д., тут може виконуватися за допомогою ручного інструменту.

   Завод виробник металопластикових вікон «Лінія вікон» обслуговує найбільше місто країни – Київ. Тут високий попит на скління і для його задоволення необхідні великі виробничі потужності. Для цього ми застосовуємо прогресивне обладнання та автоматизовані лінії. Це з одного боку дозволяє мінімізувати людський фактор (а значить скорочуються ризики пошкоджень, а ремонт вікон потрібно набагато пізніше), а з іншого – підвищити загальну точність і якість реалізації основних виробничих етапів.

   Автоматизоване високоточне обладнання не тільки дає можливість дотримуватися всі актуальні стандарти виготовлення, а й:

 • пропонувати покупцям широкий асортимент продукції (великий вибір профільних систем, різні склопакети і фурнітуру);
 • скорочувати виробничі витрати і давати клієнту більш доступні ціни;
 • збільшувати загальну продуктивність;
 • скорочувати терміни виготовлення (у нас вони становлять від 2 робочих днів, тоді як дрібним виробникам часто потрібно 5-7 днів і більше).

Все обладнання для виробництва металопластикових вікон

   Сучасний цех з виготовлення пластикових віконних конструкцій відповідно до основних технологічних етапів виробництва передбачає кілька зон (ділянок). На заводі «Лінії вікон» є такі ділянки:

 1. Заготовки. Тут здійснюється порізка профілю з установкою сталевого армування і заготівлею необхідних отворів, пазів і канавок. Так, для розпилу застосовуються пилкові верстати. Одні виконують різання профілю під необхідними кутами. Якщо мова про рами і стулки, то кут розпилу становить 45 градусів з припусками на подальше зварювання в 3 мм. Імпости ріжуть під прямим кутом зі збільшеним в 2 рази припуском. Армування нарізається на верстатах з абразивним кругом. Для формування отворів під фурнітуру, пазів ущільнювача і водовідвідних каналів використовуються обробні фрезерувальні центри. У нашому випадку це автоматизоване устаткування, що забезпечує підвищену точність операцій. На малих виробництвах можуть застосовуватися не настільки прогресивні верстати або навіть ручний інструмент для фрезерування. На ділянці заготовки також виконується обробка торців імпостів і з'єднання профілю з армуванням, для чого на нашому виробництві використовується автоматичний шуруповерт.

 2. Зварювальна ділянка. Тут формується жорстка опорна конструкція вікна. Нарізані заготовки надходять на ділянку в певній послідовності. Основне обладнання для виробництва вікон тут – зварювальний апарат. Він оснащений спеціальним ножем, що нагрівається до 230-250 градусів Цельсія ножем і здійснює з'єднання окремих частин майбутньої рами в одне ціле. Тривалість зварювання, як правило, не перевищує 40 секунд. В «Лінії вікон» використовуються автоматизовані зварювальні апарати, що дозволяє добитися високої міцності з'єднання.

 3. Ділянка зачистки, фіксації імпостів і фурнітури. В ході зварювання з'являються шви, які виглядають не надто привабливо. Для їх видалення рама надходить на спеціальні фрезерні верстати для кутозачісткі. Устаткування знімає все зайве, не пошкоджуючи поверхню профілю. На цій же ділянці здійснюється приєднання до каркасу вікна необхідних імпостів, це можуть бути як вертикальні (найчастіше), так і горизонтальні роздільники. Кріплення здійснюється вручну за допомогою шуруповертів або ж електричних дрилів. У пази профілю єдиним контуром встановлюється ущільнювач. Це також ручна робота, де важливо забезпечити рівномірний натяг ущільнювальної гумки з з'єднанням кінців матеріалу і фіксацією на клей. На завершальному для даної ділянки етапі виконується навіс фурнітури елементів з наступною перевіркою коректності роботи.

 4. Ділянка монтажу склопакетів. Тут у компанії «Лінія вікон» використовується спеціальний стенд. Він імітує умови реального розміщення вікна в отворі. Попередньо для фіксації склопакетів виготовляються штапики під потрібні розміри. Для цього використовуються спеціальні верстати – штапікорізи.

   Після установки склопакетів металопластикові віконна конструкція проходить процедуру контролю якості. І тільки після цього вікно поставляється на склад або ж відразу транспортується до місця безпосередньої установки.

   Відзначимо також, що для виготовлення ПВХ-конструкцій нестандартних форм і розмірів потрібне спеціальне обладнання для виробництва вікон. Припустимо, щоб отримати виріб арочної форми, у нас використовується спеціальний стіл, що дозволяє здійснювати згинання профільної системи під потрібним радіусом.

   Сучасний цех для виготовлення щонайменше повинен мати площу в 200 квадратних метрів і висоту стель від 3 м. Велика частина обладнання живиться від трифазних систем 380 Вольт. Ще одною обов'язковою вимогою для сучасного цеху є висококласна система вентиляції і провітрювання.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані