Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Дистанційний замір вікна

23 Грудня 2020 року
Переглянуто: 169


У 2020 році світ зіткнувся з пандемією коронавируса COVID-19. Вона вплинула на життя і роботу більшості сфер, і віконний ринок України не став винятком. В цьому році здобув популярність термін/послуга «дистанційний вимір вікна». З нею клієнт може не викликати замірника і уникнути контактів з ним, але все одно отримати прорахунок вартості або навіть оформити замовлення на виготовлення конструкції (для найпростіших випадків).

Такий варіант має багато спільного з самостійними вимірами, але є і важливі відмінності. У цьому матеріалі ми розповімо, як зробити вимір вікна дистанційно, які його переваги і характерні особливості.

Звертаємо вашу увагу, що наш завод виробник вікон також надає послугу дистанційних вимірів. Вона дозволить вам дізнатися максимально точні ціни, які у нас традиційно найнижчі в Києві (а зараз ще і діє зимова знижка до 55% на продукцію Rehau). Але в будь-якому випадку не забувайте, що правильний замір вікна, особливо складних і нестандартних прорізів, вимагає візиту професіонала на об'єкт.

Що таке дистанційний замір вікна і чим він відрізняється від самостійного?

Обов'язковим етапом проектування металопластикової віконної конструкції є замір. Він передбачає зняття основних розмірних характеристик (висоти, ширини, глибини) отвору і облік різних індивідуальних особливостей (кривизни стін, планованої обробки і т.д.). Все це дозволяє визначити точні підсумкові габарити вікна. Вже після цього запускається виробничий цикл, а отриманий виріб ідеально «вписується» в отвір і дозволяє виконати професійний монтаж без будь-яких помилок.

Зазвичай клієнтові не потрібно думати, як зробити замір вікна. Наша компанія його виконує безкоштовно: приїжджає заміряє, знімає розміри, консультує щодо комплектуючих і т.д. Але в умовах епідемії актуальним завданням є мінімізація прямих контактів. І ось для цього і пропонується дистанційний замір.

У цьому випадку основні розмірні характеристики отвору вимірює сам замовник, а на підставі наданих даних наші фахівці визначають оптимальні розміри пластикового вікна.

У чому криються головні відмінності від повністю самостійних вимірів, які можуть знадобитися, припустимо, при бажанні купити готову конструкцію в будівельному супермаркеті або замовити виріб без послуги монтажу (тоді замірники, як правило, не виїжджають)? Ось найголовніше:

 1. Вам не потрібно повідомляти точні підсумкові числа висоти і ширини конструкції. По суті все обмежується вимірами на місці, а додаткові розрахунки робити не потрібно.
 2. Вам не обов'язково розбиратися в тонкощах і нюансах, припустимо, знати про присутність або відсутність «чвертей», нормативних розмірах зазорів, стандартній висоті підставочного профілю і т.д.
 3. Будь-який незрозумілий момент ви можете узгодити з кваліфікованим фахівцем нашої віконної компанії. Процедуру координує наш консультант, а значить в результаті точно вдасться зробити правильний замір вікна.

Переваги дистанційних замірів

 • Мінімізація безпосередніх контактів з незнайомими людьми, тобто зниження ризику інфікування COVID-19.
 • Можливість, як мінімум, дізнатися максимально наближені до реальності ціни на вікна.
 • Скорочення термінів реалізації замовлень. Вам не потрібно чекати візиту замірника. Хоч наші фахівці готові приїхати навіть в день звернення, але, наприклад, замовникам з непростим графіком роботи нерідко потрібно відкладати візит до вихідних або інших доступних вікон в робочому розкладі.
 • Користь для екології. Замірник не використовує особистий транспорт, щоб приїхати до вас, що скорочує викиди вуглекислоти в атмосферу.
 • Ефект для віконного ринку і української економіки в цілому. Дистанційна робота дозволяє не припиняти бізнес-діяльність в нинішніх непростих умовах, тобто виробляти і продавати вікна в Києві і інших містах країни.

Як зробити замір вікна дистанційно?

Щоб зняти всі розмірні параметри віконного отвору, досить мати рулетку. Рекомендовано і наявність рівня, який дозволить оцінити наявність відхилень в горизонтальній і вертикальній площині.

Попередньо варто врахувати базові рекомендації:

 • записувати значення варто в міліметрах: так не доведеться мати справу з десятковими дробами;
 • не потрібно поспішати: всі числа варто перевірити ще раз, щоб виключити помилки;
 • якщо щось не зрозуміло і/або можливі двоякі трактування, то краще запитати і уточнити все у наших консультантів.


Приступаємо до того, як зробити замір вікна. Необхідно виміряти наступні значення:

 1. Висоту прорізу з боку приміщення. Фактично треба визначити розмір по прямій від підвіконня до верхнього укосу. Фіксуються три значення: зліва і справа, а також по центру отвору.
 2. Товщину підвіконня. Визначаємо висоту від верхньої кромки підвіконної дошки до бетонної стяжки, яка знаходиться під ним. Тут досить одного виміру, так як підвіконня однакові по товщині по всій довжині.
 3. Висоту з вуличною боку. Визначаємо розмірне значення від верхнього зовнішнього укосу до відливу. Знову ж записуємо три значення: зліва і справа, по центру.
 4. Ширину прорізу всередині. Визначаємо відстань по прямій від одного внутрішнього укосу до іншого. Фіксуємо три числа: ширину внизу (біля підвіконня), вгорі і посередині.
 5. Ширину вуличного отвору. Вимірюємо відстань між зовнішніми схилами. Знову ж пишемо три значення в міліметрах.
 6. Товщину рами. Відкриваємо стулку і визначаємо даний показник.
 7. Розширені можливості пошуку, в тому числі довжину і ширину наявного підвіконня й відливу.

Якщо є рівень, то його спершу потрібно покласти на підвіконні впритул до рами, що дозволить оцінити відхилення по горизонталі. Після цього інструмент ставиться вертикально, впритул до бічного укосу. В ідеалі варто зробити кілька фотографій з розміщеним рівнем, де видно як загальний план (розташування інструменту в отворі), так і ближче до прозорих колб, за якими можна оцінити наявність відхилень. Плюс сфотографувати рекомендується укоси, вікна з відкритими стулками.

Якщо на момент проведення вимірів в отворі немає віконної конструкції, то вітаються також фото всіх серйозних нерівностей.

Дистанційний вимір вікна передбачає відправку всіх вимірювань і фотознімків нашим фахівцям. Вони визначать габарити оптимальної віконної конструкції, прорахують ціну.

Додаткові рекомендації по комплектації

Замерщики на местах не только определяют высоту и ширину проёма, но и предлагают различные варианты комплектующих с учётом конкретных потребностей заказчика. При дистанционном подходе клиенту стоит самостоятельно определиться с тем, что нужно, а что нет. Базовые советы на этот счёт таковы:

 1. Для жилых помещений с точки зрения энергоэффективности рекомендуются профили минимум с 5 камерами и монтажной глубиной от 70 мм. В качестве стеклопакета лучше использовать двухкамерные модели хотя бы с одним энергосберегающим стеклом.
 2. Для холодного остекления балкона, хозяйственных и бытовых помещений, можно использовать бюджетные профили и однокамерные стеклопакеты.
 3. В объекты с автономным отоплением, в том числе в коттеджи и частные дома, стоит ставить окна с эталонными показателями теплоизоляции. Это могут быть профили с 6-7 камерами и монтажной глубиной более 80 мм, стеклопакеты с двумя энергосберегающими стёклами, заполнением камер аргоном.
 4. Жильцам первых и последнего этажа рекомендована специальная противовзломная фурнитура и стёкла увеличенной прочности (закаленные или триплекс).
 5. Для жилья, которое выходит на шумную, оживленную улицу, стоит рассмотреть специальные шумоизоляционные стеклопакеты.

Отличная альтернатива дистанционному замеру окон

Замеры требуют определённых компетенций, поэтому для сложных оконных конструкций запустить производство без визита специалиста не выйдет. Но наша компания заботится о здоровье клиентов и сотрудников, поэтому придерживает всех мер предосторожности в ходе замеров, а именно:

 • допускает к работе сотрудников без признаков ОРВИ;
 • предусматривает приезд замерщиков на индивидуальном, а не общественном транспорте;
 • обеспечивает специалистов средствами индивидуальной защиты (масками, антисептиками и т.д.).

К тому же и сам заказчик перед визитом может проветрить помещение, а затем соблюдать дистанцию в 1.5 метра, сводя таким образом риски заражения к минимуму.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані