Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Енергозберігаючі Металопластикові Вікна з наповнювачем аргона

2 Травня 2019 року
Переглянуто: 600

Технології, що дозволяють створювати металопластикові вікна високої якості, постійно розвиваються. Сьогодні, слідом за зростанням попиту на «теплі» профільні системи (багатокамерної конструкції), збільшується популярність і енергозберігаючих склопакетів. Вони забезпечують додатковий комфорт в приміщенні, захищаючи від втрати тепла в зимовий час і перешкоджаючи проникненню гарячого повітря в приміщення влітку.

Компанія «Лінія Вікон» займається виробництвом металопластикових конструкцій в Києві і пропонує ще більш вигідну можливість придбання енергозберігаючих вікон. При замовленні профілів з ефектом енергозбереження та склопакетів зі спеціальним напиленням, заповнення камер між шарами скла аргоном виконується безкоштовно, що забезпечить економію для замовників до 10-15%.

Чим стандартне металопластикове вікно відрізняється від енергозберігаючого?

З точки зору конструкції звичайний склопакет не відрізняється від енергозберігаючого. Це кілька шарів скла з герметичними камерами між ними (найчастіше двома, що гарантує прийнятні показники звуко- і теплоізоляції). Але є і важлива відмінність. Так, енергозберігаюче скло характеризується наявністю спеціального напилення з іонів срібла. Воно не впливає на світлопропускну здатність віконної конструкції, але в той же час створює ефект теплового дзеркала. Тепло з приміщення краще утримується всередині, підвищуючи теплоізоляційні характеристики приблизно на 50%.

Тандем «теплого» профілю і якісного скла

Незважаючи на те, що на склл доводиться до 90% поверхні віконної конструкції, на теплоізоляційні параметри величезний вплив справляє профільна система. Так, багатокамерні рішення від перевірених виробників з монтажною глибиною від 70 см дають можливість встановити більш товстий склопакет. Також такий профіль має наступні плюси:

  • ефективно пручається тепловтратам;
  • краще перешкоджає проникненню шуму з вулиці;
  • не боїться механічних і вітрових навантажень;
  • максимально довговічний.

Ще більше енергозбереження

Часто камери енергозберігаючих склопакетів металопластикових вікон пропонують заповнювати не звичайним повітрям, а інертними газами. Показники опору теплопередачі останніх вище, отже, з'являється додатковий бар'єр для холоду (в зимовий час) або ж тепла (влітку).

В якості інертного газу для ПВХ-вікон, як правило, використовується аргон. Він повністю безпечний для здоров'я людей і навколишнього середовища. Єдиний мінус — загальне збільшення ціни енергозберігаючого склопакету на 10-15%. Але і його компанія-виробник «Лінія Вікон» — дозволяє нівелювати, пропонуючи акцію безкоштовного заповнення аргоном енергозберігаючих вікон (з «теплим» профілем і склом з напиленням). 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані