Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Запотівання вікон

28 Серпня 2016 року
Переглянуто: 470

Запотівання вікон, грибок і пліснява на схилах. Причини. способи усунення

   Проблеми запітнілих пластикових вікон, освіти на схилах цвілі, грибків на стінах і скупчення води всередині недавно встановлених склопакетів, досить серйозні. І, на жаль, зустрічаються часто. Але, найголовніше, ці явища дуже небезпечні для здоров'я людей. Відповіді на питання, звідки беруться ці проблеми, найчастіше пов'язані з недоброякісними ремонтами, і причин для цього багато, але основною з них, вірніше, першопричиною, є вогкість, підвищена вологість, погана вентиляція об'єкта, будь то, приміщення, або власне вікно. 

Причини запітнілих вікон

   Якщо зрозуміти, чому течуть вікна, після чого волога або вода на склопакетах зовні провокує появу грибків і плісняви, то можна буде легко усунути ці явища.

 

1.Одним з головних причин цієї проблеми вважається висока вологість в приміщеннях, яку можуть викликати певні чинники. Усунувши вологість, можна вирішити всі проблеми.

  • Неправильні показники мікроклімату, порушення санітарних нормативів для оптимальної атмосфери - температура від 18 ° C до 23 ° C, вологість в діапазоні від 40% до 50%. За підтримки цих значень, можливість виникнення конденсату, буде істотно знижена.
  • Відсутність або недолік вентиляції в кімнатах з ПВХ вікнами.
  • Погано просушенное приміщення після закінчення фінішних ремонтних або опоряджувальних робіт - штукатурка, шпаклівка, поклейка шпалер, фарбування, укладання плитки. Ці заходи вимагають часу для повного виділення вологи, а, значить, викликають підвищення вологості в кімнаті.
  • Наявність великої кількості зелених насаджень сприяє також підвищенню вологості.

 

2.Як це не дивно, але одна з переваг пластикових вікон - герметичність, може стати одночасно і причиною їх запотівання, і приміщення потребує постійного і ретельного провітрювання.

 

3.Неналежну якість монтажу, невідповідна конфігурація віконної конструкції, можуть спровокувати виникнення конденсату. Наприклад, при установці однокамерного профілю в області, для якої характерні різкі зниження температур і рясні опади в зимовий період - це є фактором освіти точки роси. У таких областях рекомендується установка багатокамерних склопакетів. Неналежний монтаж, недолік теплоізоляції, недотримання герметичності укосів, геометрії конструкції, викликають негативне явище - холодні потоки повітря проникають в межстекольное простір, що знижує температуру, і викликає запотівання.

 

4.Іноді вікна течуть, створюючи конденсат в камерах конструкції, що говорить про порушення герметичності - розгерметизації вікна. У цьому випадку, на жаль, потрібна заміна віконної конструкції.

 

5.Зовнішні і механічні причини виникнення конденсату:

  • Монтаж надто широкого, або з великою товщиною підвіконня, що перешкоджає теплому повітряному потоку проходити над склопакетом.
  • Відсутність опалювальних приладів під віконними системами.
  • Повітронепроникні штори, що знижує інтенсивність циркуляції повітря в області скла
  • Порушення циркуляції повітря від приладів опалення, внаслідок того, що підвіконня надмірно заставлений.

 

Способи усунення проблеми

   Оскільки найчастіше запотівання скла з подальшим появою вогкості, цвілі на стінках, грибкових уражень на схилах, викликане підвищеною вологістю (як наслідок відсутності або порушення вентиляції), то боротися, в першу чергу потрібно з цим явищем. Провітрювання цілком справляється з цією проблемою, як ручне, так і автоматичне.

 

Висновки

 

   1.Вентиляционная система в доме, квартире должна быть устроена не только с воздушным притоком (при помощи проветривания, встроенных приточных клапанов и пр.), но и с оттоком (вытяжки, вентиляторы).

 

   2.Вентиляцію необхідно в строгому порядку забезпечувати в приміщеннях, що характеризуються високою вологістю - в санвузлах, кухнях, басейнах тощо.

 

   3.При замовленні ПВХ вікон, потрібно строго дотримуватися рекомендацій щодо їх застосування щодо кліматичних зон.

 

   4.При замовленні ПВХ вікон, бажано передбачати елементи провітрювання.


Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 678

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 633

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані