Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Як обрати розсувні двері

23 Грудня 2018 року
Переглянуто: 876

Розсувні системи замість традиційних вікон і дверного полотна застосовуються все частіше. Спочатку їх сильні сторони сподобалися мешканцям заміських будинків і котеджів, а потім і мешканцям звичайних квартир, в тому числі малогабаритних, де ведеться боротьба за кожен сантиметр корисної площі. Розсувні системи в Києві вибирають з метою зручності, економії корисного простору, збільшення світлопропускної здатності дверних і віконних прорізів.
Все частіше вибір падає на металопластикові конструкції. Вони забезпечують високі показники теплоізоляції, характеризуються довговічністю і надійністю. Правда, спеціалізована фурнітура для реалізації «розсунення» коштує дорожче, ніж в традиційних поворотно-відкидних конструкціях. Власне тому різні портальні двері або «гармошки»поки не стали популярнішими класичних рішень.

Розсувні двері можуть виступати:

  • конструкцією, яка одночасно виконує роль стіни (захист від холоду, звуків, пилу) і вікна (світлопропускний елемент, засіб провітрювання);
  • міжкімнатною перегородкою;
  • елементом зонування, що розділяє частини одного приміщення.

Вибір підходящої системи

Перший момент, з яким потрібно визначитися потенційному покупцеві - це модифікація металопластикової двері з розсувним механізмом. Серед найпопулярніших сьогодні рішень можна виділити 3-4 розсувних систем в Києві, а саме:

  1. Паралельно-розсувні системи. В цьому випадку двері спочатку зміщуються в бік, а потім зміщуються в сторону глухої частини, стаючи паралельно їй. Це досить просте рішення, яке виконується зі звичайного віконного профілю. Швидкість виготовлення невелика, експлуатація проста, крім розсовування можливо відкидання і установка на мікропровітрювання, мінус - наявність порога. Така модифікація ідеальна для невеликих приміщень з малими дверними отворами, використовується як розсувні вікна на балкон.
  2. Подъемно-сдвижная система. Вместе с поворотом дверной ручки полотно приподнимается вверх и по роликам может сдвигаться в сторону. В любом положении полотно можно зафиксировать. Такой вариант часто применяют при остеклении лоджий и балконов, мансард, обустройстве зимних садов, террас, а также в различных нежилых объектах (кафе, рестораны, бассейны). Общая ширина конструкции может достигать 12 метров.
  3. Наклонно-сдвижная система. Такие двери сначала открываются по направлению к глухой части полотна, а затем могут заезжать за него. В закрытом виде они находятся в одной плоскости, обеспечивая высокий уровень герметичности и теплоизоляции. Подобные конструкции активно применяются в жилых помещениях, офисах, верандах, в гостиничных номерах и т.д.
  4. Система «гармошка». Такое решение позволяет полностью открыть проем, как и традиционные распашные аналоги. При этом двери гармошкой складываются в компактную конструкцию и не загромождают пространство. Их обычно устанавливают на кухнях, в ванных, коридорах, кладовках и т.д.

Рекомендации по выбору

Найти подходящие вам раздвижные системы (Киев) помогут следующие рекомендации:

  1. Ответственно подойдите к выбору производителя. Оптимальный вариант - довериться компании, которая производит окна и двери самостоятельно, используя профильные системы надежных компаний. К примеру, в Киеве «Линия окон» имеет собственный завод, что гарантирует выгодные цены и минимальные сроки изготовления.
  2. Определитесь с полотном и его заполнением. В ПВХ-конструкциях оно может быть полностью стеклянным или с непрозрачными пластиковыми вставками. Важно, чтобы уличный вариант был готов к температурным перепадам и изменениям влажности. Внутренние полотна должны быть относительно легкими, визуально привлекательными и с качественной звукоизоляцией.
  3. Помните о качественной фурнитуре, которая является основой долговечности раздвижной двери. Если нужны громоздкие и высокие конструкции, то экономить на комплектующих не стоит, лучше выбрать усиленную фурнитуру, которая рассчитана на большой вес и многочисленные циклы открывания-закрывания.

Доверьте установку раздвижных конструкций профессионалам. Это станет дополнительной гарантией их качества и надежности.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані