Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Фурнітура для пластикових вікон

Ущільнювачі для вікон, де купити? Які види існують?
9 Лютого 2022 року
Переглянуто: 47

Комфортне житло неможливе без якісних віконних блоків, що оберігають мешканців від морозів, протягів та галасливих вулиць. Раніше люди обходилися ватою, папером та липкою стрічкою, щоб не дозволити холодам пробратися до їхнього житла.

Читати далі
Віконна фурнітура HAUTAU для круглих вікон
9 Лютого 2022 року
Переглянуто: 53

Останнім часом все частіше виникають незвичайні рішення під час скління фасадів. Вибір для замовників просто величезний. Стандартні прямокутні, точні квадратні, овальні — можуть встановити будь-яку бажану форму вікна. Завжди дивно виглядає саме округлий варіант. 

Читати далі
Де знайти супермаркет фурнітури для вікон?
17 Січня 2022 року
Переглянуто: 59

 Якість експлуатації пластикових вікон залежить від правильного підбору фурнітури. Саме вона відповідає за зручність та надійність користування, а також довговічність конструкції.

Читати далі
Ручки на металопластикові вікна
23 Листопада 2020 року
Переглянуто: 324

Вважається, що при покупці ПВХ-вікон всю увагу потрібно приділити вибору профілю і склопакету. Це логічно, адже від цих елементів прямо залежать головні експлуатаційні властивості.

 
Читати далі
Якісна фурнітура для пластикових вікон
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1035

Як і м'язова система для людини віконна фурнітура (або обв'язування) – це основа працездатності ваших вікон. Вкрай необхідно щоб вона мала високу зносостійкість і надійністю, адже щоразу відкриваючи або закриваючи вікно всю його тяжкість Ви «покладаєте» саме на цей механізм. При покупці вікна з низькою якістю, Ви ризикуєте отримати продукт, який швидко вийде з ладу і потребуватиме частого регулювання. Це важливо враховувати при виборі виробника.

Читати далі
Сертифікована фурнітура для вікон
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 1348

Вирішили встановити вікна ПВХ вікна в будинку або в офісі, щоб і шуму не було чути, і красиво було, і тепло, коли за вікном холодно? Сьогодні кожна людина розуміє, що поміняти старі віконні«деревинки» на нові вікна  справа серйозна, вимагає ретельного підходу до вибору якісних віконних конструкцій.

Читати далі
Замовте зараз і отримаєте знижку -30%

Замовляйте знижку вже зараз!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані