Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Розширення балкона зі збільшенням корисної площі

3 Січня 2019 року
Переглянуто: 342
З дефіцітом простору в житловому пріміщенні складно Щось сделать, хоча як мінімум один дієвій способ Збільшення корисності простору існує - Розширення балкона. За рахунок цього можна найти Додатковий житловий площу або ж сделать более и комфортніше місце для різніх зайняти або роботи.


Існує два основних способи вирішенню такого завдання:

 1. Вінесення підвіконня. У цьом випадка площа залішається тією ж, а ось корисний об'єм растет, так як вікна зміщують назовні на 20-30 см. Віконується якісне Посилення перил, Які кроме НАВАНТАЖЕННЯ від віконної конструкції повінні вітрімуваті и вага різніх Домашніх промов.
 2. Винос статі. Більш складний процес, який передбачає розширення балконної плити. В такому випадку нарощування можливо з боків і вперед на величину від 10 до 30-40 см. У випадку з лоджією, як правило, доцільно лише фронтальне збільшення плити (а якщо вона кутова, то з одного, спочатку більш вузької сторони). В результаті додається саме площа з усіма наслідками, що випливають перевагами.

Від чого залежать витрати на збільшення балкона?

Перший фактор - це власне обраний спосіб. Винос по підвіконню дешевше, ніж плити. Загальна ціна залежить від його глибини і витрат на нові перила на балконі. Але в цілому подібний метод забезпечує менше додаткових можливостей.

Коли виконується розширення балкона по плиті, то вже додаються такі бажані квадратні сантиметри і метри площі, а загальні витрати залежать від:

 • довжини і ширини, на яку зростає площа;
 • поточного стану балконного парапету (часто потрібно його цілеспрямоване посилення);
 • ціни матеріалів на обробку, утеплення і скління.

Як зробити винос балкона по підлозі?

Цей процес досить трудомісткий і досить складний. Спочатку потрібно оцінити стан плити. Якщо вона ослаблена, то необхідно її відновлення за рахунок металевих смуг і нової бетонної стяжки. Розширення балкона здійснюється за допомогою металевих швелерів, які заводяться безпосередньо в стіну будівлі, щоб забезпечити рівномірний розподіл навантажень по всій поверхні і надійну фіксацію нарощеної конструкції. Потім проводиться варіння каркаса, здійснюється спеціальний захист металевих конструкцій, засклення, зовнішня і внутрішня обшивка і т.д.

Послідовність взаємодії і всіх робіт, які передбачають винесення балкона по плиті така:

 1. Виклик замірника і оцінка поточного стану підстави для прийняття рішення про відновлення / посиленні.
 2. Розрахунок навантажень і визначення нових розмірів плити.
 3. Нарощування підлог (при необхідності попередньо здійснюється посилення конструкції) з кріпленням швелерами до стіни будівлі.
 4. Варка нових перил з міцного металу. Вони необхідні в тому випадку, якщо після розширення балкона планується установка вікна на підвіконня. У варіанті з французьким склінням по всьому периметру плити робиться металевий каркас, на який і встановлюються віконні конструкції від підлоги до стелі.
 5. Додаткова обробка металевих елементів з метою їх захисту від негативних атмосферних впливів (грунтовка або покриття антикорозійними засобами).
 6. Інші балконні роботи, включаючи засклення, зовнішню і внутрішню обшивку, утеплення, фінішну обробку і т.д.

Вас цікавить винос балкона по підлозі (Київ)? Вибирайте послуги «Лінія вікон». Компанія виконує повний комплекс робіт «під ключ», включаючи подальше скління, є виробником ПВХ вікон, що гарантує найпривабливіші ціни в українській столиці.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 477

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 433

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані