Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як вибрати балконний блок

31 Серпня 2019 року
Переглянуто: 1224

У категорії балкони і лоджії можна часто зустріти таке поняття, як балконний блок. Далеко не всі покупці точно розуміють, що прийнято розглядати під цією конструкцією.

Балконний блок складається з балконних дверей і вікна. Саме ця конструкція умовно поділяє житлову зону квартири і зону балкона або лоджії. Щоб в житлових приміщеннях завжди зберігався оптимальний мікроклімат, необхідно підібрати якісний і надійний балконний блок, який не буде пропускати потоки теплого повітря з приміщення під час зимового сезону.Щоб зробити правильний вибір, фахівці компанії «Лінія Вікон» пропонують клієнтам попередньо ознайомитися з усіма можливими видами сучасних балконних блоків:

 1. Стандартна комплектація балконного блоку, яка складається з глухого вікна і вільно відкривання дверей. Наявність мінімальної кількості фурнітури, яка присутня виключно на балконних дверей, робить конструкцію більш економічною. 

 2. Балконний блок з дверима, що відкриваються і відкривається ПВХ-вікном. Це зручна конструкції, яка помітно спрощує процес догляду за вікном, а також дозволяє провітрювати житлове приміщення.

 3. Балконний блок і вікна двохсекційного типу, в яких відкривається тільки одна із секцій.

 4. Блок французького типу. Конструкція передбачає висоту блоку від підлоги до самої стелі. Такі балкони і лоджії можуть складатися з двері і вікна з одного або відразу декількома глухими секціями, а також моделі з двома відкриваються дверима. Цей тип особливо затребуваний для заміських будинків або для багатоквартирних новобудов.

 5. Балконний блок, в якому двері розташовані посередині, а з двох сторін знаходяться вікна. Такий тип прийнято називати «чебурашка», через візуального подібності. Що стосується віконних секцій, вони можуть бути глухими або відкриваються за бажанням замовника. 

Компанія «Лінія Вікон» пропонує різні варіанти виконання балконних блоків під замовлення. Щоб вибрати і замовити вподобану конструкцію, необхідно скористатися допомогою заміряють, які зроблять все виміри віконного і дверного отвору. Виходячи з цього, майстри зможуть запропонувати замовнику кілька варіантів оформлення балконного блоку.

Після того, як клієнт вибере вподобаний варіант, завод-виробник «Лінія Вікон» виготовить цю конструкцію точно в зазначені терміни.

Балконний блок 

Розбираючись з конкретною комплектацією балконного блоку, потрібно попередньо розібратися з відповіддю на питання: балкон засклений чи ні?Саме від цього буде залежати подальше виконання монтажних робіт.

Коли балкон засклений 

Коли було попередньо виконано скління балконів, можна вибирати блок із середніми показниками тепло- і звукоізоляції. Майстри пропонують виготовити конструкцію з застосуванням п'ятикамерної профільної системи. Як правило, використовується система Rehau Euro-Design 70.

Що стосується вибору склопакета, в цьому випадку використовують класичний варіант - двокамерний склопакет або однокамерний, але із застосуванням енергозберігаючих стекол. Гідність однокамерного склопакета полягає в його мінімальній вазі, а значить - наявність незначного навантаження на використовувану фурнітуру. Як результат - тривалий експлуатаційний термін всього робочого механізму.

Коли балкон не засклений 

Якщо балкони і лоджії не засклений, тоді до них пред'являють підвищені вимоги, стосовно тепло- і шумоізоляції. В такому випадку доцільно застосовувати профільні системи, які складаються з п'яти повітряних камер або більше. 

Як склопакета застосовують двокамерний енергозберігаючий, де між стеклами закачаний інертний газ. Бажано наявність одного або відразу двох енергозберігаючих стекол.

Якщо балкон знаходиться з сонячної сторони, тоді додатково буде потрібно захистити його від надмірного світла і сонячного тепла. Тому майстри компанії «Лінія Вікон» рекомендують підібрати сонцезахисні склопакети. Такі моделі дозволяють створювати на балконі оптимальний температурний режим в літній сезон, а також оберігають поверхню меблів від вигорання під негативним впливом ультрафіолету.

В якості унікального захисного покриття використовують Selekt і LifeGlass, які моментально відображають ультрафіолетові промені.

Додаткові комплектуючі 

Щоб вихід на балкон був максимально зручним і комфортним, важливо подбати про деякі комплектуючих, які є обов'язковими для конструкції сучасного балконного блоку. 

 1. Фурнітура - високоякісний механізм, який обов'язково повинен бути готовим справлятися з великими навантаженнями. Така дверна фурнітура повинна мати тривалий експлуатаційний термін. Якщо в квартирі проживають маленькі діти, важливо подбати про те, щоб обладнати балконні двері замком і ручкою, що запобіжить можливість самостійного виходу на балкон за відсутності дорослих. 

 2. Засувка, яка отримала ще одне поширене назва - «ручка курця». У більшості випадків балконні двері відкриваються всередину кімнати, а наявність засувки з протилежного боку дозволяє прикрити конструкцію з боку балкона.

 3. Поріг - ще одна невід'ємна деталь балконного блоку. Щоб під час виходу на балкон або лоджію переступати через раму, рекомендується обладнати поріг. Такий поріг може бути виконаний з різних матеріалів - алюміній або пластик. 

 4. Відлив. Зовні балконного блоку наявність відливу є обов'язковим за умови, якщо балкон не засклений. 

 5. Підвіконня. У разі заскленого балкона замість відливу встановлюють підвіконня. Така додаткова площину буде виконувати функцію підставки для квіткових горщиків і інших предметів інтер'єру. Усередині кімнати наявність підвіконня - обов'язкова умова.

Фахівці пропонують виготовлення балконних дверей в різних конфігураціях: це може бути повністю скляна конструкція, скляна конструкція з перемичкою по горизонталі або ж двері з горизонтальною перемичкою, в якій верх виконаний зі скла, а низ - з пластика. Останній варіант прийнято вважати стандартним, який найчастіше зустрічається у багатьох квартирах і будинках. 

Балконний блок Київ 

Компанія « Лінія Вікон » крім виготовлення балконних блоків пропонує послуги по монтажу. З урахуванням того, що дана конструкція вважається великогабаритної, установка проводиться в кілька етапів. Представлену процедуру рекомендується довірити справжнім професіоналам своєї справи, які мають відповідний досвід і необхідний багаж знань. 

 • На підготовчому етапі потрібно відсунути всі побутові прилади і меблі, прибрати килимові покриття з приміщення, де будуть проходити роботи.Виконати всі вказні процеси повинен власник житла - до приїзду майстрів.

 • Команда фахівців проводить демонтажні роботи, витягуючи стару конструкцію балконного блоку (при її наявності).

 • Наступний етап - підготовка поверхні до установки нової конструкції. Буде потрібно зачистити поверхню, прибираючи старий шар штукатурки.

 • Після цього можна приступати до виконання монтажних робіт нового балконного блоку. Для цього майстра використовують рівень, здійснюють фіксацію конструкції у віконному і дверному прорізах, а також запінюється всі отвори.

 • Потім, переходимо до установки додаткових комплектуючих - здійснюється кріплення підвіконь, відливів і порога.

 • Проводиться установка склопакета, навішуються двері і регулюються стулки.

 • При необхідності майстер проводить регулювання фурнітури, перевіряючи її робочий стан в різних режимах.

Для забезпечення якісної і тривалої експлуатації фурнітури компанія використовує спеціальні пластикові клини. За рахунок цих деталей виключається ймовірність того, що з часом віконна конструкція може просісти і деформуватися. 

Щоб зробити зі свого балкона додаткове житлове приміщення, крім скління потрібно обшивка балкону . Майстри компанії «Лінія Вікон» використовують перевірений набір матеріалів, для утеплення і обшивки балконів різних форм і габаритів. Таким чином, клієнт отримує можливість скористатися повним спектром послуг компанії для створення оптимального мікроклімату в квартирі або будинку. 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані