Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Огляди профільних систем

Пластикові вікна Віконда: особливості віконних конструкцій
17 Січня 2022 року
Переглянуто: 47

Пластикові вікна – сучасний, доступніший аналог дерев'яних конструкцій. Виробники пропонують багато варіантів таких виробів. На перший погляд вони можуть не відрізнятися між собою, але це не так. Кожна модель має свої особливості конструкції та комплектації.

Читати далі
Що таке профіль класу А
8 Квітня 2020 року
Переглянуто: 1026

Вибираючи вікна пластикові, потрібно хоча б у загальних рисах розбиратися в значущих параметрам цих конструкцій. Підвищена увага рекомендується приділяти віконного профілю, який є гарантом довговічності, надійності і міцності ПВХ-вікна. Коли говорять про них, як правило, згадують різних виробників, зрідка згадують про число камер і монтажну глибину вироби.

 
Читати далі
Огляд Модельного Ряду Пластикових Вікон REHAU
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 572

Компанія REHAU була заснована в 1948 р, і основним видом діяльності стала розробка інноваційних технологій полімерів та виробництво полімерних виробів.

Читати далі
Огляд профільних систем WDS
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 765

Протягом багатьох років металопластикові вікна WDS радують наших клієнтів своєю якістю і надійністю. Вікна українського виробництва не просто так є затребуваними серед українського споживача. Крім великої популярності, пластикові вікна WDS мають величезний ряд переваг в порівнянні з іншими виробниками. 

Читати далі
Металопластикові вікна VEKA
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 861

На сьогодні, віконна система ПВХ профілю Veka, входить в п'ятірку лідерів на українському віконному ринку. Века завоювали любов своїх споживачів незаперечною якістю продукції та елегантним зовнішнім виглядом. Глянцева поверхня вікон Века пізнавана кожною людиною, яка хоч раз цікавилась металопластиковими вікнами. Зручність у використанні та легкий догляд, роблять пластикові вікна Века одним із найбільш упізнаваних серед українського споживача.

Читати далі
Пластикові вікна steko
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 908

Металопластикові вікна Стеко відомі багатьом на українському та європейському ринках. Пластикові вікна Steko відрізняються своїми неймовірно міцними конструкціями. А всі наявні на сьогодні функції, зібрані в даному віконному профілі. Свою любов серед споживачів, вікна заслужили завдяки високоякісним матеріалам, виконаним на кращому європейському обладнанні.

Читати далі
Огляд профільних систем Саламандер
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 838

Сьогодні, металопластикові вікна Salamander є популярними для українського споживача. Високоякісний німецький профіль, заслужив довіру українців не просто так. Завдяки білосніжній поверхні профілю і кращому енергозаощаджуючому склопакету, пластикові вікна зі світовим визнанням, є одними з кращих виборів серед багатьох виробників. Оригінальний німецький профіль Salamander славиться своїм посиленим сталевим армуванням. 

Читати далі
Огляд профільних систем ОпенТек
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 809

Металопластикові вікна OpenTeck – це кращі рішення в економ-сегменті на сьогодні. Маючи доступну ціну, марка OpenTeck стала одним з лідерів віконного ринку в Україні. Починаючи з 2002 року, щорічно про бренд дізнаються як моно більше людей. Популярність профільної системи почалася після успіху підвіконь OpenTeck серед покупців. 

Читати далі
Вікна KBE Київ
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 757

Віконний профіль KBE від популярного виробника родом з Німеччини. На світовому віконному ринку, виробник профільних систем KBE займає одно з лідерських місць. Заснована на початку 80-х років у Берліні, компанія зробила свій акцент на будівельну сферу. Через 16 років в 1996 році, німецький виробник зайшов на український віконний ринок. Упевненими кроками KBE завоювали українського покупця і за досить короткий час, стала однією з профільних систем, що самих, що продавалися, в Україні.

Читати далі
Пластикові вікна aluplast
29 Січня 2019 року
Переглянуто: 830

ПВХ вікна Aluplast – это современные технологии разработаны лучшими специалистами на оконном рынке. Металлопластиковые окна в которых никто не сомневается, ведь при производстве используются, только качественные экологические материалы. 

 
Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані