Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Балконні сушарка для білизни

Балконні сушарка для білизни

 

Проблема висушування білизни завжди існувала, і нові варіанти сушіння білизни на балконі  це актуально завжди. Наша компанія виготовляє і встановлює на балконах різні типи сушарок.

Сьогодні їх конструкції дуже різноманітні та функціональні. А також, дозволяють зробити вибір на користь такої сушки, яка найкраще підходить до вашого балкону.

  • Зовнішнього розташування (розміщені за «плямою» балкона);
  • Підвісного кріплення  стельові;
  • Настінного кріплення;
  • Підлогової установки.

Сушки, розташовані за межами балконної площі, часто заборонені, бо псують екстер'єри будівель, і їх розміщення може загрожувати штрафами.

Щоб заощадити місце на балконі, але мати можливість сушити білизну на повітрі, найкраще зупинити свій вибір на стельовій конструкції підвісного кріплення. У конструкцію такої сушарки входить блок з порожнистих металевих стрижнів, який кріплять до стель на кронштейнах з міцного пластику, за допомогою отворів в них. Троси для розвішування білизни кріплять на стінах.

Відповідний варіант сушарок  настінні конструкції. Вони відрізняються такими перевагами, як компактність і просту збірку. Зручні в користуванні, і економлять площу, доцільні для установки на балконах нестандартної конфігурації.

Наші майстри виготовлять на ваше замовлення стельові сушки (знімного і незнімного типу), і будь-які вироби для сушіння білизни на балконі  сітки-підвіски, настінні сітки «ліани», розсувні, підлогові, складні та ін.

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані