Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Москітна сітка «Антипил» від пилку та пилу

8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 93

москітна сітка антипил


  Пластикові вікна з поворотним механізмом відкривання — прекрасна можливість для провітрювання приміщення і підтримки оптимальних параметрів повітря в ньому. Але всі власники таких вікон знають, що в теплу погоду, коли їх часто відкривають, конструкції за лічені години покриваються шаром пилу, а разом з нею – алергенами і шкідливими частинками, якими найчастіше наповнене вуличне повітря. Прогрес не стоїть на місці, навіть в області аксесуарів для вікон. І сьогодні така річ, як москітна сітка, вже може виконати кілька практичних функцій, щоб додати комфорт життя.

Що таке сітка «Антипил»

  Москітна сітка «Антипил» виготовлена ​​із спеціального ПВХ-матеріалу, який значно щільніший, ніж той, що застосовують у звичайних сітках. Отвори мають дуже маленькі розміри і витягнуту форму, тому не здатні пропускати пил і навіть пилок, а разом з ними і тополиний пух, шерсть тварин та інші алергени, які завдають шкоди дихальній системі та здоров'ю загалом. Тобто крім мошок, комарів і мух у житло не зможуть проникнути навіть найдрібніші тверді частинки. Це дозволяє підтримувати повітря в будинку, підвіконня та раму чистими. Тобто така сітка є своєрідним фільтром.

  Кріпиться вона з боку вулиці і може використовуватися не тільки для вікон, але і для дверей. Передбачено виготовлення розпашних та розсувних варіантів. Вона стійка до різноманітних атмосферних явищ, не вигоряє, не іржавіє, а отже, прослужить довго. Виробник в інструкції завжди наводить дані про проведені дослідження, де вказує основні характеристики продукту, а також відповідні сертифікати. Перед покупкою слід уважно ознайомитися. Москітна сітка «Антипил» отримала найрізноманітніші відгуки серед покупців, але завжди слід пам'ятати, що цей варіант буде набагато краще простої москітки.

Кому підійде?

  Такий пристрій є більш дорогим, ніж стандартний, і, отже, питання часто виникають про його необхідність. Щоб розібратися, слід знати, кому потрібний цей продукт, а кому – ні. Відповідно до його функцій, можна зробити висновок, що такий пристрій стане чудовим рішенням для:

 • людей, які страждають алергією на аерозольні речовини та маленькі частинки пилу, пилок, шерсть, тополиний пух, насіння та спори рослин;
 • будинків, що знаходяться у забруднених районах: поряд із проїжджою частиною, промисловими підприємствами;
 • житла, яке розташоване поряд із лісами, полями або іншими територіями з густими насадженнями;
 • місць, де доводиться часто тримати вікна відкритими і постійно мити їх від проникаючого бруду та пилу.

  У всіх цих ситуаціях клієнт відчує помітні зміни вже у перші кілька днів використання нового пристрою.

Переваги у порівнянні з традиційною моделлю

москітна сітка антипил проти звичайної сітки

  Москітна сітка «Антипил» має відразу кілька позитивних характеристик, які були відзначені дослідженнями та підтверджені відгуками клієнтів:

 1. Якісний захист від проникнення в кімнату мошок і комарів – це незамінна річ, адже їх укуси призводять до подразнень, сверблячки та запалень шкіри. Особливо це актуально, коли вдома є діти.
 2. Такій москітці під силу не дати проникнути в будинок сажі, пилу та піску, а значить, підвіконня не будуть брудними і прослужать довше.
 3. Всі матеріали екологічно чисті, не виділяють шкідливих випарів та речовин у повітря, можуть використовуватись у будь-якій кімнаті будинку без побоювань.
 4. Незважаючи на складну конструкцію, установка не вимагає особливих зусиль або інструментів, а отже, будь-яка людина зможе впоратися з нею без сторонньої допомоги.
 5. Може безперервно прослужити до 5 років, якщо дотримуватися всіх умов експлуатації та рекомендацій виробника. Доступна для віконних прорізів різних типів, необхідно тільки врахувати всі тонкощі при замовленні.
 6. Компактні розміри дозволяють знімати її та зберігати навіть в обмеженому просторі на час, доки вона не використовується.
 7. Легко очищається від забруднень та дрібних частинок, які залишаються із зовнішнього боку за допомогою звичайного мильного розчину та чистої проточної води.

Негативні сторони в експлуатації москітної сітки «Антипил»

  Є кілька нюансів, на які слід звернути увагу:

 • здатність пропускати світло в такому типі москітних сіток нижче, ніж у звичайних, через щільне волокно та його матеріал;
 • якщо не вчасно очищати сітки, то можуть виникнути проблеми з проникненням через них повітря, а отже, про жодне провітрювання не може бути й мови;
 • полотно, з якого виготовлена москітна сітка «Антипил», не витримує різкого перепаду температур, тому є рекомендації знімати їх перед першими заморозками до стабілізації температури повітря навесні.

  Якщо ці нюанси не лякають майбутнього власника, то можна сміливо замовляти фахівця за вимірами, розраховувати вартість і робити замовлення, щоб швидше випробувати на собі всі принади новинки.

Чим ще здивує виробник?

  До уваги клієнтів «Лінія вікон» представлено практичне рішення, таке як москітну сітку «Антикішка». Вона зроблена зі спеціальної тканини, яка стійка до пустотливих кігтів пухнастиків будинку, не дозволяє їм застрягти і зламати продукт. Але це ще не все, тому що сітка має щільну структуру і кріпляться безпечніше, ніж звичайні, і, таким чином, захищають тварину від випадкового падіння з вікна. Власники домашніх тварин часто стикаються з ситуацією, коли один чотирилапий, сидячи перед відкритим вікном, починає активну полювання на моль, мух і птахів. У той же час він встромлює кігті в тканину сітки, і рве її. Постійне перетягування не тільки тягне гроші, але і протягом деякого часу лишає захисту від комах. Ця ситуація абсолютно неприйнятна в теплий час року. 

  Система «Антикіт» добре зарекомендувала себе в роботі і отримала позитивні відгуки. Вона виготовлена з переплетених волокон нержавіючої сталі. Найчастіше, полотно натягується на подвійну сильній рамі з надійними петлями. Ще один нюанс, на який потрібно звернути увагу – це кріплення. Їх не 8, як у стандартних сітках, і в три рази більше (в залежності від розміру продукту). Тому навіть самий вгодований вихованець, спираючись на сітку, залишається в безпеці і не випаде з нею.

Бути чи не бути новим технологічним рішенням на вікнах?

  Приємно усвідомлювати, що прогрес стосується не тільки віконних рам та склопакетів, а й таких аксесуарів, як захисні сітки. Адже така дрібниця має велике практичне значення для людини.

  Після того, як клієнт вирішує, чи потрібна йому функція «Антипил» з москітної сітки. Але варто пам'ятати, що будь-яке технічний нововведення покликане поліпшити життя і зробити його більш зручним для того, щоб запобігти виникненню небезпечних ситуацій або усунути недоліки в існуючих моделях. Варто пам'ятати про те, як змінювати параметри для встановлення москітних сіток до вікна. Кожен вид, що з'являється з часом, враховує недоліки попереднього і вже можна самостійно вибрати спосіб кріплення, який підходить для кожної конкретної ситуації.

  Схожа ситуація відбувається і з сітками на вікна, адже їх пропозиція стає все ширшою та різноманітнішою. Варіантів настільки багато, що легко розгубитися, але в мережі завжди доступні відгуки про москітну сітку «Антипил», консультації спеціалістів магазину в телефонному режимі та зразки полотен у постачальника. При близькому розгляді можна оцінити експлуатаційні характеристики матеріалів та впевнитись у їх необхідності для кожного окремого приміщення.

Взаємовигідне партнерство

  Ретельний вибір компанії для виробництва — ключ до успішного виконання замовлення в короткі терміни з дотриманням якості. «Лінія вікон» пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з виготовленням і установкою вікон, дверей, балконів, жалюзі і супутніх товарів. Крім того, вона пропонує найбільш конкурентоспроможні ціни в Києві, насправді саме по собі є виробником продукту. Клієнт може отримати весь спектр послуг, від консультацій з питань, що становлять інтерес для швидкого монтажу конструкцій в найкоротші терміни. Якщо вам потрібна москітна сітка на вікно будь-якого розміру, полотна або виду кріплення, «Лінія вікон» завжди прийде на допомогу. Досвід роботи з 2003 року дозволяє вирішити практично всі питання, з якими звертаються клієнти. Комплексний підхід значно полегшує життя клієнтів, тому що немає необхідності шукати кілька виконавців, проходити з кожним з них кілька етапів перемовин, оплати та отримання товарів і послуг. Клієнту необхідно лише визначитися з запитом, озвучити його компанії, обрати відповідних з пропонованих варіантів і здійснити оплату. Про доставку, монтаж та технічне обслуговування протягом наступних 5 років будуть піклуватися кваліфіковані майстри «Лінії вікон». 

  Щоб ознайомитися з усіма доступними пропозиціями, можна відвідати сайт компанії, де також є калькулятор орієнтовної вартості вікон та балконів, вказані контактні телефони кол-центру. Тут можна знайти багато корисної інформації про ремонт, вікна, технологічні нововведення або скористатися онлайн-консультацією через чат, не залишаючи сайту компанії «Лінія вікон».

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані