Як зробити укоси для пластикового вікна

25 Жовтня 2018 року
Переглянуто: 2684

Запінення монтажного шва встановлення металопластикових вікон закінчуватися не повинна. Ще один обов'язковий вид робіт, який нерідко недооцінюють, — виконання укосів. Вони прямо впливають на теплоізоляційні параметри віконної конструкції, так як здатні додати герметичності, а крім того надають обробці приміщення завершеного вигляду, а самому приміщенню  додаткову привабливість.



До того, як зробити укоси на вікнах, потрібно визначитися зі способами обробки:

  • штукатурка;
  • гіпсокартон;
  • пластик.

Ще потрібно вибрати виконавців для таких робіт. Вважати, що вони менш відповідальні і неважливі не варто. Більш того, поблажливо підійшовши до цього питання, можна зіпсувати як зовнішній вигляд віконних прорізів, так і погіршити експлуатаційні властивості ПВХ конструкції. професійно виконати укоси на вікна готові представники «Лінії Вікон». Компанія займається виробництвом металопластикових віконних конструкцій в Києві, гарантує кращі ціни для клієнтів і широкий спектр супутніх послуг.

  • Як зробити укоси з гіпсокартону?

Такий варіант відрізняється наступними перевагами:

  • практичність (укоси підлягають ремонту, фарбування, шпаклювання і т.д.);
  • забезпечують додаткову теплоізоляцію;
  • гладка і рівна поверхня;
  • швидкий монтаж;
  • універсальність і сполучуваність з будь-якими видами вікон.

До мінусів укосів з гіпсокартону відноситься невелика міцність і низька опірність волозі та воді. Останній момент можна нівелювати, використовуючи вологостійкий матеріал.

Гіпсокартонні укоси можна встановити каркасним і безкаркасним методом. У першому випадку треба:

  1. Встановити каркас в паз віконного блоку ще до монтажу ПВХ вікна, а на нього  направляючий профіль по всьому периметру вікна.
  2. На саморізи по лінії стику укосів з віконним профілем фіксується гіпсокартон.
  3. На ребра ставиться металевий куточок, який попередить розшарування матеріалу.
  4. Укоси шліфують, потім грунтують, а в стиках з віконною рамою замазують акрилом. Через 12 годин після цього гіпсокартон можна фарбувати.

Якщо гіпсокартонними листами обшиваються старі укоси, то застосовується безкаркасний метод. Гіпсокартон з'єднують з направляючим профілем, а потім садять на клей. Для надійної фіксації, припустимо верхнього горизонтального укосу, використовують розпірки, які йдуть від підвіконня. Через 2-3 дні після цього можна наносити акрил на краю укосів і обробляти їх фінішної шпаклівкою.

  • Як зробити укоси на вікнах: традиційний варіант

До одного з найпопулярніших і поширених варіантів обробки укосів відносяться штукатурні роботи з віконним отвором. Це універсальний метод, який дозволяє економити кошти і час, якщо стіни мають мінімальні пошкодження. Щоб зробити штукатурні укоси, потрібно суха цементна або гіпсова суміш, яка розлучається з водою, а також шпателі.

Основні етапи робіт:

  1. Підготовка отвору до роботи  видалення забруднень, нерівностей, пилу і т.д. Додатково можна встановити куточки на укоси, які зміцнять ребра.
  2. Штукатурку слід наносити шарами, чекаючи поки кожен з них висохне.
  3. Попередньо на поверхню наноситься грунтовка.
  4. Потім наноситься тонкий шар шпаклівки (в деяких випадках у 2-3 шари).
  5. Готову поверхню шліфують ручним або автоматичним способом (шлифмашиной).
  6. Герметиком закладаються всі щілини між віконною рамою і укосом, а потім ці місця грунтуються.
  7. Перед фарбуванням штукатурні укоси додатково грунтуються. Фарба наноситься мінімум у 2 шари. Зверху можна нанести емаль або акрилову фарбу.

Готовий результат, якщо слідувати технології, буде максимально естетичним. Але потрібно розуміти, що зробити штукатурні укоси швидко не вийде: це непроста і дуже трудомістка робота, що вимагає участі професіоналів.

  • Як зробити укоси на вікнах із пластику?

Якщо потрібно отримати якісний віконний укіс, установка якого вимагає мінімум часу і сил, то варто розглянути пластикові вироби. Вони чудово поєднуються з дизайну з металопластиковими вікнами і сучасними підвіконнями. Також пластикові укоси покращують звуко-, і теплоізоляцію, досить практичні, не бояться вологи. Але і коштують вони дорожче, ніж, припустимо, гіпсокартонні або штукатурні.

В якості відповідного матеріалу використовуються або 3-шарові сендвіч-панелі (з утеплювачем і гідроізоляційним шаром) або ж листовий пластик.

Попередньо над вікном і з боків віконного отвору встановлюються рейки, в пази якої і повинен увійти пластиковий укіс. З зовнішнього краю встановлюється куточок, який подовжує життя шпалер. Він кріпиться за допомогою саморізів (або дюбелів). Безпосередньо пластиковий укіс фіксується за допомогою рідких цвяхів, заходячи в пази рейки. Ніяка подальша обробка не потрібна.

Щоб обробити таким чином одне вікно, необхідно близько 2 годин. Правда, і вартість пластикових укосів виходить найбільшою.





Корисні статті та відео



Переваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 2190

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 2048

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі





Перейти до списку всіх статей





У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RUUA