Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Доставка вікон

Доставка вікон

Ціна на доставку вікон: 


Для будь-якої компанії, що спеціалізується на установці пластикових вікон, їх доставка  найбільш ризикований і трудомісткий процес, що вимагає великої обережності. Навіть високоякісні вікна ПВХ від німецьких виробників досить крихкі. З цього випливає, що доставка вікон по неідеальним дорогам України вимагає відповідної підготовки, підвищеної уваги водіїв і наявності спеціалізованого автотранспорту.

Транспортування.

В компанії «Лінія вікон» працюють досвідчені водії-професіонали. Ми маємо достатню кількість спеціальних автомобілів, оснащення яких відповідає всім вимогам, встановленим для перевезення склопакетів. На кожній машині встановлено спеціальне обладнання і пристосування, що дозволяють транспортувати скло у вертикальному положенні та забезпечують надійну і безпечну вивантаження цього крихкого вантажу. Цим же цілям служить і спеціальна захисна плівка, в яку упакована кожна конструкція.

Доставка.

Компанія «Лінія вікон» гарантує споживачеві своєчасну і надійну доставку вікон ПВХ. У зручний для Вас, заздалегідь узгоджений час, конструкції будуть доставлені саме туди, де вони повинні бути встановлені.

Відповідальність за збереження і цілісність конструкції під час транспортування повністю несе наша компанія, зокрема, служба транспортування.

Компанія «Лінія вікон» безкоштовно доставляє вікна своїм клієнтам. Це дозволить Вам без додаткових витрат на транспортування придбати вікна для заміського будинку. Ви залишитеся задоволені рівнем сервісу від «Лінія вікон»!

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані