Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як вибрати профільну систему

12 Липня 2019 року
Переглянуто: 520

      Віконний профіль - основний компонент кожного металопластикового вікна , безпосередньо з нього починається надійність і безпеку системи в цілому. На думку більшості людей, які не пов'язані з ринком віконних конструкцій, ПВХ профіль від різних виробників виглядає майже однаково.Відмінність в них, безліч клієнтів починають бачити за допомогою декількох місяців (або через рік) їх застосування. Якщо недорогі пластикові вікна починають поглядати, з них злазить фарба або в них виникають щілини, то значить, що ви потрапили на недобросовісну компанію або виробника. Але як підібрати непоганий металопластиковий профіль? Невже продукти від різних виробників, будуть по-різному поводитися в режимі експлуатації? А чи має тоді сенс, купувати вікна дорогого або навпаки дешевого сегмента?


Купити ПВХ вікно в Києві та Київській області за низькою ціною

      Профіль для металопластикового вікна - це основна деталь всього вироби, з якої виготовляють інші конструкції - віконна дверцята, клапани та тд.Безпосередньо вони роблять сам виріб краше і чарівна, а також підкреслюють його безпеку і надійність. Найвідоміші використані матеріали з яких і створюють прекрасні віконні вироби-це деревина (хвойні дерева) і метал. Однак найбільше виготовлених вікон з матеріалу під назвою ПВХ. Такого роду виріб, з внутрішньої частини страхує металева, захисна трубка, а також має повітряні прошарки, які використовують безліч функцій, які зберігають тепло у вашому домі взимку і не дадуть, мучаться від спеки влітку.

      Профільні системи проходять класифікацію виходячи, з ряду різних властивостей. Зокрема, згідно з ознаками товщини зовнішніх і внутрішніх стінок, акцентують такі класи:

1. Віконна профільна система класу А - володіють зовнішніми стінками шириною від 2,8 міліметрів, а також внутрішні стіни товщиною від двох з половиною міліметрів; вони гарантують кращу теплоізоляцію засмучувати є найкращим вибором;

2. Віконна профільна система класу В - мають зовнішніми перегородками шириною від двох з половиною міліметрів, а внутрішні в свою чергу - починаючи від 2-х міліметрів. Даний вид вікон не тільки «холодніше», проте вони є менш стійкими до різних деформацій.

3. Віконна профільна система класу С - інші залишилися, які не залежать під стандарти перших двох.

Критерии для выбора лучшего оконного профиля

     Попытаться, определится с выбором окон, используя интуицию, дело непростое, однако имеются определенные характерные черты, которые помогут вам многое узнать про качество, свойства и другие особенности.

Абсолютно однородная поверхность изделия

      Шероховатая плоскость свидетельствует о том, что пластиковое окно, было произведено в домашних условиях и оно скорее всего является не оригиналом. Сама поверхность, обязана быть гомогенной, без присутствия различных разводов и вмятин.

Определитесь с шириной профильной системы

      Число камер, которое будет в окне, напрямую зависит от толщины самого оконного профиля. С толщиной в пятьдесят восемь миллиметров, может быть максимум 3 камеры, что является хорошим вариантом для сохранения теплоизоляции. А 3,4 или 5 камер – в 70-ти мм профиле, будут считаться нормой. Для гораздо увеличенной теплоизоляции с 6-ю камерами мы используем профиль шириной в девяносто миллиметров. Тишина и тепло, что может быть лучше. Для вашего комфорта вы можете увеличить количество камер и это сделает ваше пребывание в квартире куда приятнее, чем раньше.  

Оптимальное количество стеклопакетов для вашего пластикового окна

      Само название “стеклопакеты” не нужно путать с числом воздушный камер внутри вашего металлопластикового окна. Существует стеклопакет не без помощи специальных герметичных материалов и рамок. Среди стекол возникают воздухонепроницаемые камер, которые внутри могут быть заполнены, например газом аргон.  Наиболее простым, можно назвать стеклопакет, который включает в себя, всего одну камеру. Его составляющая – это два стекла с одной камерой посередине. Подобные стеклопакеты весьма простые и легкие по весу. Данный вид металлопластиковых окон подойдет для остекления террас, веранд, больших витрин. Но для обычного окна – они не как не смогут подойти. Ведь, они имеют проблемы  нехваткой теплоизоляции. Двух камерную систему, лучше выбирать для частных домов, дач или квартиры. 

      А стеклопакеты с тремя камерами, можно увидеть реже. Они менее популярны из-за того, что пропускают меньше света. Такой тип металлопластикового окна, лучше использовать в тех местностях, где температура воздуха очень низкая. А если у вас не настолько холодно, то лучше использовать 2-х камерный стеклопакет. Ведь разница между 3-х и 2-х камерными стеклопакетами не большая.

      Подбирая металлопластиковое окно, сконцентрируйте свое внимание на раму, где находится уплотнитель. Их обязано должно быть 2, иначе под ним, будет появляться конденсат. А данное действие, будет губить изоляцию, которая формирует подходящую среду для размножения различных насекомых и оседания плесени. Заказать металлопластиковое окно Вы можете в нашей компании в любое время! Наши менеджеры уже ждут Вашего звонка! Звоните прямо сейчас!

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані