Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Системи Glastrosch з ефектом енергозбереження

18 Серпня 2016 року
Переглянуто: 327

Склопакети з високим ефектом енергозбереження називають віконними системами нового покоління. Вони дають можливість заощадити тепло, і знизити його витрата майже на 53%. Так, однокамерна система з одношаровим енергозберігаючим покриттям - напиленням зберігає тепла більше на 25%, в порівнянні з 2-камерним стандартним склопакетом.Майже 45 років тому стали випускати скла зі спеціальним покриттям - напиленням, k-скло, основою якого був оксид олова. Процес виробництва цих стекол є складним, трудомістким і коштує досить дорого, що значно знизило популярність цих виробів.

Низькоемісійне енергозберігаюче i-скло сучасного покоління вивели на ринок 25 років тому. Його виготовляють за технологією нанесення покриття, в основі якого іони срібла, на звичайне скло. Шар напилення візуально непомітний, так як його товщина складає соті міліметрів.

Енергозберігаючі системи бренду Glastrosch

Наша компанія пропонує установку енергозберігаючих склопакетів бренду Glastrosch (Швейцарія). Склопакети цього типу виготовлені відповідно до європейських норм і стандартів якості, сертифіковані, і забезпечують ефективне енергозбереження за рахунок спеціального покриття - напилення.

Енергозберігаючі системи Glastrosch відрізняються відмінними характеристиками по міцності і надійності, і відмінним балансом характеристик пропускання світлових променів і теплообміну.

Glastrosch EN2PLUS 24мм

Однокамерний склопакет з високим ступенем енергозбереження, забезпечує збереження тепла на 25% більше, в порівнянні зі стандартним 2-камерним склопакетом.

Основні показники:

 • товщина скла 4 мм,
 • газ заповнення простору між стеклами аргон (16 мм),
 • світлопропускання - до 82%.

Систему віпускають в різному віконанні, в тому чіслі и з Додатковий опціямі - з сонцезахисних, звукоізоляційнімі и безпечного стеклами.

Glastrosch EN2PLUS 32мм

Склопакет 2-камерний, з одношарового напилення. Всі теплоізоляційні характеристикам даного склопакета відповідають Показники теплоізоляції кам'яної кладки товщина 30 см, и ізоляційного шару в 10 см.

Основні показники:

 • товщина скла 4 мм,
 • газ заповнення простору між стеклами аргон (10 мм),
 • світлопропускання - до 74 %.

Систему випускають в різному виконанні, в тому числі і з додатковими опціями - сонцезахисними і безпечними стеклами.

Glastrosch SUPER 40мм

Даний 2-камерний склопакет з 2-ма шарами покриттів з ефектом енергозбереження.

Основні показники:

 • товщина скла 4 мм,
 • газ заповнення простору між стеклами аргон (14 мм),
 • світлопропускання – до 74 %.

Систему випускають в різному виконанні, в тому числі і з додатковими опціями - сонцезахисними, звукоізоляційними і безпечними стеклами.

Glastrosch SUPER COMFORT 44мм

Цей 2-камерний склопакет вважається найбільш «теплим» і з максимально можливим ступенем енергозбереження, так як відрізняється 2 шарами покриттів, і конструктивно має збільшений простір між склом. Він здатний зберігати тепло на 40% більше, в порівнянні з кладкою в 2 цегли.

Основні показники:

 • товщина скла 4 мм,
 • газ заповнення простору між стеклами аргон (16 мм),
 • світлопропускання – до 57 %.

Систему випускають в різному виконанні, в тому числі і з додатковими опціями - сонцезахисними і безпечними стеклами.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 539

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 491

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані