Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Аксесуари для вікон

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 946

   Віконні аксесуари виконують декоративну функцію, але також є активним елементом віконної конструкції. Вибір аксесуарів для вікна визначається їх функціональність, розмірами та матеріалом віконної конструкції. Розглянемо основні з них.


Пильовики

   Пильовик – це порожнистий пластиковий елемент, який монтується всередину стулки з метою захисту від попадання всередину конструкції частинок бруду, пилу, дрібних комах та інших забруднень. Пильник діаметром 5–8 мм встановлюється по всьому периметру профілю внизу стулки, але також цей елемент може бути встановлений на зовнішній стороні балкону з аналогічною метою – запобігати попаданню пилу в важкодоступні місця.

Капник

   Капник – це один з функціональних аксесуарів для ПВХ-вікон. Він призначений для відведення води при використанні функції мікропровітрювання, захисту віконного ущільнювача від замерзання. Капник являє собою пластикову накладку, яка встановлюється знизу створу. Таким чином, стікає по склу волога потрапляє прямо в капник і вже звідти прямує в водовідлив. Якщо капник, на головному екрані мікропровітрювання вода буде стікати всередину приміщення через щілину внизу вікна. Капник не встановлюється в тому випадку, якщо на штоках встановлена ​​москітна сітка. Вирішити це завдання можна за допомогою установки Z-образних кріплень для москітної сітки або рулонної сітки. У дерев'яних профілях цей елемент виконаний з алюмінію і називається водовідбійником.

 

Шпроси

   З метою декорування панорамних вікон і вікон нестандартної форми використовують декоративний палітурка, іменований шпорсом. Існує кілька різновидів шпросов: прямі або фрезеровані, широкі або вузькі, зігнуті в формі дуги або кола. Шпорси можуть з'єднуватися під різними кутами, складаючи витіюваті фігури та навіть геометричні візерунки. За допомогою таких палітурок скло можна розділити довільним чином – асиметрично або симетрично, на кілька невеликих секторів неправильної форми, на поля та інші фігури.

 

Шпроси бувають:

  • Конструкційні. Такі шпорси є частиною віконної рами та виготовляються з аналогічного матеріалу. У кожну ділянку, відокремлений шпросами, вставляється склопакет. Розміри палітурок варіюються від 56 до 160 мм.
  • Міжскляний. Являють собою розташовану всередині склопакета розкладку у вигляді планок з алюмінію або синтетичного матеріалу. Міжскляні шпорси з з'єднувачем утворюють просторовий візерунок, який надає вікну більш масивний вигляд.
  • Накладні. У дерев'яних профілях використовують накладні шпроси. Їх встановлюють із зовнішнього боку вікна за допомогою окремої дерев'яної рамки, яку кріплять до коробки вікна за допомогою засувок або на петлі разом зі шпросами. Так, її завжди можна розкрити. Щоб не створювати перешкод для стоку атмосферних опадів по склу, шпорси накладні кріпляться на відстані декількох міліметрів від скла. Як правило, даний вид шпросов має товщину 30 мм, їх можна виготовити самому «в домашніх умовах». Купуйте готові рамки, обробіть їх спеціальними захисними речовинами та прикріпіть до стулки вікна на петлях.

   Фальшпереплети, або венеціанські шпроси — ще один різновид віконних шпросов. У чому ж їх особливість? Вони відрізняються способом наклеювання на вікно: звичайні шпроси приклеюються тільки з одного боку скла, а ось фальшпереплети кріпляться з обох сторін. Вони бувають пластиковими, дерев'яними, алюмінієвими.

   Щоб прикріпити такі шпорси до скла вікна використовують двосторонній скотч або силікон. Декоративні шпроси при необхідності легко знімаються і замінюються на нові. Форма зрізу шпросов має закруглений або трапецієподібний вид, ширина перетину 25–40 мм, виступ над склом на 5–15 мм.

Відливи

   В процесі монтажу віконного профілю установка віконних відливів здійснюється в нижню частину прорізу. Крім своєї декоративної функції, відливи перешкоджають проникненню вологи та захищають приміщення від вогкості. Даний елемент виготовляється з самих різних матеріалів: алюмінію, оцинкованої сталі, пластика, пластизола і в якості покриття – поліестеру.

Алюмінієві та сталеві відливи в рівній мірі мають ряд переваг:

  • вони можуть комплектуватися відпливними накладками та опорними кронштейнами,
  • і сталеві, і алюмінієві відливи виготовляються за допомогою гнучкі аркуші використовуваного матеріалу за допомогою спеціального механічного або електричного кромкозагинальні верстати.

   Наприклад, пластикові відливи виготовляють методом екструзії за допомогою спеціальних форм. Щоб поліпшити експлуатаційні характеристики сталевих підвіконь, вироби покривають цинком. Таке надійне покриття захистить від корозії. На поверхню оцинкованої сталі наносять полімерне покриття – поліестер, полівінілфторид, поліуретан і пластизол, що дозволить посилити стійкість матеріалу.

Тонуючі плівки

   Щоб зменшити потік сонячного світла, який надходить ззовні в приміщення через скло, використовують тонують плівки. Вони мають властивість фільтрації видимого світла. Більш того, в разі пошкодження скла плівка перешкоджає його розсипання.

Розділяють 2 види тонуючих плівок:

  • декоративні (їх наклеюють з метою декорування скла і разом з тим зменшення кількості світла, що пропускається);
  • сонцезахисні (наклеюють з метою захисту меблів і інших предметів інтер'єру від вигоряння).

   Ще один плюс цього аксесуара в тому, що в разі виникнення пожежі, сонцезахисна плівка відстрочить руйнування скла під впливом високої температури. Більш того, сонцезахисні плівки коректують температурний баланс, роблять більш м'яким яскраве сонячне світло, мають антистатичні властивості.

Сонцезахисні плівки бувають:

  • розсіюючі (поглинають ультрафіолетове випромінювання на 99%),
  • відображаючі (отримують шляхом нанесення на прозору плівку металу (бронзи, хрому, алюмінію або цирконію) методом молекулярного випаровування в вакуумі, а також вони сонцезахисні плівки прозорі тільки з внутрішньої сторони приміщення.
Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані