Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Державна програма IQ energy

22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 881

 

Заміна вікон в житло є пріоритетом безлічі людей. При цьому розвиток технологій висуває все нові критерії якості, яким повинна відповідати продукція. І, цілком логічно, що замовники не хочуть відмовлятися від переваг надійних віконних конструкцій. Одним з висунутих вимог часто є підвищена енергоефективність. Такий пріоритет очевидний, адже в умовах досить високих тарифів на оплату комунальних послуг люди зацікавлені в технологіях, які оберігають їх житло від надмірних теплових втрат. Енергоефективні вікна та програма компенсації установки вікон IQ Energy в цьому випадку можуть серйозно допомогти.


IQ energy: повернення - 35% від вартості вікна

Програма IQ енерджи належить Європейському банку. Вона спрямована на те, щоб сприяти енергоефективності житла людей без зайвих витрат. Клієнтам, які замовляють енергоефективні вікна, передбачається відшкодування 35% за програмою IQ Energy.

Щоб скористатися можливістю отримання компенсації 35%, потрібно замовляти товар у компанії «Лінія Вікон» – це компанія-виробник, яка співпрацює з організаторами програми та забезпечує своїм клієнтам можливість скористатися участю в ній. Пропонуються прозорі та вигідні умови, що роблять IQ energy вікна доступними для широкого людського загалу.

Опір теплопередачі – пріоритет для замовлення вікон.

Програма компенсації установки вікон: головні особливості

Програма IQ energy, відгуки про яку цікавлять і мотивують безліч людей, доступна для всіх. Щоб до неї приєднатися, потрібно замовити енергоефективний профіль у нашій компанії, яка займається їх виробництвом і установкою.

Компанія «Лінія Вікон» пропонує варіанти кредиту на 6 і 12 місяців, а також – розстрочку на 6 місяців при покупці. На сайті у відповідному розділі є вся необхідна інформація про те, як при замовленні енергоефективних вікон отримати компенсацію 35% від їх вартості. У зручних і структурованих таблицях ви можете побачити деталізовані дані, що стосуються цієї програми.

Які вікна замовити, щоб повернути частину вартості?

Програма компенсації установки вікон передбачає деякі критерії для замовлення віконних конструкцій. Це логічно, оскільки вони повинні відповідати стандартам енергоефективності. Серед таких:

  • Товщина не менше 70 мм і не менше 5 повітряних камер в перетині – вимоги до ПВХ профілем.
  • Дві камери, заповнені інертним газом і хоча б одне вікно з енергоефективним напиленням – вимоги до склопакету.

Саме ті конструкції, які відповідають цим стандартам, є ефективними з точки зору економії тепла в приміщенні.

Участь в представленій програмі відкриває для клієнтів відразу кілька прекрасних можливостей:

  • забезпечення будинку якісних вікон;
  • економії теплових втрат в холодну пору;
  • поліпшення естетичного вигляду приміщення за рахунок установки нових вікон – це стосується як інтер'єру, так і екстер'єру.

Якщо у вас виникають питання, пов'язані із замовленням і монтажем енергоефективних вікон, на сайті компанії «Лінія Вікон» є можливість звернутися до кваліфікованих консультантів і отримати вичерпну інформацію. Ми пропонуємо не тільки участь у згаданій програмі, але і можливість придбання продукції за доступними в Києві цінами.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані