Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Лопнув склопакет, що робити?

31 Липня 2019 року
Переглянуто: 4130

У деяких випадках все відбувається таким чином, що склопакет здатний тріснути самостійно, без будь-якого фізичного або механічного впливу.Обстановка, яка виникла не дуже приємна і звичайно ж не звичайна. У цій статті ми з вами розберемо, чому такі речі відбуваються взагалі. В основному, така поломка складається з помилкового монтажу, який може виконувати компанія, яка встановлює вам вікна, а саме склопакет в віконну раму.Лопнуло скло в пластиковому вікні, причини:

  1. Невірна монтаж прокладок (спеціалізованих пластинок для склопакета відповідно до розмірів). Дана дія відбувається через те, що фахівці можуть поспішати з установкою, таким чином, монтаж скла вважається фінішної стадією. Наприклад, скло тріскається від дуже поганого монтажу самої системи або окремо склопакета. 

  2. Просадка споруди - досить поширений фактор тріснутих склопакетів. Подібну проблему, легко помітити у багатьох торгових центрах, які стрімко завершують будівельні роботи і дуже швидко здають будівлю в експлуатацію. Відповідно до такого обставині, навіть широкі склопакети, можуть лопатися і виходити з ладу. 

  3. Температурна атака або теплове потрясіння з'являється внаслідок різного температурного впливу: склопакет розігрівається не дорівнює, як це буває одне скло нагрівається набагато значніше ніж інше. 

  4. Недовінченний шурупи - ще один трагічний фактор. Такого роду помилка, попадається в абсолютно всіх типах віконних систем. Склопакет зсувається і направляється в скобу, а крім різних цвяхів використовуються і саморізи. Після цього починає повільно тріскатися. 

  5. Невелика щілина між склопакетом і конструкцій самого вікна це помилка виробника, а також не достовірність обсягів, то що призводить до цього, то що склопакет дуже впритул входить в віконну раму. Більш часто дане відбувається в алюмінієвих вікнах, в якому місці склопакет оточений сплавом, і найдрібніша вібрація переходить в скельце. Спочатку в склі виникає невелика ніяк не відчутні розрив, що в подальшому буде збільшуватися.

  6. З самого початку скло могло бути з різними дефектами, а ви цього не помітили. На жаль, такий шлюб дуже складно помітити на виробництві або після створення конструкції. 


Тріснуте скло може понести за собою купу різних і фатальних проблем. Виходячи з практики, зазор на зіпсованому склі, стає куди більше, ніж було до цього. Безумовно, головна проблема, що лопнув склопакета - це втрата тих якостей, через які ми і купуємо металопластикові вікна. При таких проблемах, значно зменшується теплоізоляційні і звукоізоляційні характеристики пластикового вікна. Крім того зовнішній вигляд пластикового вікна буде гірше. 


Що робити і куди звертатися, у разі якщо лопнув склопакет?

Якщо розрив в склопакеті знаходиться з боку штапика, або розрив знаходиться всередині склопакета - це на 100% вина віконної фірми, а конкретніше монтажної бригади, що неправильно здійснила скління. Ймовірно, анкера були злегка перетягнуті, або застосовувалося дуже велика кількість піни при монтажі, що притиснула раму. У будь-якому випадку, мінімальний гарантійний термін на пластикові вікна - три роки. У разі якщо поручительських період ще ніяк не завершився, в такому випадку віконна фірма зобов'язана здійснити заміну склопакета безоплатно. Якщо протягом експлуатації металопластикового вікна з ним, що небудь сталося, не з вашої вини, Ви можете сміливо звернутися до менеджерів, які оформляли ваше замовлення і вони в найкоротші терміни, повинні виготовити новий склопакет або конструкцію і повторно Вам її встановити. В разі,


Видалення зіпсованого скла з пластикового вікна

Видалити склопакет з дефектами слід дуже акуратно, для того щоб не поранитися. В першу чергу, слід прибрати штапики, які допомагають зберегти скло на встановленому місці. Забирають штапики за допомогою шпателя. З самого початку видаляють найбільший, який стоїть вертикально, а потім горизонтальний знизу, а після нього верхній. 

Лопнув склопакет слід витягувати за допомогою спеціального пристосування - присоски. Як правило даний вид роботи здійснюють пару чоловік.Зіпсований склопакет слід покласти на заздалегідь приготовлену ганчірку або будь-яку іншу тканину. Перед цим переконайтеся, що тріснуте скло знаходиться зверху. 

У випадки, якщо склопакет, що потріскався знаходиться в віконній стулці, то краще заздалегідь прибрати віконну стулку. Для цього можете витягнути основний стрижень, який знаходиться у верхній петлі. 


Установка новітнього склопакета

Перше то що слід зробити - упевнитися, що отвір пластикового вікна чистий від пилу, бруду або малого сміття. Далі слід встановити спеціальні підкладки під основу віконної коробки. Встановлюємо склопакет і здійснюємо контроль зазору і його величину. Також вам буде потрібно молоток з гуми за допомогою якого штапик встановлюється на своє місце. При його установці Ви повинні будете, почути клацання. Це буде означати, що ви встановили штапик правильно. 


Заміна одного скла в склопакеті 

Досить часто, до нас звертаються клієнти з проханням замінити одне скло в однокамерному або двокамерному склопакеті. Ми можемо це зробити, але це буде за вартістю дорожче, ніж вартість нового склопакета. Тому що ми повинні забрати, привезти, встановити, заміряти і тд.

Що стосується герметизації, заміна одного скла в склопакеті ненадійна. Це може спричинити за собою розгерметизацію, що призведе до конденсату в склопакеті і його промерзання. Наша компанія «Лінія Вікон» рекомендує Вам робити заміну склопакета в цілісному вигляді - це буде швидко, дешевше і якісніше. При заміні склопакета ми рекомендуємо міняти стару конструкцію на склопакети марки Glas Trösch  , так як на даний вид склопакета ми даємо гарантію більше 19 років. 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані