Дзвоніть з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір

Замірник у вас на порозі через 1 годину!

Спеціаліст приїде до вас протягом години, або в будь-який зручний для вас час з 8:00 до 19:00

Виберіть дату і час заміру

Скасувати

RU UA

Експрес-монтаж ПВХ вікон

18 Серпня 2016 року
Переглянуто: 332

  Несподіваних ситуацій в нашому житті трапляється багато, і при заміні вікон, дверей, також. Як би ретельно ви не розраховували можливість виготовлення та встановлення нових віконних і дверних конструкцій, завжди можна що-небудь упустити або забути. Наприклад, при замовленні виготовлення вікон у великому котеджі, можна припустити невелике вікно в мансарді, нехтувати вікно на веранді.


   Буває, й інша ситуація - ви замовили засклення в кімнатах, а поки їх виготовляли і монтували, у вас змінилися плани, і з'явилася можливість склити і балкон.

   Ви з жахом уявляєте, що все потрібно починати спочатку - замовлення, очікування виготовлення потрібної конструкції, монтаж та ін.

   Наша компанія легко вирішить вашу проблему - ми виготовимо вам відсутню конструкцію за один день. І протягом ще одного дня - встановимо її.

   Ми цінуємо ваш час.

   Наша нова і дуже затребувана послуга - це швидке виготовлення і монтаж, причому за вартістю, не набагато, вище стандартного замовлення, і з відмінною якістю.

   Терміновість виготовлення, монтажу і наш професіоналізм - це ваша гарантія вирішити вашу проблему.

   Сьогодні, далеко не кожна компанії, що спеціалізується на виробництві і монтажі ПВХ вікон і дверей, може виконати такий термінове замовлення - для цього потрібен досвід, і творчий потенціал всього персоналу компанії, необхідні матеріали та обладнання.

   Швидкість виконання термінового замовлення залежить від рівня професіоналізму інженерів, майстрів, наявності на власному складі потрібних профілів, комплектуючих, фурнітури та ін.

Ми пропонуємо кожному клієнтові послугу - за один день в прискореному темпі, без шкоди для якості, виконати повний комплекс робіт:

  • заміри, розрахунок ціни, складання кошторису і доставка матеріалів;
  • демонтаж старого вікна;
  • монтаж ПВХ вікна за місцем;
  • обробка пластиковими укосами.

   

Ми настільки досягли виробничих можливостей, і налагодили виробництво, що відмінно справляємося з терміновими замовленнями.

Корисні статті та відеоПереваги вікон ПВХ
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 480

Звертали коли-небудь увагу, просто проходячи по вулиці, скільки віконних конструкцій з металопластику є в тому чи іншому будинку? А сучасні бізнес-центри? Зрівнятися з ними в кількості пластикових вікон ПВХ в г. Київ, наприклад, не може, мабуть, жоден житловий будинок. Вас не одноразово відвідувала думка про те, що пора і вам поміняти свої старі вікна у квартирі або в заміському домі на нові? Але не знаєте, які вікна краще вибрати?

Читати далі
Якісні вікна, які вони?
19 Березня 2017 року
Переглянуто: 436

Вибираючи якісні вікна для будинку або офісу, ми хочемо, щоб вони забезпечували тепло, затишок і комфорт, а також радували око красивим і вишуканим дизайном. І якщо наша покупка відповідає всім цим вимогам, ми можемо сміливо назвати її вигідною.

Читати далі

Перейти до списку всіх новин

У нас найкраще поєднання ціни та якості

Дізнатися вартість на вікна — просто. Це займе всього кілька хвилин!

Готові рішення від компанії Лінія Вікон

Скління котеджів, заміських будинків, квартир, балконів «під ключ» за найнижчими цінами в Києві та Київській області! Гарантія якості 5 років!

Про нашу компанію

Компанія "Лінія Вікон" успішно працює в Києві з виробництва і монтажу металопластикових вікон та дверей. Основний вид діяльності компанії, це виготовлення, монтаж, сервісне обслуговування та ремонти ПВХ-вікон і дверей з профілів виробників, перевірених часом. Наш персонал — це фахівці різних спеціальностей з тривалим досвідом роботи на ринку металопластикових виробів — інженери майстра, монтажники тощо.

Читати далі

RU UA
Оформлення замовлення

Введіть свої контактні дані