Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Євромонтаж

Євромонтаж. Технологія і матеріали.

Наші фахівці відмінно вивчили технології монтажу ПВХ конструкцій, які відповідають європейським нормам, і мають вже великий досвід в роботах цього типу. Ми пропонуємо своїм замовникам євромонтаж віконних і дверних систем якісно в найкоротші терміни, і з застосуванням спеціальних ізоляційних матеріалів за євростандартами.

Головна відмінність євромонтажу від монтажу стандартного виконання, це відповідність робіт європейським нормам, прийнятих для цього виду робіт. В основному, це інші технології монтажу, якість забитих швів, і використовувані матеріали.

Монтажний шов, це зазор, люфт, створений при установці віконної конструкції, між нею і стіною. Від якості його закладення залежить довговічність вікна і ступінь теплоізоляції всієї віконної системи. 

Загальні вимоги до якості закладення швів, однакові, це:

  • стійкість до деформаційних змін;
  • стійкість до ультрафіолетових променів і температурних перепадів;
  • волого, і водопроникність виробів ззовні в приміщення, і непроникність парових виділень з приміщень на вулицю;
  • висока ступінь теплоізоляційних властивостей;
  • екологічна безпека;
  • тривалий термін експлуатації.

Європейські вимоги спрямовані на професіоналізм виконавців, і використання нових технологій – метод теплого монтажу. Дана технологія, це і є гарантія підвищення енергоефективності, що набагато перевищує даний параметр при традиційних монтажних роботах по старих способів.

Основна відмінність європейського типу монтажу є використання при закладенні швів паро-, і гідроізоляційних стрічок особливого типу. Вони не тільки підвищують теплоізоляцію, але і нівелюють можливість виникнення містків холоду. Щоб їх повністю усунути, у шви прокладають із зовнішнього боку ізоляцію.

Крім цього, європейські вимоги стосуються якості внутрішньої поверхні отвору вікна – ідеальна гладкість і рівність (для відмінного прилягання ізоляційних стрічок). Поверхні не просто вирівнюють, а й завдають на них праймер. В такому випадку буде забезпечено якість приклеювання гідро-, і пароізоляції. 

Особливості матеріалів при євромонтажу

Монтаж пластикових конструкцій за європейськими стандартами грунтується на застосуванні трьох видів ізоляційних стрічок.

  • Пароізоляційна стрічка (або паробар'єр)– забезпечує проникнення надлишків вологи з повітряним потоком з приміщення назовні.
  • Гідроізоляційна стрічка (або гідробар'єр) - перешкоджає проникненню всередину приміщення вологи та води ззовні. Її приклеюють зовні віконної системи знизу. Вона не тільки захищає шви від води вологи, але і знижує шум від дощу на відливи. Пароізоляцію стрічкового типу розташовують під підвіконням, з метою ізолювати внутрішню частину віконної системи.

Монтаж ПСУС (паропроницаемого ущільнювача) – двосторонньої стрічки, що має ефект саморозширення. Даний вид стрічки призначений для ізоляції ділянки стику блоку вікна зі стіною з чвертю. 

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані