Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Деформація пластикового вікна. Що робити?

11 Квітня 2019 року
Переглянуто: 1016

Не всі пластикові вікна якісні і на 100% відповідають заявленим експлуатаційним властивостям. В одних випадках «підводить» фурнітура (що, як правило, легко усувається), в інших – проблема криється в профілі. Так, якщо трапилася деформація пластикового вікна, то рано чи пізно доведеться думати про заміну всієї конструкції або про ремонт пластикових вікон. Про те, як виявити подібний дефект ще на ранній стадії, і які причини призводять до нього, ми поговоримо докладніше.

Як розпізнати деформації вікна?

Помітити зміни геометрії профільної системи, як правило, вдається тільки тоді, коли вона вже істотна і в прямому сенсі слова «кидається в очі». На початковому етапі виявити деформацію неспеціалісту буває досить складно, а ефективно допомогти з нівелюванням проблем, які вона викликає, можна саме при перших проявах.

До головних ознак деформації відносяться складності з відкриванням або закриванням стулки. У той же час затирання про раму – це ще не 100% свідоцтво проблем з профілем. У більшості випадків перекоси стулки викликає фурнітура. Для усунення проблеми достатньо виконати настройку. Якщо за допомогою регулювання розташування стулки по вертикалі і горизонталі позбутися затирання не виходить, то сумнівів у тому, що сталася саме деформація пластикового вікна, практично не залишається.

Якщо візуально відхилення в геометрії не помітні, то слід взяти будівельний рівень і по черзі прикладати його до різних частин рами. Допустиме відхилення на один метр профілю з ПВХ– 2-3 мм.

Причини деформації пластикового вікна

Деформація пластикових вікон

Виникає деформація пластикового вікна з різних причин. Вони можуть бути пов'язані із загальною якістю вироби, професіоналізмом монтажу або ж специфікою експлуатації. Основні причини такі:

  1. Неякісний профіль ПВХ. Гонка за більш доступною продукцією нерідко призводить до того, що покупець вибирає товари неналежної якості. Якщо мова йде про профіль, то це обіцяє витончені стінки профілю,  мінімальне армування (а воно повинно бути обов'язково і по товщині складати від 1,5 мм), низьку стійкість до температурних перепадів і іншим впливам. Щоб уникнути проблем, варто купувати вікна в Києві у перевірених компаній. До їх числа належить і «Лінія вікон», що займається не тільки установкою, а й власне виготовленням вікон. Це гарантує і високу якість, і прийнятні ціни.
  2. Неправильний замір віконного отвору. Головна задача – точно вписати конструкцію і безперебійне постачання нормативного монтажного зазору. Виключити непрофесійний підхід непросто, але головний критерій тут – тривалість виміру. Так, на стандартне вікно потрібно більше 10-15 хвилин. Це той мінімум, який дозволить оцінити нерівності отвору, прорахувати розміри аксесуарів (підвіконня, козирка, відливу), запропонувати різні варіанти комплектації клієнтові і т.д.
  3. Непрофесійний монтаж пластикового вікна. Відсутність професіоналізму веде до різних помилок, які можуть стати критичними. Базові правила зводяться до вирівнювання конструкції по вертикалі і горизонталі, використання необхідного числа кріплень через певну дистанцію, правильної закладенні монтажного шва і захисту піни від негативних впливів герметиками і т.д. Без дотримання цих правил установку металопластикового вікнапо суті, не можна вважати відповідною нормам ДСТУ. Експлуатаційні фактори. До їх числа відносяться:
  • поява конденсату і його перетворення в полій. Подібна проблема може перерости в деформацію профілю;
  • проникнення вологи всередину профільної системи. Треба стежити за тим, щоб на профілі немає з'являлися тріщини, а в них не потрапляла вода;
  • температурне розширення профілю (через підвищену різниці температури на вулиці і в квартирі) і неправильно задані монтажні зазори.

Що робити, якщо конструкція деформувалася?

Деформація пластикового вікна – необоротна проблема, тобто усунути її вже не можна. Але якщо зміни геометрії не критичні, тобто можливість згладити негативні наслідки (продування і протяги), тим самим відстрочити необхідність заміни віконної конструкції.

При деформаціях слід додатково утеплити зазори між прорізом і рамою, в тому числі в районі підвіконня. Відповідні ремонтні роботи варто довірити професіоналам віконних компаній в Києві.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані