Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Заміри (виїзд спеціаліста)

Ви на нашому сайті, а це значить, що Ви в пошуках якісних металопластикових вікон, але не тільки їх. Що ще Вам потрібно? Якісний сервіс! Саме сервіс відрізняє «Лінію вікон» від інших компаній. Адже обслуговування - це не просто робота менеджерів по прийняттю замовлення, а так само багато інших аспектів: завмер, консультування, складання майбутнього плану робіт, калькуляція рахунків, монтажні роботи.

Ви знаєте, які вікна хочете? Що робити далі? Звичайно, в першу чергу зателефонувати нам! Ви можете прямо зараз зателефонувати за телефоном: (044) 222-88-47. Наші менеджери допоможуть Вам з вимірами, а точніше викликати майстра, який зробить їх.

Даним питанням повинні займатися професіонали для того щоб Ви - наш клієнт - отримали задоволення від своєї нової раціональної покупки. Адже металопластикова конструкція повинна бути точно за розміром, щоб ізолювати приміщення від зовнішніх джерел дискомфорту: шуму, спеки, холоду, зайвої вологи, вітрів.

У разі якісного виміру, майстри «Лінії Вікон» зможуть зробити якісний монтаж металопластикових вікон. Ви отримаєте функціональні у використанні вікна, гарний естетичний вигляд, довгий термін експлуатації і захист від вищевказаних, проблем. Для того щоб визначити розмір, вид, форму склопакета запрошуйте майстра.

Послуги замірника абсолютно БЕЗКОШТОВНІ!

Крім того, наш фахівець виконує багато функцій:

950+
клієнтів

Приїжджає в той час, коли зручно Вам;Приезжает в то время, когда удобно Вам;

48!
годин

Може надати зразки металопластикових конструкцій, для того щоб Ви не тільки представляли, як і що буде, але і могли «помацати»;

648
відгуків

Проводить консультацію з питань виготовлення, монтажу та плану робіт;

100%
гарантія

Проведе точний вимір і облік всіх супутніх чинників;

950+
клієнтів

Відповість на всі Ваші запитання;

48!
годин

Порадить певний вид і форму вікон, щоб врахувати всі Ваші потреби.


Дізнайтеся у менеджера вартість вікна, балкона

Залиште номер телефону і ми зателефонуємо через 15 хв обговоримо всі деталі вашого замовлення

Головне в вимірах - це точність і деталі. Ви будете спокійні з нашими фахівцями, так як ні одна деталь не буде упущена! Ми, «Лінія Вікон» гарантуємо якість, оперативність, професіоналізм!

Виїзд замірника - безкоштовна послуга!

Прямо зараз викликайте майстра по номеру телефону: (044) 222-88-47.Ілі заповнюйте заявку на нашому сайті, і протягом 15 хвилин менеджер компанії зв'яжеться з Вами. Ви зможете уточнити всі Ваші деталі і записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ завмер, на час зручне для Вас.

нові вікна без переплат
розстрочка під0%

Вікна в розстрочку до 2-х років на кращих умовах! Всі деталі замовлення вже тут!

Організація: ООО "ЛініяВікон" Телефон: (044) 587 57 37 Поштовый індекс: 02000 Країна: Україна Місто: Київ Адреса: : вулиця Попудренко, 52, Email: zakaz@liniavikon.com.ua
RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані