Безкоштовний виклик замірника

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

(050) 462 46 77

Зворотний дзвінок

Передзвонимо через 15 хв

Розсувні системи. Види. призначення

28 Серпня 2016 року
Переглянуто: 424

Двері і вікна, які можна відкрити навстіж, поступово витісняють конструкції орного типу. Їх доцільно встановлювати не тільки для нестандартного скління, але і для виходу на балкони, тераси, в сад.Вони незамінні, коли:

 • потрібно відкрити двері, вікна на велику ширину;
 • є дефіцит площі приміщення;
 • по дизайну потрібен панорамний вид з вікна (без профільних перемичок).

У нашій компанії є великий вибір конструкцій для подібних рішень - розсувні віконні та дверні конструкції різних моделей і виробників.

 

Конструкції розсувного типу:

Розсувні системи поділені конструктивно на різновиди - стандартно-, под'ёмно- і похило-розсувні. Їх основні характеристики:

 • стулки з максимально великими розмірами;
 • відкриваються не повністю;
 • широкий огляд.

Стандартно-розсувні системи

Особливістю таких стандартно-розсувних конструкцій є принцип переміщення стулок - вони при розкритті зсуваються одна за іншу. Цей унеможливлює розкриття прорізу на повну ширину. Такі двері, вікна виготовляють великих розмірів, і з високою герметичністю. Їх застосування дуже широко - скління веранд, окремо розташованих альтанок, терас, входів в басейни. Їх можна монтувати як стіни у вітальні, холу з виходом в сад.

 

Підйомно-розсувні системи

Відкривають підйомно-розсувні системи за допомогою підняття стулки. Завдяки використанню спеціального механізму навішування, фурнітура такої системи може витримати дуже велике навантаження. Герметичність системи забезпечується за рахунок оснащення РТІ-ущільнювачами, розміщеними по всьому контуру.

Основне використання підйомно-розсувних систем - при незвичайних інтер'єрних рішеннях, для зорового об'єднання в загальний простір залу, вітальні з садом, кількох приміщень, кімнат - в одне. Установка цих систем забезпечує хорошу освітленість і відмінний огляд.

 

Похило-розсувні системи

Рух похило-розсувних систем виконується за принципом автобусних дверей, які спочатку виїжджають вперед, після чого, по спеціальних напрямних, розташованим вздовж несучої рами, заходять за стаціонарну частину пристрою. З цієї ж причини, проріз відчинити повністю, не можна.

Таку систему доцільно монтувати в квартирах невеликої площі, для економії для відкритої віконної або дверної стулки. Підходять вони для прорізів, не призначених для частого ходіння.

 

Особливості

Стулки всіх розсувних конструкцій переміщаються по паралельно розташованим напрямних. В крайньому положенні, при закриванні вони блокуються за допомогою спеціальної фурнітури - замку-засувки. Цей механізм необхідний, щоб забезпечити безпеку, і для фіксації стулок у нерухомому положенні.

 

Розсувні системи-гармошки

Цей тип розсувних систем встановлюють в тих ситуаціях, коли:

 • існує ліміт по ширині стулок.
 • потрібно відкривати весь проріз.

Розсувна система-гармошка являє собою конструкцію зсувного / складного типу, що складається із стулок, що складаються в отворі за принципом музичного інструменту - гармоні. Основна перевага системи - це можливість заповнювати отвори з великими розмірами - досягають 6,5 м х 2,3 м. При виготовленні такої системи існують обмеження - загальних вага конструкції не може бути більше 80 кг, а стулок максимально встановлюють 7.

Розсувні системи-гармошки потрібні в ситуаціях, коли необхідно відкривається скління по всій ширині, а конструктивно відсутня можливість для розміщення відкритих, або від'їжджають стулок. Недоліком даного типу скління є звуження огляду при закритих стулках.

 

Розсувні системи скління безрамні

Скління безрамного типу забезпечує:

 • повне відкриття отвору;
 • широкий огляд, завдяки відсутності профілів;
 • скління прорізів великих розмірів.

Безрамна система - це суцільна конструкція зі скла, при відсутності стійок і рам. При виробництві панелей конструкції використовують гартоване скло. Переміщаються вони на роликових каретках по напрямних - рейках, які закріплені вгорі і внизу прорізу. Вся система вільно відкривається, за допомогою переміщення панелей в сторону, і повороту їх до стінки. Складаючись при цьому в книжку, панелі практично не займають простір. Закрите стан системи фіксується замком-клямкою.

Таке скління підходить для великих балконів, виходів на них, терас, прорізів великих розмірів. Вони прекрасно виглядають як відкривається скляної стіни кафе, ресторану, великої вітальні приватного будинку.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 474

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 432

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані