Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Балконні сушарка для білизни

Балконні сушарка для білизни

 

Проблема висушування білизни завжди існувала, і нові варіанти сушіння білизни на балконі  це актуально завжди. Наша компанія виготовляє і встановлює на балконах різні типи сушарок.

Сьогодні їх конструкції дуже різноманітні та функціональні. А також, дозволяють зробити вибір на користь такої сушки, яка найкраще підходить до вашого балкону.

  • Зовнішнього розташування (розміщені за «плямою» балкона);
  • Підвісного кріплення  стельові;
  • Настінного кріплення;
  • Підлогової установки.

Установка балконної сушиарки для білизни: 

Сушки, розташовані за межами балконної площі, часто заборонені, бо псують екстер'єри будівель, і їх розміщення може загрожувати штрафами.

Щоб заощадити місце на балконі, але мати можливість сушити білизну на повітрі, найкраще зупинити свій вибір на стельовій конструкції підвісного кріплення. У конструкцію такої сушарки входить блок з порожнистих металевих стрижнів, який кріплять до стель на кронштейнах з міцного пластику, за допомогою отворів в них. Троси для розвішування білизни кріплять на стінах.

Відповідний варіант сушарок  настінні конструкції. Вони відрізняються такими перевагами, як компактність і просту збірку. Зручні в користуванні, і економлять площу, доцільні для установки на балконах нестандартної конфігурації.

Наші майстри виготовлять на ваше замовлення стельові сушки (знімного і незнімного типу), і будь-які вироби для сушіння білизни на балконі  сітки-підвіски, настінні сітки «ліани», розсувні, підлогові, складні та ін.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані