Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Якісна фурнітура для пластикових вікон

19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1034

   Як і м'язова система для людини віконна фурнітура (або обв'язування) – це основа працездатності ваших вікон. Вкрай необхідно щоб вона мала високу зносостійкість і надійністю, адже щоразу відкриваючи або закриваючи вікно всю його тяжкість Ви «покладаєте» саме на цей механізм. При покупці вікна з низькою якістю, Ви ризикуєте отримати продукт, який швидко вийде з ладу і потребуватиме частого регулювання. Це важливо враховувати при виборі виробника.Так якими ж якостями повинна володіти якісна фурнітура?

1. Зносостійкість. Кожен день Ви відкриваєте, закриваєте чи ставите в режим «провітрювання» свої вікна ПВХ. Таким чином механізм «проходить» певну кількість циклів (один цикл – відкривання і закривання вікна). Механізм високої якості, як правило, розрахований на 15-20 тисяч циклів (цифра може змінюватися в залежності від розміру вікна).

2. Антикорозійна стійкість. Для того щоб збільшити термін зносу, обв'язування виготовляється з надміцної сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям. Необхідно розуміти, що фурнітура з пластмаси не може бути якісною. Елементи, виготовлені з пластику можуть виконувати лише декоративні функції.

  1. Безпека. Дана характеристика фурнітури особливо важлива для мешканців квартир на першому і останньому поверхах, або жителів приватних будинків. Справа в тому, що вікно зі стандартною фурнітурою просто зламати, не залишивши при цьому слідів. Тому в Європі установка фурнітури, що захищає від злому вже звичайна справа. Уточніть у нашого фахівця які елементи, що збільшують безпеку, можна встановити саме в ваше вікно.  Великою популярністю користується фурнітура мако

   Додатково фурнітура може містити обмежувачі повороту (для фіксації стулки в зручному для Вас положенні), щілинний провітрювач, запірний механізм і т. д.

   Проконсультуйтеся з фахівцями нашої компанії про те, як вибрати якісну фурнітуру для вікна ПВХ і зробити його експлуатацію простий, а термін служби – тривалим.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1465

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще обрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1396

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх статей

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані