Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як зварити балкон з виносом

18 Березня 2020 року
Переглянуто: 286

балкон з виносом

У більшості будинків старої споруди балкони і лоджії відрізняються невеликими розмірами. Вони далеко не самі зручні та практичні приміщення в будинку. Але навіть їх можна зробити більш ергономічними, а також розширити загальну житлову площу квартири, якщо реалізувати  балкон з виносом. Для цього передбачаються спеціальні зварювальні роботи, які в ідеалі варто довірити професіоналам компанії «Лінія вікна». Ми займаємося виготовленням та монтажем віконних конструкцій з ПВХ, а також виконуємо широкий спектр додаткових послуг, включаючи комплексний благоустрій балконів.

Спираючись на власний практичний досвід ми підготували детальний матеріал, щоб ви мали предметне уявлення про те, як зварити балкон з виносом правильно.

Балкон з виносом: варіанти реалізації

Розширення балконного простору - актуальне завдання і при бажанні більш раціонально використовувати його для побутових потреб (зберігання речей, висадки домашніх рослин, сушіння білизни), і при планах облаштувати окрему міні-кімнату (робочий кабінет, ігрову зону і т.д.).

Як робиться балкон з виносом? Можливі 4 основні варіанти:

 1. Винос по плиті підстави. Це самий трудомісткий, але і найбільш ефективний спосіб, що дозволяє збільшити площу балкона. Видаляються старі поручні, а плита підстави нарощується по всьому периметру - вперед і з боків. Використовуються зварні швелери або труби, які приварюються до несучої стіни і заводяться в неї під потрібними кутами. Далі виконується весь комплекс ремонту: створення нового парапету, утеплення, зовнішнє оздоблення, внутрішня  обшивка вагонкою і т.д.
 2. Малий винос по підвіконню. В цьому випадку використовуються куточки і трикутні кронштейни, які дозволяють збільшити глибину підвіконня і змістити площину скління далі. Подібний варіант забезпечує приріст вільного простору над підвіконням (для зберігання різних речей), а загальна площа залишається без змін.
 3. Великий винос по підвіконню (від підлоги). Цей варіант дозволяє поєднати розширення простору з реставрацією парапету, додаткової обшивкою і утепленням. До огородження приварюються додаткові куточки і виконується весь комплекс благоустрою (зовнішня обробка, утеплення, скління і т.д.).
 4. Поєднаний винос. У цьому випадку перший варіант поєднується з другим або третім. В результаті крім приросту площі забезпечується і додаткове збільшення простору.

Розмірковуючи над тим, як зварити балкон з виносом, не потрібно забувати про необхідність подальшого розширення і даху. Якщо вона спочатку є, то додатково монтуються козирки, які компенсують відсутню відстань. Вони приварюються до верхньої плиті і вашому віконного профілю. Для балконів на останніх поверхах, де дахи немає взагалі, з нуля створюється спеціальна конструкція. Вона додатково обшивається і утеплюється, якщо потрібно.

Як узаконити балкон з виносом?

балкон з виносом

Чи потрібно отримувати спеціальні дозволи і проходити процедури узгодження в різних інстанціях при бажанні збільшити площу балкона або лоджії? Якщо величина виносу не перевищує 30 см, то подібна модернізація не вважається переплануванням, а значить, і узаконювати нічого не потрібно.

Якщо показника в 30 см вам недостатньо, потрібно заздалегідь подумати про те, як узаконити балкон з виносом. Спочатку треба відвідати архітектурний відділ міста і подати заяву на розробку проекту перепланування. Після цього потрібна підготовка проекту, узгодження його з пожежною службою, МНС та іншими інстанціями, отримання згоди від сусідів і т.д. Після цього ви отримаєте дозвіл на реалізацію робіт. Коли будівництво буде завершено, формується спеціальна комісія, яка приймає готовий балкон і видає акт прийому в експлуатацію. Після залишиться тільки внести зміни в план житла в БТІ.

З огляду на серйозні витрати часу і нервів, найчастіше приймається рішення про те, як зварити балкон з виносом до 30 см, тобто не вимагає узгоджень і дозволів.

Підготовка до зварювальних робіт

Для самостійної реалізації виносу буде потрібно наявність відповідного інструменту, включаючи апарат для зварювання, перфоратор, шуруповерт, болгарку, електродриль, бульбашковий рівень. Набір будматеріалу також великий, включаючи металеві профілі для створення каркаса, сайдинг для обшивки, суміші для стяжки, утеплювачі, гідро- і пароізоляція и т.д. 

Заздалегідь потрібно провести всі основні виміри і розрахунки, а також визначитися з наступним:

 • необхідними габаритами конструкції;
 • використовуваними матеріалами для ремонту і їх кількістю;
 • методом теплоізоляції;
 • загальним переліком робіт (чи потрібно освітлення на балконі, теплі підлоги, меблі і т.д.).

Власне тільки після детального планування, можна приступати до реалізації робіт.

Як зварити балкон з виносом: основні етапи

Загальна послідовність реалізації проекту розширення по плиті підстави така:

 1. Демонтажні роботи, пов'язані з видаленням парапету або наявного огорожі. Слід залишити мінімальні «відростки», до яких буде фіксуватися новий каркас.
 2. Установка каркаса. Для цього виконуються зварювальні роботи. Каркасна система може переносити свою вагу на несучу стіну (в неї заводяться швелера) або ж рівномірно розподіляти навантаження по основі.
 3. Захист каркасної системи від корозії за допомогою грунтуючих складів.
 4. Установка або розширення балконних даху. При істотному приросту розмірів, виконуються всі ті ж зварювальні роботи, а поверх каркаса фіксується обраний покрівельний матеріал, припустимо, ондулін.
 5. Установка металопластикового скління. Замовити висококласні вікна за найкращою ціною в Києві ви можете в компанії «Лінія вікна».
 6. Заключні роботи з благоустрою балкона, які включають в себе заповнення порожніх просторів і щілин, створення обрешітки під утеплювачі, їх установка разом з гідро- і пароізоляційними матеріалами, укладання підлог і «теплої підлоги» (якщо потрібно), електропроводка, реалізація фінішних оздоблювальних заходів.
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані