Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Мультифункціональний склопакет

10 Жовтня 2019 року
Переглянуто: 1279

Виробники металопластикових вікон постійно впроваджують найновіші технології, вдосконалюючи не тільки структуру профілю, а й склопакет. Однією з найбільш інноваційних розробок ринку пластикових вікон є мультифункціональний скло.


Мультифункциональный стеклопакет

Наші клієнти все частіше цікавляться його основними властивостями і намагаються розібратися, чи реально воно володіє заявленими характеристиками і ефективністю або це тільки вдалий рекламний хід?

Сьогодні ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо розібратися, чим насправді відрізняється мультифункціональний скло від енергозберігаючого склопакета.

Фахівці компанії "Лінія вікон" мають великий досвід виготовлення та встановлення пластикових вікон в Києві за найнижчими цінами. А значить, наші поради і рекомендації обов'язково вам знадобляться.

Мультифункціональний скло

Мультифункційним склопакетом є система, яка одночасно є теплосберегающей і сонцезахисної. Зазначена конструкція включає скло з багатошаровим напиленням, одним з яких є срібло.

Ця унікальна розробка при докладному розгляді виглядає так:

• Основний функціональний шар виготовлений на основі срібла, головною функцією якого є відображення теплоизлучения. Мова йде про короткохвильовому і довгохвильовому випромінюванні.

• Захисний шар створює стійкість до хімічних і механічних видів пошкодження.

• Нижній і верхній шари скла несуть на собі функцію світлопропускання і дзеркальності. Саме за допомогою цих шарів можна підібрати колір скла, вибираючи вид напилення. Обидва шару, верхній і нижній, роблять на основі оксидів і нітритів.

Зовні мультифункціональний скло може відрізнятися від звичайного присутністю легкого дзеркального ефекту. Наші виробничі можливості дозволяють тонувати стекла в блакитний і зелений відтінки.

У літні місяці спеціальний вид напилення здатний відображати інфрачервоне випромінювання сонця і не пропускати його в квартиру. Таким чином, більше 50% теплової енергії не зможе проникнути всередину житла через мультифункціональний скло.

Взимку така система не дозволяє вікна випускати нагріте повітря з квартири на вулицю.

Таким чином, часто мультифункціональну конструкцію вкрай складно відрізнити від стандартної. При цьому мультифункціональні скла можна навіть вигинати, а значить виготовляти з них віконні конструкції нестандартної форми і види.

Принцип роботи мультифункціонального скла

Під час літньої спеки віконна конструкція з багатофункціональним склом стає бар'єром і відображає в зовнішнє середовище інфрачервоне випромінювання і оберігає квартиру від перегріву.

Навіть в разі сильної спеки на вулиці ваше житло зможе зберегти комфортну температуру. Згідно з розрахунками, близько 60% енергії не зможе проникнути в житло, а значить, ваші витрати на кондиціонування та охолодження приміщення різко знизяться.

І це є першим етапом економії ваших грошей.

У той же час прозорість і параметри світлопропускання мультифункціонального скла практично повністю ідентичні стандартних склопакетів.

При цьому під час настання холодів і морозів конструкція з багатофункціональним склом починає працювати в режимі енергозбереження та зберігає тепло всередині вашої квартири. Процесу втрати теплого повітря перешкоджає покриття з срібла, що відбиває довгохвильове тепловипромінювання нагрівачів всередині квартири.

Таким чином, багатофункціональні склопакети дозволять вам знизити втрати тепла відразу на 20% і на 80% збільшити теплозбереження. Таким чином, в холодну пору року ви знову заощадите свої гроші за допомогою мультифункціональних склопакетів.

Фахівці компанії "Лінія вікон" завжди підкреслюють, що, вибираючи зазначену віконну конструкцію пластикових вікон, ви зможете заощадити на платіжках за комунальні послуги. В умовах постійного зростання тарифів такий бонус є важливою перевагою.

Переваги мультифункціонального скла

Наші клієнти, вибираючи пластикові вікна, часто задають питання про те, чим мультифункціональний скло відрізняється від енергозберігаючого склопакета? Маючи великий досвід виготовлення та встановлення пластикових вікон в Києві, ми можемо з легкістю відповісти на це питання.

У періоди літньої спеки мультифункціональні скла зможуть надійно захистити вашу квартиру від перегріву. Під час зимових холодів вони збережуть максимальну кількість теплого повітря всередині житла.

Додаткові переваги:

• Мультифункціональний скло підтримує високий рівень теплозбереження.

• Конструкція стійка до механічних і фізичних ушкоджень.

• Маючи високий рівень міцності, вікна мають легкий дзеркальний ефект, який здатний захистити господарів квартири від поглядів сторонніх людей з двору.

Мультифункціональні скла перевершують енергозберігаючі вікна та мають кілька відмінностей. Серед них інша технологія виробництва, а також відсутність у енергозберігаючих стекол дзеркальності і менша фізична міцність.

Энергосберегающие стекла несколько более хрупкие. Кроме того, мультифункциональные стёкла можно ламінувати, різати і навіть згинати. Однак їх істотним недоліком є ​​дорожнеча.

Види склопакетів

На сьогоднішній день на ринку представлені такі види склопакетів:

• Стандартний склопакет, який виготовлений зі звичайного листового скла.

• Енергозберігаючий склопакет має найвищий попит на ринку протягом декількох останніх років, оскільки володіє високими теплоізоляційними властивостями.

• Сонцезахисний склопакет призначений для металопластикових віконних конструкцій, на які впливає постійне сонячне випромінювання.

• Безпечний склопакет має стійкість до різних фізичних пошкоджень. Його використовують для монтажу в приватних будинках і магазинах, маючи на меті зменшити можливість злочинцям проникнути всередину приміщення, розбивши скло.

• Вирішення комплексних склопакет призначений для віконних конструкцій, що виходять на галасливі об'єкти інфраструктури населених пунктів, включаючи автомобільні траси, бульвари, залізничні колії, торгові центри та ринки.

• Вакуумний склопакет є новинкою на ринку металопластикових вікон. У таких склопакетах скла конструктивно мають у своєму розпорядженні на невеликій відстані один до одного, викачуючи повітря з зазору. При цьому витримувати необхідну відстань між стеклами допомагають спеціальні розпірки.

• Мультифункціональний склопакет: конструкція була розроблена з метою отримати металопластикових конструкцій з універсальним набором функцій. Основний їх характеристикою є здатність зберігати вашу квартиру від втрати тепла взимку, а влітку - від перегрітого повітря.

Переваги мультифункціональних склопакетів

• Параметри енергозбереження. Вони в максимальному ступені зберігають тепле повітря у вашій квартирі в холодні місяці року.

• Ефективний захист від сонця. Влітку захищає вашу квартиру від перегрівання. Напилення з відбиваючим ефектом дозволяє робити світло в квартирі м'яким і комфортним для зору.

• Присутність дзеркального ефекту може захистити простір квартири від сторонніх поглядів, що має велике значення для мешканців перших поверхів.

• Мультифункціональний склопакет має підвищену міцність і більш стійкий до фізичних і механічних впливів.

• Чи здатний ефективно захистити меблі та тканини від вигоряння під дією сонячного світла.

• Тепла дистанційна рамка може підвищити теплоізоляційні здатності вікна і виключити утворення конденсату на стеклах.

• Мультифункціональний склопакет дозволяє економити витрати на опалення вашої квартири в зимові місяці. Влітку економія досягається за рахунок зниження витрат на кондиціонування.

Як підсумків

Мультифункціональні склопакети використовують під час скління приміщень, що вимагають високих рівнів теплоізоляції і ефективного захисту від сонячного світла.

Ви можете замовити такі металопластикові конструкції в нашій компанії для панорамних вікон з виходом на південну і південно-західну сторону. Ми рекомендуємо замовляти багатофункціональні скла для зимових садів і панорамних альтанок. Склити балкони і лоджії, ви також можете зробити вибір на їхню користь.

Як недоліки металопластикових вікон з мультифункціональними стеклами фахівці компанії "Лінія вікон" відзначають вартість, яка перевищує ціну на стандартний склопакет.

Питання ціни

При виборі металопластикових вікон люди велику увагу приділяють ціні. Бажання заощадити свої гроші є логічним і обгрунтованим. Вартість виробу прямо залежить від обраної вами конструкції вікна і складності вашого проекту.

Вивчення пропозицій на ринку дозволить вам зрозуміти, що компанія "Лінія вікон" пропонує найвигідніші ціни та пропозиції з виготовлення та встановлення пластикових вікон в Києві.

Поряд з низькими цінами ми пропонуємо найвищу якість і оперативне виконання замовлення. Компанія "Лінія вікон" має широку мережу складів і розвиненою логістикою, що дає нам можливість оперативно доставляти виготовлену продукцію для монтажу у вашій квартирі.

Крім того, ми володіємо власним виробництвом і виготовляємо металопластикові вікна самої складної конструкції, що не накручуючи вартість.

Цією перевагою в своєму розпорядженні далеко не кожна фірма в Києві. Саме тому ми випереджаємо конкурентів і можемо зробити найбільш вигідні пропозиції за мінімальними цінами.

Ціна на виготовлення мультифункціональних стекол в нашій компанії є найнижчою в Києві.

Таким чином, ми зможемо заощадити для вас значна кількість грошових коштів. Вікна для вашої квартири будуть виготовлені з найвищою якістю і в найкоротші терміни.

При цьому вартість вікон з багатофункціональним склопакетом ви можете дізнатися на сайті нашої компанії, який ми постійно оновлюємо і вдосконалюємо.

Окремо підкреслимо, що звертатися до маловідомих виробників вікон вкрай небезпечно, оскільки результат може бути плачевним. На ринку достатньо аферистів, робота з якими може обернутися для вас втратою грошей і часу. Не варто ризикувати:

зверніться в компанію "Лінія вікон" прямо зараз і ви отримаєте ідеальний результат за найдоступнішою ціною.

Замовити і купити вікна в Києві найпростіше у нас.

 

Гарантія від компанії "Лінія вікон"

Приємним сюрпризом для наших клієнтів стає новина про те, що при замовленні вікон в компанії "Лінія вікон" ви отримуєте повну гарантію, що діє протягом 3 років після виготовлення і монтажу вікон у вашій квартирі. Таким чином, ви отримуєте можливість звертатися до фахівців нашої компанії в будь-який момент.

Ми зможемо виправити будь-яку похибку і неточність, яка випадковим чином могла виникнути на етапі виробництва. Ви можете бути спокійним і відкинути будь-які переживання, оскільки будете перебувати під захистом фахівців нашої компанії.

Ми давно завоювали репутацію і повагу з боку наших клієнтів, яке дуже цінуємо.

Якщо ваш вибір зупинився на мультифункциональном склопакеті, рекомендуємо звернутися в нашу компанію прямо зараз. Наш фахівець приїде у ваше житло в будь-який зручний для вас час і зможе провести всі виміри для виготовлення ваших нових вікон.

Ми гарантуємо не тільки найнижчу ціну в Києві, а й можливості для покращення якості виконання роботи. Менеджери нашої компанії зможуть дати вам консультацію з будь-якого питання виготовлення та встановлення мультифункціональних склопакетів.

Будь-яке питання буде швидко вирішено нашими професіоналами, а ви будете позбавлені від проблем і переживань. Зателефонуйте фахівцям нашого call-центру за телефоном 067 964 5765 і отримаєте першу консультацію абсолютно безкоштовно.

Зі свого боку гарантуємо низькі ціни, якісне виготовлення та встановлення вікон у вашій квартирі, що стане основою комфортного проживання в оновленому житлі.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані