Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Події віконної галузі

Державна програма IQ energy
22 Серпня 2018 року
Переглянуто: 788

Заміна вікон в житло є пріоритетом безлічі людей. При цьому розвиток технологій висуває все нові критерії якості, яким повинна відповідати продукція. І, цілком логічно, що замовники не хочуть відмовлятися від переваг надійних віконних конструкцій. Одним з висунутих вимог часто є підвищена енергоефективність. Такий пріоритет очевидний, адже в умовах досить високих тарифів на оплату комунальних послуг люди зацікавлені в технологіях, які оберігають їх житло від надмірних теплових втрат. Енергоефективні вікна та програма компенсації установки вікон IQ Energy у цьому випадку можуть серйозно допомогти.

Читати далі
Особливості та характеристики пластикових дверей
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1294

Перше, на що необхідно звернути увагу при виборі пластикових дверей, це довговічність, одна з головних характеристик металопластикових дверей. Завдяки цій особливості та характеристикам ПВХ-профілю вони встановлюються в будівлях, розташованих в прибережній зоні. Такі металопластикові конструкції стійкі до опадів, вологості, вітрових навантажень і солоного морського повітря, який може роз'їдати інші матеріали. При цьому ПВХ вироби не вибагливі в експлуатації та не вимагають спеціального обслуговування. А ось з дерев'яними дверима все набагато складніше, їм потрібен особливий догляд і регулярна обробка поверхні. Багато виробників ПВХ дають до 10 років гарантії якості на свою продукцію.

Читати далі
Побудова дилерської мережі на віконному ринку
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1151

Більшість виробників побоюються співпрацювати з дилерами. Ці побоювання зазвичай пов'язані з тим, що в кінцевому підсумку, якість продукції залежить від кваліфікованого монтажу віконної конструкції. Звичайно, не всі дилери можуть гарантувати професійний монтаж, а це впливає на репутацію виробника. В даному випадку, виробникам рекомендується приділити належну увагу навчанню фахівців і забезпечити якісний сервіс. Однак, на такий крок готові не всі компанії-виробники.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані