Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Послуга вивезення сміття

Вивіз сміття

Будь-які роботи з ремонту пластикових вікон і дверей, з їх монтажу або заміни, завжди супроводжуються наявністю будівельного сміття. Наша компанія візьме на себе вирішення даної проблеми, і позбавить вас від пов'язаних з нею складнощів. Сьогодні вивезення будівельного сміття, особливо в Києві, є дуже актуальним питанням. Ми надаємо спеціальні машини для вивозу, робочих для їх навантаження.

Важливо, що для вивезення необхідно не тільки спеціальний транспорт і вантажники, а й договори з компаніями, які мають право на поховання будівельного сміття. Це обумовлено тим, що викид будівельних матеріалів і елементів на громадських сміттєвих територіях не допустимо і заборонений. Контейнери, призначені для викиду дрібних побутових відходів не можна використовувати для утилізації відходів будівельного виробництва. Наша компанія має можливість вивозити будівельне сміття в спеціально відведені для цього місця.

Для того щоб вибрати для вас транспорт вивезення сміття необхідно тільки знати його обсяг і вага. За спеціальними таблицями ви можете самостійно визначити вартість даної роботи. Але, потрібно врахувати, що послуги вантажників оплачуються за окремими розцінками.

Наша компанія позбавить вас від будівельного сміття швидко і з найменшими для вас проблемами. Власний автопарк транспорту дозволяє нам запропонувати вам послугу з вивезення будівельного сміття в будь-якому обсязі, габаритів. При подібному замовленні наші майстри виїдуть на місце, і швидко визначать обсяг, розміри, необхідність в певному транспорті, і розрахують ваші витрати.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані