Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як замінити холодне скління на тепле?

8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 84

заменить холодное остекление на теплое

  У багатьох новобудовах для економії спочатку використовуються віконні системи холодного типу, які в першу чергу захищають приміщення від попадання пилу, сміття і бруду, але не зовсім практичні в плані тепловтрат. Термоізоляція подібних структур мінімальна, що особливо відчутно взимку за мінусової температури. Для раціонального розпорядження житловою площею виконується заміна холодного скління на тепле. Зі статті ви дізнаєтеся, в чому відмінності даних віконних систем, як проводяться роботи та їх переваги.

Що являє собою

  Ця процедура передбачає комплекс маніпуляцій, спрямованих на зменшення тепловтрати через світлові отвори. Заміна фасадного скління передбачає низку завдань:

 1. Заміна склопакетів на високі показники ізоляції тепла. Простіші і доступніші вироби включають одне скло в блоці, при цьому неможливе застосування багатошарового склопакету.
 2. Підвищення термоізоляції наявних виробів, що виключить промерзання стулок та каркасу. Якщо ці заходи не дають позитивного результату, то проводиться заміна холодного скління на тепле із застосуванням нових склопакетів.
 3. Монтаж непрозорого заповнення, якщо дозволяє місцезнаходження та засклена зона. За допомогою сендвіч-панелей, склопакетів із дзеркальним тонуванням, пористого полікарбонату можна покращити теплоізоляцію.
 4. Ретельна герметизація всіх стиків та примикань, щоб унеможливити протяги та знизити ступінь втрати тепла.

  Бажаючи знизити втрати, заміну вікна на балконі потрібно доповнювати утепленням підлоги і стелі. У деяких випадках використовуються опалювальні точки, завдяки яким виключається намерзання та утворення конденсату в місці примикання вашого балкону до сусіднього не утепленого.

Особливості монтажу

  У «Лінії вікон» проводиться скління квартир із використанням металопластикових конструкцій. Процедура виконується у кілька етапів: 

 1. Майстер робить усі необхідні виміри, щоб забезпечити надійне та правильне примикання з усіх боків. Також оцінюється стан мікроклімату та підбирається оптимальне рішення.
 2. Компанія має власне виробництво, на якому виготовляються вибрані профільні системи та склопакети.
 3. Проведення демонтажу та підготовка місця для встановлення нового виробу.
 4. На підготовленій та очищеній ділянці виконують нове скління лоджії.
 5. Стики обов'язково утеплюються спеціальною монтажною піною, яка витримує температурні перепади та атмосферну дію клімату.

  Бажаючи отримати високу температуру навіть у мороз, потрібно вибирати вікна на балкон із теплозберігаючим двокамерним склопакетом. Таким чином витрачається менше опалення та забезпечується комфортний мікроклімат. При виконанні монтажних робіт важливо ретельно герметизувати стики у місцях примикання профільної системи до стін та огорож. Також фахівці виконують якісну пароізоляцію огороджувальної конструкції та забезпечують достатній рівень ізоляції тепла.

Можливі варіанти

  Утеплення фасаду може виконуватися кількома способами:

 1. Монтаж склопакету в існуючій будові, що передбачає застосування притискних планок, що забезпечують якісне утеплення та герметизацію. Даний проект найбільш простий у реалізації, оскільки не вимагає узгодження з керуючою компанією, в максимальній точності повторює вигляд фасаду. Недолік – неможливість забезпечити та зберігати високу температуру в зимовий період.
 2. Використання металопластикових віконних виробів. Завдання полягає не тільки в заміні склопакетів, але і в монтажі цільного виробу. Такий спосіб гарантує збереження комфортної температури в різні пори року, але потребує узгодження з певними структурами, оскільки використовується ширший профіль.
 3. Використання другого контуру. Початковий варіант доповнюється новим, який ставиться всередині квартири та повністю дублюється. Спосіб вигідний за ціною, не вимагає узгодження, але скорочується житлова площа на кілька сантиметрів.

  Кожен замовник може вибрати оптимальну модель, враховуючи вартість послуги, призначення готового простору, необхідний температурний режим. Якщо утеплена частина не поєднуватиметься з кімнатою, то вигідніше змінити тільки склопакети в будові. За бажанням створити цілісне приміщення, вибір варто робити у бік вищих теплоізоляційних властивостей.

Коли потрібно робити?

  Переважно на балконі або лоджії зберігаються непотрібні або рідко використовувані речі, при цьому дану область можна задіяти більш практично і корисно. Зміна рекомендується у таких випадках:

 • постійні протяги та продування, яких вдається позбутися за допомогою нових конструкцій;
 • необхідність забезпечення додаткової зони;
 • отримання панорамного фасаду із збереженням звукоізоляційних властивостей;
 • часте запотівання вікон, незалежно від пори року, якого можна позбутися, нормалізувавши вологість;
 • виконання мікропровітрювання;
 • необхідність зміни кольору конструкції усередині без демонтажу каркасу вітража.

  Заміна фасадного скління дозволить створити комфортну атмосферу та простір, в якому можна працювати, відпочивати. Якщо утеплення виконується в дитячій кімнаті, можна збільшити ігрову зону, в спальні відмінно організувати власну оранжерею або робоче місце. Спортивний куточок, барна стійка та багато інших ідей легше втілити на утепленій ділянці при забезпеченні адекватної вологості та температурного режиму.

Головні переваги

  При зміні встановлюються двокамерні склопакети, а для кращого ефекту варто використовувати низькоемісійне скло. Спеціальне покриття на них відображає випромінювання від опалювальних приладів, що дозволяє зберігати температуру всередині житла. У більшості випадків використовується ПВХ-профіль не менше ніж з 5 камерами та шириною рами від 7 см.

  Основним плюсом демонтажу старих конструкцій із застосуванням нових є використання оновленого простору з комфортом та як житлової площи. Заміна холодного скління на тепле має й інші переваги:

 1. Підвищення шумоізоляційних властивостей до максимальних показників, що є особливо актуальним для жителів мегаполісів, людей, які проживають недалеко від жвавих автомагістралей, метрополітену, залізничних колій, аеропорту.
 2. Відсутність конденсату, паморозі, запотівання скла будь-якої пори року за будь-якої вологості.
 3. Не пропускання потоків холодного повітря та повна герметичність.
 4. Наявність режиму мікропровітрювання, що дозволяє уникнути протягів.

  Використовуючи теплий тип, мешканці квартири/будинку заощаджують на рахунках опалення. До переваг належить також високоякісна фурнітура, за допомогою якої можна встановити стулки у фіксованому положенні та забезпечити максимальну безпеку, що особливо важливо для сімей з дітьми. Усі представлені переваги стосуються базових варіантів. Клієнти можуть на власний розсуд вибрати колір і фактуру профілів з урахуванням дизайну інтер'єру. За погодженням з клієнтом виконується тонування скла, триплекс-пакет з вищою міцністю та інше.

Чи є недоліки?

  Багато користувачів, які встановили теплі склопакети, ширшу профільну систему, за місяці або роки експлуатації відзначають такі мінуси:

 • Недостатнє надходження природного світла з вулиці, що пов’язано з більш потужною системою.
 • Зменшення площі, що пов'язане із суттєвим утепленням з усіх боків – стеля, підлога, стіни. Особливо проблема відчутна у разі вибору інсталяції другого контуру.
 • Масивні конструкційні рами.

  У більшості випадків зміна склопакетів, профілів та інших складових, у тому числі повне утеплення обходиться в чималу суму. Все ж таки, такий варіант нормалізації мікроклімату в квартирі досить вигідний і виправдовує витрачені кошти. Забезпечення комфортного мікроклімату дозволяє використовувати кілька квадратних метрів раціонально.

На закінчення

  У невеликих квартирах кожен шматочок хочеться використовувати з максимальною користю, тому найкращий варіант розширити житловий простір – замінити склопакети та підвищити якість профілю. Щоб отримати успішний результат, попередньо варто скласти проект, враховуючи конструкційні особливості, дизайн, вартість робіт. Працюючи за розробленим планом, вдається виключити перевитрати. Щоб уникнути утворення конденсату, протікання вологи не рекомендується комбінувати матеріали.

  Компанія «Лінія вікон» пропонує клієнтам скління балкона, ціна якого не може не тішити. Продукція виробляється на власному заводі, при цьому використовується імпортна фурнітура, що забезпечує надійну герметизацію та комфортне відкриття стулок. Фахівці виїжджають на виміри, враховують усі нюанси приміщення, щоб виконати конструкції відповідних розмірів, виключивши продування, протяги та інші неприємності після встановлення. Великий вибір комплектуючих та різноманітний дизайн дозволяють створити ідеальний додатковий простір із комфортним кліматом.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані