Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Ручки на металопластикові вікна

23 Листопада 2020 року
Переглянуто: 345    Вважається, що при покупці ПВХ-вікон всю увагу потрібно приділити вибору профілю і склопакету. Це логічно, адже від цих елементів прямо залежать головні експлуатаційні властивості. Але фурнітура теж важлива і може впливати не тільки на зручність, але і на інші аспекти роботи. Наприклад, ручки з замком на металопластикові вікна підвищують противозламну безпеку і відносяться до «Must have» рішення для будинку з маленькими дітьми. Також цей компонент може серйозно впливати на естетику, адже на ряду з традиційними білими виробами сьогодні пропонуються варіації в самих різних кольорах.

   Якщо вам потрібні висококласні ручки на металопластикові вікна, купити в Україні ви їх можете в компанії «Лінія вікон». Ми виробляємо віконні конструкції з ПВХ, гарантуючи нашим клієнтам кращі ціни, мінімальні терміни виготовлення і бездоганну якість. Також у нас ви можете придбати різні комплектуючі для вікон, включаючи ручки, тонуючі плівки, пильовики, шпроси, жалюзі і т.д.

Якою має бути ручка для вікна?

   Як і будь-яка фурнітура, ручки на металопластикові вікна відповідальні за зручну експлуатацію. У той же час комфорт в ідеалі повинен поєднуватися з високою загальною надійністю і довговічністю, а також доповнюватися простотою використання. Власне тому до актуальних вимог до ручок можна віднести наступне:

 • тривалий робочий ресурс. Для цього при виготовленні використовуються міцні матеріали і стійкі до різних зовнішніх впливів покриття;

 • комфорт у використанні. Як правило, такі комплектуючі для вікон мають зручні для хвата лицьові поверхні і виключають прослизання, в процесі експлуатації стулки або дверного полотна не вимагають надмірних зусиль;

 • простий догляд. Як і інша фурнітура, ручки на металопластикові вікна не накопичують на собі забруднення, а пил і інший бруд легко видаляється сухою ганчіркою і/або вологою губкою. Не потребує особливих зусиль і процес установки або демонтажу. Достатньо повернути декоративну планку в сторону пальцями рук, щоб відкрився доступ до пари кріпильних шурупів. Далі для зняття потрібно лише звичайна хрестова викрутка;

 • привабливий дизайн. Найчастіше ручки підбираються під колір пластикової рами, тому з білим профілем використовуються білосніжні ручки і накладки на петлі, а ось якщо застосовується технологія ламінування, то можна вибирати вироби самих різних кольорових гам, включаючи «під дерево» або «під метал» (в тому числі мідь, золото або бронзу), різні яскраві кольори і т.д.

   Сьогодні варіативність віконних комплектуючих незмінно зростає. Сьогодні можна розглядати стандартні ручки на металопластикові вікна, купити в Україні різні оригінальні моделі, в тому числі що відрізняються за формою, матеріалами виготовлення, колірній гамі і функціональним можливостям. До найпопулярніших можна віднести версії з замками і кольорові варіації.

Чим хороші ручки з замком на металопластикові вікна?

   Віконні ручки, які доповнені замковим механізмом, передбачають відповідний секрет, що дозволяє замикати їх на ключ. Одним або зв'язкою останніх вони теж спочатку комплектуються. Якщо раніше подібні аксесуари використовувалися переважно в парі з пластиковими дверима, в тому числі балконними і вхідними, то сьогодні активно ставляться і на стулки.

   При закритті на замок вікно або двері зможе відкрити тільки власник ключа. Подібна можливість є незамінною для сімей з маленькими дітьми. Батьки можуть залишати чадо в кімнаті на якийсь час без нагляду і не переживати, що досліджуюча світ дитина зуміє відкрити стулку, тим самим піддаючи своє життя небезпеці. Аналогічна можливість забезпечення безпеки малюків також актуальна для дошкільних закладів та початкових шкіл.

   Ще ручки з замком на металопластикові вікна рекомендують ставити в квартирах на перших і останніх поверхах, а також в приватних будинках. Тут фіксація на ключ служить насамперед для підвищення противозламної безпеки житла і ускладнює несанкціонований доступ зловмисників.

   Якщо вас цікавить ручка з замком на металопластикові вікна, ціна її залежить від конкретного виду конструкції. Виділяють наступні моделі:

 • традиційний варіант з комплектом ключів;

 • версія з кнопкою. В цьому випадку замикання відбувається після натискання і/або утримання кнопки протягом декількох секунд. Відкриття може відбуватися по утриманню клавіші або ж ключем;

 • інші різновиди блокаторів. Вони можуть комплектуватися шпінгалети та іншими варіантами засувок, але при цьому замикання здійснюється також ключем.

   Компанія «Лінія вікон» пропонує якісні ручки з замками, які крім додаткової функціональності характеризуються високою довговічністю і комфортною експлуатацією.

   Всі переваги моделей, що замикаються на ключ:

 1. Додатковий захист для маленьких дітей.

 2. Приріст протизламної безпеки.

 3. Простота установки. Чи не потрібен якийсь складний ремонт вікон. У більшості випадків установка проста і не вимагає участі майстрів.

 4. Сумісність з сучасними ПВХ-профілями різних виробників. Плюс марка петель і іншої фурнітури зазвичай ролі не грає.

 5. Привабливий зовнішній вигляд і компактні розміри, які не роблять негативного впливу на естетику отвору.

 6. Розумна вартість. Ще один плюс, який має ручка з замком на металопластикові вікна – ціна. Вона лише злегка вище, ніж на класичні моделі.

Кольорові ручки і рекомендації по їх вибору

   Як білий профіль вікна, так і ламіновані варіації можна доповнити аксесуарами оригінальних забарвлень. Зазвичай при погляді на віконний проріз увагу на собі крім рами і скла найкраще утримують саме ручки. Тому кольорові моделі здатні стати цікавим акцентом оформлення, можуть підкреслити задумку дизайнера, доповнити інтер'єр, зробивши його більш завершеним і привабливим.

   Компанія-виробник «Лінія вікон» пропонує великий асортимент кольорових ручок, а наші консультанти обов'язково допоможуть з підбором оптимального колірного рішення для вашого вікна.

   Основні правила і рекомендації по вибору кольорових аксесуарів:

 1. Ручки можна підібрати в колір ламінованого профілю: таке поєднання виглядає максимально гармонійно і ефектно.

 2. Білу раму допустимо доповнити ручками із сріблястим або золотистим забарвленням, тобто «під метал».

 3. Якщо необхідно створити вишуканий акцент, то ручка може відрізнятися по колірній гамі від профільної системи. Крім описаних вище стильних варіацій з білим профілем відмінно виглядає золотиста рукоятка з ламінуванням профілю «під деревину». Є й інші оригінальні акцентні рішення, але при їх виборі потрібно враховувати також оформлення стін, меблів та інших елементів інтер'єру конкретного приміщення.

 4. Забарвлення ручок і петель рекомендується вибирати однаковим. В іншому випадку отвір вікна виглядає надмірно строкатим.

 5. Яскраві кольорові гами аксесуарів варто вибирати для дитячих кімнат. Крім того розумно замовити жовту, червону або зелену ручку для кухні, в якій використовується гарнітур в аналогічних сміливих тонах.

 6. Колір «під алюміній» вважається майже таким же універсальним, як і білий. Він добре вписується як в класичні інтер'єри, в тому числі в стиль класицизму і бароко, так і в сучасне оформлення хай-тек і мінімалізм.

Міняти ручку самостійно або звернутися до професіоналів?

   Ручки на ПВХ-вікна примітні досить легкою процедурою установки і демонтажу. Тому заміну даного виду комплектуючих можна виконувати самостійно, маючи під рукою звичайну викрутку.

Щоб зняти наявну ручку, потрібно:

 • перевести стулку у відкритий стан;

 • повернути декоративну пластикову накладку в горизонтальне положення;

 • відкрутити два кріпильних шурупа: вони знаходяться відповідно вище і нижче підстави;

 • потягнути ручку на себе, щоб від'єднати від стулки.

Монтаж виконується у зворотній послідовності:

 • ручка перекладається в відкриту позицію: дивиться вбік;

 • металеву основу вставляється у відповідний отвір на стулці;

 • накладка зміщується, щоб відкрилися кріпильні отвори;

 • два шурупа затягуються, але не дуже сильно, щоб не пошкодити пластик;

 • декоративна планка повертається в вертикальну позицію;

 • перевіряється коректність відкривання/ амикання.

  Щоб дізнатися актуальний асортимент аксесуарів або отримати відповіді на будь-які ваші запитання, просто зв'яжіться з нашими представниками.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1490

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1414

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані