Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Сертифікована фурнітура для вікон

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1349

Cертифікована фурнітура – запорука довговічності металопластикового вікна!

   Вирішили встановити вікна ПВХ вікна в будинку або в офісі, щоб і шуму не було чути, і красиво було, і тепло, коли за вікном холодно? Сьогодні кожна людина розуміє, що поміняти старі віконні«деревинки» на нові вікна  справа серйозна, вимагає ретельного підходу до вибору якісних віконних конструкцій.   У пошуках відповідей на запитання на кшталт: де купити пластикові вікна, якому виробникові віддати перевагу, як визначити, наскільки якісною є металопластикове вікно, дуже часто ми довіряємо радам знайомих, рідних чи сусідів. Однак такий підхід до справи не завжди грає на користь споживача та після установки нових і красивих металопластикових вікон виявляється, що ручка в вікні туго«ходить», стулка слабо притискається…

   Довговічність і висока якість вікон із ПВХ залежить від фурнітури  основного їх елемента. На фурнітуру припадають всі механічні навантаження, а тому і надійність вікна залежить від якості її виготовлення. Робота фурнітури механізмів  основа довговічності всієї віконної конструкції, зручності користування ними.

Як оцінити якість фурнітури при виборі металопластикового вікна?

   Дуже часто замовники, вибираючи фурнітуру, віддають перевагу продукції якогось відомого бренду. До слова, навіть самі надійні і перевірені часом виробники віконної фурнітури мають в своєму арсеналі як хорошу і якісну продукцію, так і «бюджетні варіанти». Щоб уберегти себе від неправильного вибору, слід дізнатися, чи відповідає фурнітура міжнародним стандартом TTS (Tilt and Turn System). Стандарт TTS (Tilt and urn System) визначає, що у віконній конструкції до звичайних орного механізму додається ще можливість відкидання стулок для провітрювання. Тобто, відсутність даної маркування на фурнітурі означає, що Ви купуєте вікно, відкривається тільки в одній площині. Стандарт TTS визначає високу якість всіх елементів, що входять в віконну конструкцію.

Переваги сертифікованої фурнітури.

  • Довговічність роботи всіх елементів фурнітури.
  • Вікна відрізняються легкістю і простотою в експлуатації.
  • М'якість роботи фурнітури за рахунок використання в ній роликових зачепів, що виконують функцію замикання.
  • Можливість самостійної зміни притисків стулки, що дуже важливо при налаштуванні роботи вікна в різні сезони (зима, літо).
  • Наявність опорних подушок на рухомих елементах, завдяки яким площу зіткнення поверхонь деталей, що труться значно скорочуються.

   Не зайвим буде зазначити, що тільки в сертифікованої фурнітури поверхня піддається не тільки гальванізації, але на неї наноситься ще і спеціальний лак, що забезпечує додатковий захист. За рахунок такого покриття зовнішній вигляд віконної конструкції також«ушляхетнюється», і в цілому вікно виглядає дуже стильним.

Чому слід купувати металопластикові вікна в компанії «Лінія Вікон»?

   Людині властиво помилятися. Однак помилки з вибором надійного виробника фурнітури для металопластикових вікон крім клопоту тягне за собою додаткові фінансові витрати. Щоб уникнути виникнення таких ситуацій звертайтеся в компанію «Лінія Вікон»!

   Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними виробниками деталей для світлопрозорих конструкцій. На сайті компанії liniavikon.com.ua Ви можете детально ознайомитися з інформацією про головні постачальників фурнітури, з якими ми співпрацюємо.

   Компанія «Лінія Вікон»  це ваш шанс придбати вікна, які довгий час будуть для вас теплом і затишком будинку.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1471

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1400

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані