Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Вікна в розстрочку або в кредит: можливості для замовника повернення - 35%

27 Червня 2018 року
Переглянуто: 377

Придбання ПВХ вікон часто передбачає відчутні фінансові витрати, особливо якщо Ви хочете відразу вирішити питання якісного скління у всій квартирі або приватному будинку. Але якщо оплатити всю суму відразу ви не можете, це не означає що потрібно відмовитися від цієї ідеї і чекати. Сьогодні можна придбати вікна в розстрочку або оформити кредит на вигідних для замовника умовах. А в деяких випадках крім розбиття загальної суми витрат на кілька платежів є можливість отримання компенсації до 35% від загальної вартості.Як придбати пластикові вікна в розстрочку?

Сьогодні рознести в часі загальну вартість необхідних вам віконних конструкцій дійсності нескладно. Так, наприклад, можна купити вікна в розстрочку, яка оформляється протягом 30 секунд, а наступні виплати здійснюються за допомогою переказу грошей на банківську картку, тобто без відвідування фінансових установ.

В цьому випадку загальну суму можна розбити на 24 платежу, а щомісячна виплата точно не виявиться для вас важким тягарем. Детальніше про те, як замовити вікна в розстрочку (Київ) на таких умовах, ви можете дізнатися у представників компанії «Лінія вікон».

Чому без банку не обійтися?

У многих возникает желание взять окна в рассрочку без банка в Киеве. Но даже крупные оконные компании, как правило, не идут на подобные риски, не готовы тратить время на проверку платежеспособности клиента и т.д. Также стоит учитывать, что оконные конструкции - это сугубо индивидуальный товар, соответствующий предварительно выполненным замерам на объекте заказчика. Это лишь повышает уровень рисков для производителя. Собственно поэтому в качестве гаранта (партнера) они выбирают известные банковские учреждения, которые в свою очередь предлагают довольно гибкие условия расчета на пластиковые окна в рассрочку.

Альтернативний варіант: вікна в кредит

Щоб не платити за ПВХ конструкції відразу, можна не тільки взяти вікна в розстрочку, а й скористатися різними кредитними послугами. У цьому випадку клієнт може звернутися до наступних установ:

  • будь-які банки, що видають споживчі і різні цільові кредити;
  • мікрокредітной організації, які надають відносно невеликі суми за спрощеною процедурою;
  • онлайн-сервіси кредитування і т.д.

Залежно від обраного варіанту можуть відрізнятися умови надання коштів (максимальна сума, терміни погашення, величина переплати) і сама процедура оформлення (перелік документів і умов для отримання грошей).

Як отримати повернення - 35%?

Купуючи ПВХ вікна на кредитних умовах, можна розраховувати на компенсацію третини суми витрат. Є як відповідна Державна програма («теплі кредити»), так і пропозиція від європейських партнерів, наприклад Європейського Банку реконструкції та розвитку (IQ Energy). В цьому випадку потрібно, щоб купується виріб відповідало певним вимогам енергоефективності. Плюс необхідно чітко дотримуватися всіх вимог. Але це того варто, адже відшкодування становить 35%.

Як отримати компенсацію:

  1. Вибрати енергозберігаючу конструкцію.
  2. Викликати замірника «Лінії вікон». Компанія займається не тільки установкою, а й виробництвом в Києві, що забезпечить кращу ціну на віконні вироби і швидку швидкість реалізації замовлення.
  3. Отримати рахунок-фактуру.
  4. Звернутися в банк-партнер програми компенсації для оформлення кредиту. Він оплачує повну вартість виробнику.
  5. Після установки вироби на об'єкті та її підтвердження (по IQ Energy потрібно також зробити фотографії, переслати відскановані документи через сайт) можна погасити кредит.
  6. Протягом 1-2 місяці покупець отримує компенсацію.

Дізнайтеся більше про те, як придбати вікна в розстрочку або кредит з відшкодуванням до 35% витрат у представників компанії «Лінія вікон».

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 484

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 443

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані