Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Події віконної галузі

Огляд новинок від торгової марки Rehau 2022
28 Січня 2022 року
Переглянуто: 58

Новинки від компанії "Рехау", відомого німецького виробника віконних систем, з'являються на ринку регулярно. Цього року також варто очікувати на оновлення асортименту. Якість продукції бренду не викликає сумнівів, адже компанія є одним із лідерів ринку протягом кількох останніх років. Ознайомитись з актуальними пропозиціями можна вже зараз.

Читати далі
Державна програма IQ energy
22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 882

Заміна вікон в житло є пріоритетом безлічі людей. При цьому розвиток технологій висуває все нові критерії якості, яким повинна відповідати продукція. І, цілком логічно, що замовники не хочуть відмовлятися від переваг надійних віконних конструкцій. Одним з висунутих вимог часто є підвищена енергоефективність. Такий пріоритет очевидний, адже в умовах досить високих тарифів на оплату комунальних послуг люди зацікавлені в технологіях, які оберігають їх житло від надмірних теплових втрат. Енергоефективні вікна та програма компенсації установки вікон IQ Energy у цьому випадку можуть серйозно допомогти.

Читати далі
Особливості та характеристики пластикових дверей
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1520

Перше, на що необхідно звернути увагу при виборі пластикових дверей, це довговічність, одна з головних характеристик металопластикових дверей. Завдяки цій особливості та характеристикам ПВХ-профілю вони встановлюються в будівлях, розташованих в прибережній зоні. Такі металопластикові конструкції стійкі до опадів, вологості, вітрових навантажень і солоного морського повітря, який може роз'їдати інші матеріали. При цьому ПВХ вироби не вибагливі в експлуатації та не вимагають спеціального обслуговування. А ось з дерев'яними дверима все набагато складніше, їм потрібен особливий догляд і регулярна обробка поверхні. Багато виробників ПВХ дають до 10 років гарантії якості на свою продукцію.

Читати далі
Побудова дилерської мережі на віконному ринку
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1292

Більшість виробників побоюються співпрацювати з дилерами. Ці побоювання зазвичай пов'язані з тим, що в кінцевому підсумку, якість продукції залежить від кваліфікованого монтажу віконної конструкції. Звичайно, не всі дилери можуть гарантувати професійний монтаж, а це впливає на репутацію виробника. В даному випадку, виробникам рекомендується приділити належну увагу навчанню фахівців і забезпечити якісний сервіс. Однак, на такий крок готові не всі компанії-виробники.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані