Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Москітна сітка антикішка

18 Лютого 2020 року
Переглянуто: 712

москітні сітки антикішка

Москітні сітки - один з обов'язкових віконних аксесуарів, головним завданням якого є захист житла від настирливих комах - комарів, ос, бджіл, мух і т.д. Також вона захищає при відкритому на провітрюванні вікні від пуху, листя, бруду.

Використовують аксесуар тільки в теплу пору року. І якщо монтаж віконної конструкції виконувався вже восени або ранньою весною, то установка москітної сітки зазвичай не проводиться. З першими дзижчать комахами про неї швидко згадують. Нерідко виникає питання, як кріпляться москітні сітки. Відповідь прямо залежить від використовуваного в конкретному випадку вироби.

Як кріпляться москітні сітки: самі традиційні варіанти

Найпопулярнішим рішенням для захисту віконного отвору від комах вважаються рамкові антімоскіткі. Вони являють собою натягнуте на алюмінієвий каркас полотно з сполучними куточками з пластика. У разі, якщо загальні розміри такого виробу великі, то може передбачатися додаткове поперечне ребро жорсткості. Для зручної експлуатації на боковинах аксесуара, як правило, передбачаються маленькі пластикові ручки.

Кріплення москітної сітки на пластикові вікна може бути різним. Умовно застосовувані рішення можна розділити на зовнішні і внутрішні варіанти. Останні вважаються більш зручними, але зовнішні - часто гарантують більш надійну фіксацію, що також буває важливим фактором.

Основні кріплення для москітної сітки рамкового типу:

  1. Z-образні фіксатори. Цей варіант вважається найбільш поширеним і найчастіше вживаним з антімоскіткі на вікнах. Елементи фіксації розташовуються на зовнішній стороні алюмінієвого каркаса. Як правило, використовується по одному фіксатора на кожній зі сторін. Але якщо висота або ширина велика, то їх число може збільшуватися. Z-образні елементи вже знаходяться на сітці або ж фіксуються на невеликі саморізи за допомогою звичайної викрутки. Для кріплення виріб спочатку заноситься за отвір і тулиться по всьому периметру каркаса до ущільнювача. Потім Z-образні кріплення повертаються і чіпляються за віконну раму.
  2. Пластикові куточки. Вони є типовим варіантом кріплень зовнішнього типу. Куточки фіксуються ні до сітці, а до рами з вулиці. Такий варіант монтажу виходить більш складним. Попередньо потрібно виконати виміри і визначитися з місцями, де будуть знаходитися куточки. Далі вони фіксуються до профілю на саморізи. Сітка виводиться за отвір, вставляється спочатку у верхні, а потім в нижні куточки.
  3. Плунжерні кріплення. Це рідко зустрічається варіант фіксації, в тому числі і з-за своєї дорожнечі. Але він є і найбільш надійним. Для кріплення застосовується деталь з пружинним механізмом. Використовують таке кріплення для москітної сітки в умовах серйозних вітрових навантажень.

Якщо стоїть питання, як закріпити москітну сітку на пластикові двері, то всі наведені варіанти не підходять. На дверний проріз рамковий аксесуар ставиться за допомогою петель. В результаті на балкони і лоджії можна легко заходити, просто відкривши москітну двері. Крім монтажу петель в отворі розміщується магніт, що фіксує полотно в закритому положенні. А сама антімоскіткі доповнюється Г-подібною ручкою.

Як кріпляться москітні сітки: просунуті рішення

Рулонні сітки - не єдиний спосіб захисту від комах. Деякі складні рішення, нехай і дорожче, а їх механізми навіть замисловатєє, ніж традиційна фурнітура для пластикових вікон , але в плані зручності експлуатації вони набагато краще. Розглянемо такі антімоскіткі:

  • рулонні. Такий аксесуар легко опускається і піднімається, не заважаючи доступу до вулиці, наприклад, для поливу квітів, закріплених зовні. Конструкція складається з короба і напрямних, які виготовляються під конкретні розміри вікна і фіксуються на рамі. Усередині механізму передбачена поворотна пружина і вал для намотування. Ще є магнітні фіксатори, ручки, шнурки;
  • плісировані. Схожі на попередній варіант, тільки замість скручування передбачається складання гармошкою. Тут також є рамна конструкція, що фіксується в отворі. Полотно сітки можна зрушувати вліво або вправо. Використовують рішення і з вікнами, і з дверима, в тому числі якщо потрібен балкон під ключ ;
  • розсувні. Принцип дії нагадує роботу шафи-купе. Монтаж передбачає установку в отворі каркаса з направляючими, в які потім встановлюється захисне полотно. Використовують таку антімоскіткі переважно з розсувними дверними або віконними конструкціями.

Якщо не хочете вникати в те, як кріпляться москітні сітки, скористайтеся допомогою фахівців компанії «Лінія Вікон», Ми не просто робимо вікна в Києві, а й пропонуємо широкий спектр додаткових послуг. У нас ви знайдете як традиційні рамні сітки москітні сірого кольору, так і різні аксесуари просунутого рівня з зручними системами відкривання / закривання.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані