Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Класи ПВХ профілів

31 Липня 2019 року
Переглянуто: 1174

Монтаж металопластикових вікон та дверей в справжній період вважається найбільш поширеним рішенням в склінні квартир, різних будівель, офісних центрів і складів, кабінетів, компаній, державних та освітніх установ. Для людей, хто в перший раз зустрічається з підбором пластикових вікон для свого будинку або квартири, важливо ретельно досліджувати всі без винятку аспекти підбору. Наша компанія є заводом-виробником і займається виробництвом пластикових вікон і дверей в Києві та Київській області.Вікна з ПВХ вважаються одними з ключових компонентів віконної системи, його властивість гарантує безпеку і надійність профілю, міцність зміцнення самої конструкції, а також стійкість до різних навантажень на систему. Металопластикове вікно має ряд значущих властивостей, згідно яким виконують підбір майбутньої конструкції. Найголовніше властивість - це клас віконного профілю. 

 

Класи профілів

     У 1960 році були написані стандартні параметри для європейських вікон. У ньому було написано про 3-х класах ПВХ профілів, а також рекомендовані характеристики для виробництва виробів. Необхідність в такому формування класів з'явилася вже після вивертів від виробників. Вони намагалися економити на всьому чим тільки можна при виготовленні металопластикових вікон, а численні скарги сприяли створенню спеціальних параметрів і правил. Дана концепція класів дозволила клієнтам побачити справжнє властивість профільних систем. Головним аспектом для встановлення класу вікон з ПВХ вважається ширина профілю.

 

Профіль ПВХ класу А

ПВХ профіль А класу має товщину зовнішньої стіни ніяк не менше 3-2,8 міліметрів (0,2 неточність), товщину внутрішньої стіни - ніяк не менше 2,5 міліметрів. Безпосередньо така профільна система гарантує стійкість до різних механічних впливів.

Профіль цього класу має запрацювати при склінні квартир, так як має прекрасні акустичні властивості і добре зберігає тепло в приміщенні. А тривалий термін експлуатація вікна, дозволить Вам не сумніватися в його виборі. Наша компанія пропонує своїм клієнтам, тільки віконної профіль А класу.

 

Профіль ПВХ класу В

ПВХ профіль В класу мають товщиною зовнішньої стінки не менше 2.7-2,5 міліметрів, а товщину внутрішньої стіни - ніяк не менше 2,0 міліметрів.Пластиковий профіль даного класу можна застосовувати при склінні об'єктів, яким не потрібні міцні віконні вироби в яких немає звукоізоляції, стійкості до різних видів дефектів, а також тепло утримання. Проводячи різні випробування, багато компаній переконалися в тому, що профіль класу В гірше, ніж профіль віконної систем каса А. Наприклад, міцність конструкції класу В нижче на чверть, ніж у профілю А класу.

Профілі класу В можна встановлювати, їли прагнете саме до бюджетного варіанту. Крім того, даний вид скління можна встановлювати для сараїв, літніх кухонь, терас, гаражів та інші.

 

Профіль ПВХ класу С

До пластмасового профілю С- класу немає ніяких конкретних критеріїв, але за своїми властивостями він відрізняється від А і В класу. Характеристики вироби з категорії С набагато занижені, ніж у його конкурентів. Профіль даного класу має невисокими якостями в ізоляційних і теплових якостях.Металопластикові вікна класу С можна використовувати в тимчасових спорудах та технічних приміщеннях.

 

Ширина ПВХ профілів

 При підборі віконного профілю, крім його класу, потрібно зосередити інтерес ще в ряд чинників. На міцні ізолюючі якості профілю дуже впливають широта профілю, а також його камерність. Ці функції між собою взаємопов'язані, якщо профіль товщі, то більше камер в ньому буде. А як ми знаємо, чим більше камер, тим вікно буде тепліше і якомога функциональней. Наша компанія пропонує Вам ПВХ вікна з різними варіантами ширини профілю.

Віконний профіль 60 міліметрів

Даний профіль складається з трьох камерного склопакета. Такого роду ширина досить популярна серед числа наших клієнтів. Він володіє незначною ціною, але для нашого регіону і кліматичної зони на якій ми знаходимося, то краще підібрати профіль з шириною велике.

Товщина профілю в 60 міліметрів згодиться з метою скління балконів, терас, різних накриттів. Серед такої товщини віконного профілю ми можемо виділити такі: Rehau Ecosol 60, Slamander Design 2D, WDS 5 Series, OpenTeck DE-LUX.

 

Віконний профіль 70 міліметрів

Найпоширеніша ширина віконного профілю, так як вважається найкращим відповідністю вартості і властивостей. ПХ профіль з шириною сімдесят міліметрів, як правило, має 5-ю камерами і саме вони гарантують великі ізолюючі властивості. У такий профіль зазвичай ставлять склопакети з напиленням від сонячних променів або з наповненням газу аргон.

Популярні профільні концепції сімдесят міліметрів від нашої компанії: Rehau Ecosol 70, Rehau Brillant Design, OpenTeck Elit 70, WDS 6 series

 

Віконний профіль 80, 86 і 92 міліметрів

Максимально затишні та комфортні профільні конструкції мають мінімум 6-ю камерами. Пластикові вікна такого роду застосовують для скління великих дверних або віконних прорізів. У таких вікнах є енергозберігаючий склопакет, який дозволить економити на опаленні взимку. Єдиним мінусом таких металопластикових вікон - це їх вартість, яка є високою.

Популярні металопластикові вікна з високою шириною профілю: REHAU SYNEGO, Rehau GENEO, Salamander BluEvolution 92.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані