Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Чим краще утеплити балкон та лоджію?

8 Листопада 2021 року
Переглянуто: 90

чим утеплити балкон та лоджію


  Балкон і лоджія вже давно перестали бути відокремленим непоказним приміщенням, в якому знаходиться купа непотрібних речей. Сучасні дизайнери намагаються використовувати весь простір, без винятку, з максимальною вигодою і функціональністю. Питання зручності також підняте, так як тісно пов'язане з прийнятною температурою в цих місцях. В кінці кінців, як красиво не оформлюй, якщо користувачу не буде комфортно, то малоймовірно, що він отримає бажаний результат. Компанія «Лінія вікон» буде відмінним вибором, так як вона зарекомендувала себе в якості надійного партнеру. Вона постачає всі свої продукти за найбільш приємними цінами, тому що вона є заводом-виробником. Використовує новітні технології і має великий досвід роботи, тисячі задоволених клієнтів. Ця процедура, як утеплення балкону мінватою легко буде зроблена в найкоротші терміни на найвищому рівні. І якщо остаточне рішення ще не прийнято, і є сумніви, то кілька хвилин ознайомлення з основною інформацією допоможуть вам зрозуміти, як і чим краще утеплити балкон і лоджію, чи варто це робити взагалі?

Навіщо утеплювати балкон

   На балконі та лоджії питання збереження тепла особливо актуальне через:

 • великі вікна, які сприяють втраті тепла в холодну пору року та швидкому нагріванню склопакетів, всіх інших поверхонь у спекотні дні;
 • тонкі стіни та перемички, які не здатні утримувати стабільну температуру;
 • знаходження на відкритому просторі, на відміну від решти квартири, де навколо є опалювані кімнати;
 • підвищену вологість цих приміщень протягом більшої частини календарного року, а отже, високий ризик виникнення грибку, плісняви, руйнування конструкцій.

  Одне з рішень для регулювання тепловіддачи балкону і лоджій є їх утеплення, яке одним махом вирішує безліч проблем. Тільки за умови, що ви зустрічаєте всі технічні деталі і роботу, проведену справжніми професіоналами. Компанія «Лінія вікон» надає повний спектр високоякісних робіт по ремонту віконних, дверних конструкцій. Досвідчені фахівці-професіонали швидко і точно виконують свою роботу, вирішують складні завдання і прислухаються до потреб клієнтів. Ви можете не тільки купити вікна, підвіконня, двері і фурнітуру, а й замовити послугу ремонт балкону. Компанія пропонує низькі ціни, що на 15-20% нижче, ніж у конкурентів, швидко і точно виконує всі роботи з використанням якісних і перевірених часом матеріалів. Консультанти завжди раді підказати, чим краще утеплити балкон, скільки це буде коштувати, скільки часу знадобиться.

Чим краще утеплити балкон: мінватою або пінопластом

  Сьогодні на ринку можна знайти багато різних пропозицій матеріалів для утеплення житлових приміщень. Вони відрізняються за складом, вартістю, гігроскопічності та іншими фізичними властивостями, процесом монтажу, терміном експлуатації. Фаворитами за частотою та зручністю застосування стали мінеральна вата та пінопласт. Щоб зробити правильний вибір, необхідно:

 • розібратися у їхніх властивостях;
 • визначити бажаний термін служби;
 • зробити приблизний розрахунок витрати на наявну площу та її вартість;
 • визначитися з додатковими витратами на покриття утеплювача для захисту від впливу атмосферних явищ та продовження терміну служби.

Мікроволокно, якому підвладне майже все

  Мінеральна вата — це ціла група матеріалів, які справляються з теплоізолюючим завданням за рахунок своєї волокнистої структури. Сюди входять:

 1. Скловата, яка зазнала значних змін за останні 40 років. Вона перетворилася з сірого полотна, якого страшенно боялися і всіляко уникали, акуратні рулончики або блоки від таких виробників, як Ursa, Knauf, Isover, Неман. Їх без особливих зусиль можна знайти у всіх будівельних магазинах.

  Вона складається з великого числа випадково розподілених тонких скляних волокон. Це відбувається тому, що треба бути дуже обережним в роботі, так як дрібні частинки кремнезему гострі і можуть проникати в шкіру, викликаючи роздратування і свербіння, запалення. Тому, коли в контакті з ним необхідно використовувати спеціальний захист, щоб уникнути контакту зі шкірою. Ще одна небезпечна властивість — це сама легкість частинок і їх здатність потрапляти в дихальні шляхи і слизові оболонки носа, рота і очей. Ця проблема вирішується за допомогою респіратора, захисних окулярів і будівництва ретельного огляду приміщень.

  Всі ці нюанси враховуються досвідченими фахівцями і не завдають їм клопоту. Адже властивості скловати говорять на користь її широкого використання. Пружність, низька теплопровідність, стійкість до вогню та невелика вартість — все це значно впливає на її популярність. Такий утеплювач не використовується під штукатурку та не любить високої вологості.

 1. Кам'яна або базальтова вата відрізняється екологічністю та надійністю. Її волокна виготовлені з каменю і здатні між собою утримувати повітря в нерухомому стані. Відомі бренди, які найчастіше можна зустріти: Rockwool, Knauf, Ursa, Isover та Paroc. Цьому матеріалу властиві: стійкість до пожеж, висока температура плавлення, тривалий термін експлуатації, здатність витримувати значні навантаження, повна паропроникність та прохідність вологи.

  Загалом це справжня «кам'яна броня», яка окрім заощадження тепла ще й захистить приміщення від швидкого проникнення вогню, не дасть волозі руйнувати стіни. Прихильники екологічних будинків віддають перевагу саме такій теплоізоляції. На відміну від скловати, волокна тут не літають повітрям, а тому вона безпечніша в роботі.

 1. Мінеральна вата на основі шлаків виготовляється з виробничих відходів металів, має пухку структуру. До недоліків тут відносять те, що при попаданні вологи існує небезпека окислення та швидкого руйнування тих матеріалів, що знаходяться довкола. Абсолютно не підходить для використання усередині приміщень. Найчастіше застосовується для обмотки металевих та пластикових водопровідних систем.

Пористі матеріали та їх властивості

  Пінопласт являє собою спінене полотно, яке широко використовують у різних галузях: від машинобудування до бджільництва. Залежно від вихідної речовини розрізняють такі пінопласти: алкенові, карбамідні, полівінілхлоридні, полістирольні, поліуретанові та фенольні. Всі вони мають відмінні теплоізоляційні якості і застосовуються для різних видів утеплення. У них додають антипірени, щоб зробити матеріал менш пальним.

  Недолік пінопласту в тому, що він легко піддається руйнуванню під впливом хімічних рідин та їхньої пари. Тому при використанні для теплової ізоляції його потрібно захищати верхнім герметичним шаром будівельного матеріалу. На ринку широко представлено безліч виробників, які відрізняються ціною матеріалів. Крім того, продуктові лінійки завжди включають кілька варіантів товщини та площі пінопластових блоків.

Як краще утеплити балкон та лоджію

  Коли йдеться про балкон, то для максимального ефекту утеплити можна не тільки стіни, але ще підлогу, покрівлю. Тому можна одночасно використовувати кілька видів матеріалів для різних цілей та площ. Але при цьому враховувати різні показники їхньої щільності, витрати та умови застосування.

  Утеплення балкону мінеральною ватою підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт (потрібно лише правильно вибрати його тип) і, безсумнівно, має свої переваги. Така процедура дозволить не тільки підтримувати стабільну температуру на лоджії і балконі, але і додасть затишку і заощадить витрати на опалення в майбутньому. Також мінеральна вата відмінно впорається з шумозаглушеннням, захистить від займання і ізолює від вогню ззовні. В цілому, монтаж простий і не вимагає безлічі додаткових матеріалів за винятком спеціального каркасу — решетування. Це необхідно, щоб захистити гнучке полотно та надати йому бажаної форми. На допомогу виконавцю робіт прийдуть спеціальні та надійні засоби захисту, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю. Після закінчення робіт весь простір потрібно ретельно прибрати, щоб мікрочастинки не спричинили пошкоджень для мешканців квартири. Звичайно ж, потрібно врахувати, що якщо приміщення схильне до впливу вологи, то цей матеріал не підійде, а тому холодна пора року і висока вологість повітря не підходять для проведення робіт.

  Утеплення балкону пластиком або аналогічна обробка лоджії вимагає вибору товщини піни і спеціальних засобів для монтажу: від піни до гвинтів і свердла. Такий матеріал потребує додаткового покриття згори. Це може бути штукатурка, якщо роботи проводилися на зовнішніх фасадах, пластикові панелі або гіпсокартон, якщо утеплення проводиться усередині. При розрахунку вартості всі ці нюанси слід враховувати, щоб не вийти за межі наявного бюджету.

  Звичайно, якщо це необхідно утеплити балкон пластиком, то краще довіритися професіоналам і звернутися до надійних підрядників. Для того, щоб пояснити свої вимоги, платити гроші і отримати готовий утеплений балкон під ключ в найкоротші терміни. А якщо комплексний ремонт планується, то варто пошукати і знайти організацію з повним спектром послуг: від подвійного скління вікон до підлоги. Вони не тільки скажуть чим краще утеплити балкон, але і візьмуть на себе всю роботу із закупівлі матеріалів, їх доставку і установку. Саме такою є компанія «Лінія вікон», яка проведе скління, установку дверей і утеплення балкону. І все це за найкращими цінами, які можна знайти в Києві, адже частину продукції вона виробляє самостійно. Гарантія та безкоштовне обслуговування всіх встановлених елементів надається протягом 5 років з моменту встановлення. 

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані