Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Гарантія на вікна від заводу-виробника Лінії Вікон

Гарантія на пластикові вікна

      Важливість правильного вибору металопластикових вікон переоцінити складно. Для того, щоб не помилитися, необхідно враховувати безліч критеріїв, проте одним з головних є гарантія на металопластикові вікна, яку готова надати компанія-виробник. 

     Адже саме гарантійний термін зможе убезпечити вас від неприємних сюрпризів, які можуть розкритися вже після установки віконних конструкцій. 

      Як не попастися на рекламні виверти недобросовісних компаній і не придбати "кота в мішку"? Яким чином можна здійснити перевірку якості віконної конструкції? Чому різні фірми надають різні терміни гарантії на металопластикові вікна? 

     На кожен з цих питань ми зможемо відповісти, зібравши для вас основні факти і відомості в питанні гарантії на пластикові вікна. 

     Для того, щоб захистити себе від придбання неякісних пластикових вікон, необхідно розібрати питання гарантії, яку ви маєте право пред'явити виробнику. 

Остерігайтеся шахраїв

     Відразу відзначимо, що на відміну від великої категорії повсякденних товарів, пластикові вікна неможливо повернути виробникові протягом 14 днів після придбання. Саме за допомогою цієї хитрості велика кількість недобросовісних виробників намагається обдурити своїх клієнтів. 

     Такі компанії під час спілкування з клієнтами заявляють про один рівень якості віконних конструкцій, проте привозять для монтажу вже зовсім інші вікна. На сьогоднішній день на ринку Києва та Київської області працює велика кількість дрібних компаній, які намагаються будувати свій бізнес за допомогою недобросовісної роботи. 

     Їх вам варто остерігатися.

     В якості найпростішого прикладу можна згадати питання армування. Після спілкування з менеджерами будь віконної компанії її представники вас запевнять, що його товщина буде 1.5 мм. Однак в реальності армування товщиною 1.5 мм виконують лише 30% віконних фірм. 

     Інша маса компаній робить товщину армування 0.7-1.1 мм. І навіть якщо ви підете в офіс зазначеної фірми і ретельно огляньте виставлені зразки з армуванням в 1.5 мм, ніхто не зможе гарантувати вам, що в привезених в вашу квартиру для монтажу вікнах товщина буде такою ж. 

     При цьому більшість споживачів навіть не зможуть на перший погляд визначити різницю. Однак в процесі експлуатації цей параметр є вкрай важливим. 

     І таких нюансів може бути безліч.

     Саме тому ми не рекомендуємо звертатися в невеликі компанії з сумнівною репутацією. Ви ризикуєте отримати неякісний товар з неякісною установкою. 

     Компанія "Лінія вікон" має власне виробництво і займає лідируючу позицію на ринку створення та встановлення металопластикових конструкцій.

     Саме тому співпраця з нами гарантовано обернеться для вас високою якістю і низькими цінами. Не варто ризикувати і зв'язуватися з фірмами-одноденками: лише звернувшись в нашу компанію, ви зможете бути спокійними за результат.

Чому різні виробники дають різну гарантію

     Велика кількість компаній на українському ринку підходить безвідповідально до питання терміну гарантії і рекламними оголошеннями вводять клієнтів в оману. 

     Такі фірми просто заявляють цифру, яка ні до чого згодом їх не зобов'язує і не означає зовсім нічого. Велика кількість українських компаній, рекламуючи свою продукцію, робить заяви про гарантії в 15, 17 і навіть 20 років. 

     Однак найчастіше вони мають на увазі надання гарантії на 20 років, що поширюються лише на окремі елементи віконної конструкції. 

     Може йтися лише про ручку, профілі або склі. Всі ці деталі дрібним шрифтом описують в гарантійний талон. І якщо в процесі експлуатації з вікнами починаються проблеми, то при гарантійному обслуговуванні клієнтів шокують, звертаючи увагу на реальні умови підписаного документа. 

     Серйозні компанії, такі як "Лінія вікон", ніколи не спокушають брехливими цифрами і обіцянками своїх клієнтів, оскільки 20-річну гарантію не здатна запропонувати жодна респектабельна компанія. 

     Для отримання дійсної гарантії, а не простий "папірці" вам необхідно критично оцінювати "магічні" обіцянки шахраюватих компаній. При цьому, згідно з українським законодавством, фірми-виробники не мають законних прав надавати гарантійний термін, що перевищує термін існування самої компанії. 

Чому необхідно звернутися в компанію "Лінія вікон"

     Компанія "Лінія вікон" вигідно відрізняється від сумнівних конкурентів і надає повну гарантію на всю віконну конструкцію терміном на 5 років. 

     Наші гарантійні зобов'язання поширюються на такі частини вікна:

  • профільна система 

  • гума ущільнювача

  • склопакет

  • фурнітура

  • установка вікна

     Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості металопластикових конструкцій. Якщо компанія-виробник готова надати тривалий термін гарантійного зобов'язання, наприклад, на вікна Рехау, вона таким чином висловлює впевненість у високій якості своєї продукції. 

     Протягом усього зазначеного періоду гарантійного терміну наша компанія повністю покриє будь-який вид витрат, який виникне при виявленні браку в віконної конструкції. 

     Доречно відзначити, що ціни на вікна Рехау в нашій компанії є одними з найдоступніших. Ці вікна дуже популярні і користуються великим попитом, тому радимо звернути на них вашу увагу.

      Величезною перевагою в наявності гарантії є те, що з її допомогою виробники і продавці можуть ефективно рекламувати металопластикові вікна. 

      Ніхто з продавців вікон низької якості не ризикуватиме з наданням гарантії на тривалий термін. При цьому компанія "Лінія вікон" впевнена у своїй продукції, тому надання гарантії на п'ятирічний термін не є для нас ризиком і обтяжливою завданням. 

      Таким чином, терміни гарантійних зобов'язань можуть відобразити високу якість і надійність наших металопластикових конструкцій.

      Терміни експлуатації якісних металопластикових конструкцій становлять більше 40 років. Однак це зовсім не означає, що термін гарантії таких вікон буде в рамках норми. Це часто означає, що продавець хоче прорекламувати власні вікна із залученням максимальної кількості клієнтів. 

      Такі фірми роблять ставку на те, що покупці не стануть читати умови гарантійного обслуговування. Однак читати цю документацію вкрай важливо, оскільки саме вона найчастіше використовується в корисливих цілях сумнівних виробників металопластикових вікон. Такі компанії прописують в договорах виключення різних гарантійних випадків, позбавляючи своїх клієнтів можливості отримати безкоштовне обслуговування в разі виникнення проблем. 

      Саме тому до гучних обіцянок сумнівних компаній потрібно ставитися дуже уважно і ретельно вивчати документацію по гарантійному обслуговуванню. 

Гарантія на металопластикові вікна

      Давайте уважніше розберемося, що саме являє собою гарантія на металопластикові вікна. Як відповідальна компанія, "Лінію вікон" в цьому питанні можна взяти за зразок поведінки. 

      На правах виробника ми гарантуємо, що вікно прослужить вам протягом усього зазначеного відрізка часу за умови, що монтаж виконаний правильно, а працездатність всіх частин віконної конструкції і вузлів підтверджена під час експлуатації. 

      Таким чином, ми надаємо повну гарантію, що профіль металопластикового вікна зможе зберегти не тільки свій колір і міцність: абсолютно всі заявлені нами елементи, включаючи фурнітуру і склопакет, також працюватимуть ідеально. 

Гарантія на пластикові вікна від виробника

      Компанія "Лінія вікон" надає своїм клієнтам не тільки продукцію найвищої якості, але і довгострокову гарантію на 5 років після встановлення віконних конструкцій. Таким чином, всі наші клієнти протягом 5 найближчих років мають у своєму розпорядженні правом гарантійного обслуговування змонтованих металопластикових вікон.

      У разі якщо ви виявите шлюб в вироблених і встановлених у вашій квартирі вікнах, наші фахівці абсолютно безкоштовно виконають гарантійне обслуговування, яке поширюється на всі елементи вікна. 

      Зі свого боку ми повністю забезпечимо комплексне та професійне обслуговування, що вимагається при виявленні будь-яких неполадок або виробничого браку. У нашій компанії такі неприємності відбуваються вкрай рідко, однак навіть якщо це станеться з вами, переживати не варто. 

      Ви будете перебувати під нашою повною захистом, наші професійні майстри зможуть усунути всі неполадки і похибки, оперативно здійснити заміну всіх необхідних елементів віконної конструкції. 

      Таким чином, компанія "Лінія вікон" є лідером не тільки в області виробництва і встановлення металопластикових вікон, а й в питанні сервісного обслуговування. 

      Турбота про наших клієнтів є для нас першочерговим завданням, адже саме висока якість і увага до деталей дозволили нам зайняти лідируючі позиції на ринку установки вікон Києва і Київської області. 

      До своїми зобов'язаннями ми ставимося вкрай уважно і ніколи не підводимо власних клієнтів. У компанії "Лінія вікон" ми впевнені, що завоювати і утримувати лідерство на протязі 16 останніх років нам дозволили саме ці якості: надійність, професіоналізм і захист своїх клієнтів. 

      Звертайтеся в нашу компанію прямо зараз: зателефонувавши за номером (067) 659 11 23, ви зможете отримати не тільки кращі вікна по найдешевшою ціною, а й гарантію на 5 найближчих років після їх монтажу.

Випадки відмови в гарантійному обслуговуванні

      Окремо попередимо вас про випадки, коли гарантійні зобов'язання компанією не надаються. Гарантія на пластикові вікна за законом перестає діяти, якщо:

  • Зроблено самостійний монтаж вікна. Компанія-виробник не може гарантувати якість вікон, якщо їх установку виконував випадкова людина без необхідної кваліфікації і освіти. Саме тому спроба заощадити на професійній установці вікон може обернутися втратою безкоштовного гарантійного обслуговування для вас. 

  • Спроба самостійно модифікувати конструкцію вікон. У разі якщо замовник вирішив самостійно поліпшити віконну конструкцію і встановити будь-які елементи, гарантія компанії-виробника перестає діяти. 

  • Механічні пошкодження віконної конструкції. У разі якщо склопакет або профіль отримали механічні пошкодження і прийшли в непридатність з вини клієнтів, безкоштовне гарантійне обслуговування також не надається. Всі види робіт по ремонту вікон виконуються за додаткову плату. 

  • Пошкодження вікон в разі форс-мажорних ситуацій. У разі виникнення пожежі в квартирі або стихійного лиха, яке призвело до поломки віконної конструкції, гарантія на ремонт вікон також перестає діяти. 

  • Закінчення строку гарантії. Після остаточного закінчення гарантійного терміну на металопластикові вікна безкоштовне обслуговування також припиняє свою дію. Однак навіть в такому випадку ви зможете звернутися до фахівців компанії "Лінія вікон", які за помірну плату зможуть приїхати в вашу квартиру і зробити заміну ручок, фурнітури або зробити їх коригування. Ціни на ці послуги, як і на виробництво і монтаж вікон, в нашій фірмі є найнижчими.

      Таким чином, придбати вікна в Києві ви можете у нас: на власному виробництві ми швидко виготовимо необхідні конструкції і доставимо їх в вашу квартиру в зручне для вас час. Після цього буде виконаний грамотний і оперативний монтаж нашими майстрами. 

      При цьому ви отримаєте пакет гарантійних документів, які убезпечать вас від можливих неполадок і шлюбу, випадково допущеного на етапі виробництва або установки.  

      Ми захистимо вас від будь-яких випадковостей, тому турбуватися вам не про що.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані