Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Гарантія на послуги

очищення віконного скла задоволений клієнт

Гарантія передбачає чітке функціонування всіх механізмів конструкції і її збереження. Термін гарантії зазвичай залежить від таких факторів:

 

  • правильність твори замірів;
  • вибір оптимальної конструкції і її проектування;
  • виробничі умови;
  • якість установки конструкції і її обробки;
  • відповідність елементів конструкції, фурнітури та додаткових аксесуарів;
  • вплив навколишнього середовища і т.д.


     Безумовно, в процесі вибору компанії по установці металопластикових конструкцій варто звертати уваги на умови гарантії та обслуговування по гарантії, які пропонує компанія. Компанії-виробники контролюють весь процес виробництва, доставки та установки, тому можуть надати більш тривалу гарантію. За умови, що в процесі виготовлення металопластикових конструкцій та їх установки були дотримані всі вимоги та стандарти, ці конструкції будуть надійними, функціональними та максимально якісними.

 

Вся продукція компанії«Лінія вікон» проводиться у відповідності з усіма існуючими правилами виробництва і ГОСТами. Це дозволяє нам впевнено гарантувати її високу якість і ефективність. Ми надаємо 5 років гарантії на установку вікон ПВХ (включаючи обробку укосів пластиком), 5 років гарантії на скління фасадів будівель, лоджій і балконів і 2 роки гарантії на установку будь-яких конструкцій з розсувного алюмінію.

 

Згідно з гарантійними зобов'язаннями, протягом усього гарантійного терміну компанія зобов'язується абсолютно безкоштовно усувати неполадки, що виникли з вини виробника конструкції, монтажників або в результаті недбалої транспортування.

 

 

Якщо ж Ви купуєте вікна в якійсь іншій компанії або гарантійний термін закінчується, компанія «Лінія вікон» здійснює післягарантійне обслуговування:

 

  • проводить ремонт або заміну фурнітури, а також її регулювання;
  • робить заміну складових частин фасадних, балконних або віконних конструкцій;
  • здійснює термінову заміну склопакетів;
  • виробляє герметизацію швів або перевстановити всієї конструкції.

 

Зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним на сайті, і Ви отримаєте вичерпну консультацію по установці металопластикових вікон у вашій квартирі, офісі або заміському будинку. Викликати замірника або майстра з обслуговування можна також по телефону.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані