Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Огляд профільних систем ОпенТек

29 Січня 2019 року
Переглянуто: 809

      Металопластикові вікна OpenTeck – це кращі рішення в економ-сегменті на сьогодні. Маючи доступну ціну, марка OpenTeck стала одним з лідерів віконного ринку в Україні. Починаючи з 2002 року, щорічно про бренд дізнаються як моно більше людей. Популярність профільної системи почалася після успіху підвіконь OpenTeck серед покупців. Відмінне поєднання ціна / якість робить виробника профільних систем і підвіконь кращим серед українських виробників. Завдяки прекрасному поєднанню досвідчених професіоналів і кваліфікованих фахівців, компанія щорічно випускає новинки з новими технологічними функціями, які не залишать байдужим нікого.

      На виробництві віконного профілю приділяють велику увагу якості продукції. На кожному етапі виробництва, проходять перевірки для тестування продукту відповідно до вимог ДСТУ. Для перевірки параметрів якості та екологічності продукції використовуються новітні прилади для обчислення поганих параметрів і хімічного складу конструкції. Одним з ключових переваг є, то що інженера компанії, розробляють металопластикові вікна спеціально під кліматичні умови нашої країни.

      Переваги профільних систем OpenTeck

      Український виробник OpenTeck є гідним аналогом Rehau за нижчою ціною. Завод виробник «Лінія Вікон» вже довгий час продає вікна OpenTeck. За цей час, безліч наших клієнтів виділяє такі переваги:

  • Надійна профільна система. Якісний пластик і надійний армуючий профіль, гарантує якісну і безпроблемну експлуатацію.  

  • Краще цінова пропозиція. Віконна профільна система OpenTeck є доступною кожному покупцеві незалежно від фінансових переваг.

  • Кращий дизайн. Маючи ідеально гладку поверхню, пластикові вікна OpenTeck підійдуть під будь-яке дизайнерське рішення.

  • Екологічно чисті вікна. У складі ПВХ вікна, немає шкідливих хімічних елементів, які б впливали на здоров'я людини негативно.

  • Прекрасний захист вашого будинку від протягів і сторонніх звуків. Багатокамерна система пластикового профілю OpenTeck, позитивно впливає на тепло і шумоізоляцію.

  • Гарантія. Ми надаємо гарантію на кожну продукцію, яка представлену на нашому сайті.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1467

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1397

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані